8 Aralık Günlük Burç Yorumu

8 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

8 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi dışa vurmaya çalışıyorsunuz ama ruh haliniz karışık. Sık sık değişen duygularınız var. Ne dilediğinizi bilmiyorsunuz. Karar vermek, bilhassa şahsi konularınız ile alakalı karar vermek amacıyla ideal bir gün değil. Bu hafta bir grup yolculuklar, eğitimler ve seminerler söz hususu olabilir.

BOĞA BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Enerjinizi geri kazanmanız vakit alacaktır. Bu haftayı içeresinde bulunduğunuz modda bitirecek gibi gözüküyorsunuz. Tıpkı Zodyak komşunuz Koç burcu gibi siz de yolculuklara açık bir dönemdesiniz. Arkadaşlıklarınızda birtakım problemler olabilir.

İKİZLER BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyeriniz ile alakalı tedirginlikleriniz duygusal iniş ve çıkışlarınız olabilir. Bu hususta çözmeniz gereken alanlar var. Genellikle duygusal davrandığınızı düşündüğünüz konular varsa, bir an evvelce önleminizi almanız gerekiyor. Geleceği görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu bir dönem, geçecektir. Aksiyon alabilmek yerine, düşünce araştırmayı tercih edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burçları son dönemde çok hızlı düşünce değiştiriyor. Duygularınız da düşüncelerinizle, ya da düşünceleriniz de duygularınızla değişiyor ve gerektiğince komplike bir hal alıyor. Etrafınızdaki insanları da yaralıyorsunuz. En güzeli bugün kendinizi işinize verin ve çok çalışın. Düşünecek vaktiniz olmasın.

ASLAN BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatında zorlanıyor musunuz? Zorlanmıyor musunuz? O vakit hayatınıza yeni biri girecek. Âşık olacaksınız. Zorlanıyorsanız da ilişkiniz bitiyor. Başka alternatif yok. Atlatırız belki bu vakitleri falan diye düşünmeyin. Satürn gelirse, deneme yanılmaya izin vermez. Aşk hayatınız değişince günlük rutinleriniz de değişiyor.

BAŞAK BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkilerde tedirginlikleriniz var. Şefkat görmek, ilgi görmek, sevildiğinizi hissetmek istiyorsunuz. Arada sırada herkes bunu isteyebilir. Neyse ki yanınızda size destek olan insanlar, kardeşleriniz ve yakın arkadaşlarınız var. Venüs’ün Başak burcuna hareketi aşk hayatınızda ilginç ilerlemelere sebep olacaktır.

TERAZİ BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burcu bugün gerektiğince belirsizliklerle dolu. Hiçbir işinizi sistemli bir şekilde yürütemeyeceksiniz. Her iş son dakikalara kalabileceği gibi, sık sık işleri koy verme, savsaklama talebi de duyabilirsiniz. Belki de haftanın sonuna doğru biraz yorulacaksınız. Diyaloglarınız giderek sertleşiyor. Birçok etkileşim bölümünde iradenizi göstermeye başladınız.

AKREP BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Genellikle sizden uzakta eğitim gören çocuklarınız ile alakalı tedirginlikleriniz olabilir. Endişe etmemelisiniz. Maddi anlamda yatırım gerçekleştirme, karar alabilmek ve ortaklıklar kurmak amacıyla tekrar ideal bir gün olacaktır. Konuşmalarınız hala çok değerli. Diyaloglarınıza önem vermelisiniz. Eviniz ile alakalı istikbal planları yapabilirsiniz.

YAY BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geçmişe dönük analizleri iyi yapmanız gerekiyor. Bütün detayları temizledikten sonra ileriye adım atabileceksiniz. Ertelemeyin, yastık arkası etmeyin. Evinizle alakalı ciddi duygusal problemleriniz var. Bir an evvelce kendi yaralarınızı sarmanız gerekiyor. Mali durumunuzu güncelleyebilir, yeni haberler alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu 8 Aralık ‘da kafanız iyice karışmış durumunda.  İradenizi korumakta da göstermekte de zorlanıyorsunuz. Düşünceleriniz çok yoğun. Planlı hareket etmek, part part ilerlemek istiyorsunuz. Maddi anlamda geleceğe yönelik yatırımlarınızı ertelemenizde yarar var. Hareket enerjinizi, değişik kaynakları keşfetmek amacıyla kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda tatmin olmakta zorlanıyorsunuz. Durumların iyi ya da kötü olması mühim değil. Sizin kafanızda erişmek dilediğiniz noktada değilsiniz. Bu da sizi rahatsız ediyor. Kendinizi geleceğe hazırlamak istiyorsunuz. Fakat henüz hayal kurmaktan başka bir şey yapamıyorsunuz. Yine sema enerjisi sizinle beraber.

BALIK BURCU 8 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Belli kavşakları geçmek üzeresiniz. Hayatınız değişiyor. Genellikle kariyer hayatınız her gün yeni hallere gebe. Bu hafta birçok Balık burcu, kariyer hayatlarında değişiklik gerçekleştirme amacıyla aksiyon alacaktır. Aileniz hususu ile alakalı şanslısınız. Kalabalık ve sizi destekleyen bir aileniz var.