7 Mart Günlük Burç Yorumu

7 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

7 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evde dinlemenin tadını çıkartıyorsunuz veya çalışıyorsanız akşam bu tadı çıkaracaksınız. Dinlenmek, hanenizle ilgilenmek istiyorsunuz. Sıcak, yumuşak ve konforlu bir yerde saatlerce oturup keyif yapacak bir ruh halindesiniz. Aklınız karışmış olabilir. Siz her şeyi halledersiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareket enerjiniz yüksek, bir güne beş kapı yapmaktan geri kalmıyorsunuz. Ama bugün pek tadınız tuzunuz yok gibi. Gezmek tozmak tamam fakat pek konuşmak, kendinizi anlatmak istemiyorsunuz. Büyük değişimler içerisinde olabilirsiniz. Geleceğinizi tamamıyla değiştirmek için adımlar atıyor olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burcu parasal manada biraz duygusal davranıyor olabilirsiniz. Bu dönemde harcamalara dikkat etmek gerektiğini tüm burçlara söylüyorum ancak siz biraz mübalağa etmiş olabilirsiniz. Kendiniz için hiçbir şey yapmayın da demedim. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda bugün çok bahtlısınız.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi halinizde o kadar mutlusunuz ki; kimse gelsin düzeninizi bozsun, sizi değiştirmeye çalışsın, hayatınıza müdahale etsin istemiyorsunuz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz çok fazla konu var. Ancak bunların hepsi fikirsel veya fikirsel özgürlükler konusunda. Toplum önündeki imajınızı yaralayacak hareketlerden kaçının.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi çok fazla zorluyorsunuz. Hayat da sizi zorluyor. İyice köşeye sıkıştınız. Siz hayattan keyif almak istedikçe hayat üzerinize üzerinize geliyor. Acil bir çözüm bulmanız gerekiyor. Bilhassa ruhunuzu doyurabileceğiniz aktivitelere yönelmeniz gerekiyor. Masaja gidebilir, yediğiniz yemek miktarını biraz arttırabilirsiniz. Geçici analiz ederdir fakat olsun.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddeye olan negatif inancınız, ele geçirilmesine karşı olan gerçekçi yaklaşımınız, evrenin size gelecek olan akışını engelliyor. Sürpriz gelişmeler, mucizeler her gün yaşanıyor hayatlarda. Size de olabilir. Bana olmaz, bana çıkmaz deyip daimi negatif enerjiyi çekmeyin. Her şey çok güzel olacak.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok yoğun bir gün geçireceksiniz. Ancak bedensel olarak tüm aktivitelerde varlık gösterirken tinsel olarak bulunmamayı seçenek edeceksiniz. Ruhunuz uzaklarda, hayallerde gezip duruyor. Bugün belki de mistik konulara vakit ayırabilirsiniz. İlişkilerinizi sözleriniz yıkıyor. Biraz daha alttan alabilseniz etrafınızı, daha mesut olacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabaha enerjiniz düşük başlıyorsunuz ama öğleye doğru kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Günlük trafiğiniz çok yoğun ve hayatınızda sürekli beklenmedik olaylar gerçekleşiyor. Bilhassa kazalara, spor kazalarına, kesici, delici aletlere dikkat faktörüz gerekiyor. Maddi manada yeni yatırımlardan uzak durmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu ani değişen hisleriniz hem arkadaşlık ilişkilerinizde hem de maddi manada yaptığınız atılımlarda problemler çıkartabilir. Biraz daha sakin olmaya çalışın. Yeni sorumluluklar almış olabilirsiniz. Layığı ile yerine getirmek için hiçbir engeliniz yok. Yeter ki çalışın.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkilerdeki problemlerinizi düzeltmek, aranızdaki sevgi bağını yine güçlendirmek için uygun bir gündesiniz. Belki bugün partnerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Maddi konularda hareket etmemelisiniz. Harcamalarınıza çok dikkat faktörüz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutinlerinizde atacağınız adımlar, çalışmalarınız bugün değer kazanacak. Yaptığınız çalışmalardan gelir ele geçireceksiniz. Parasal akışınız artarken, harcamalarınıza dikkat faktörüz gerekiyor. Alışverişlerinizi, bilhassa keyif için yaptıklarınızı, Mayıs başına ertelemenizde yarar var.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

7 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değer kaybetmek istemiyorsanız, insanların sizin hakkınızdaki fikirleri değişsin istemiyorsanız, ani gerilimlerden uzak durmanız gerekiyor. Bazen boş yere öfkeleniyor, boş yere kalp kırıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzü değiştirmekten çekinmelisiniz. Bilhassa büst bölgenizde farklıklar yapmaktan kaçınmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri