7 Ekim Günlük Burç Yorumu

7 Ekim Günlük Burç Yorumu Astroloji, Kova, Boğa, Koç, Akrep, Başak, Oğlak, Terazi...

7 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkilerde istenen dengeyi sağlayabildiğinize göre, artık başka konularla da ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde sık sık seyahat etmek, hukuki durumlarla ve başlarının inançlarını değiştirmekle uğraşmak gibi konularla uğraşabilirsiniz. Bazı gizli kalmış güzellikleri keşfedebilir, beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günün trafiği ve gerginliği ile en rahat mücadele edebilenler sizlersiniz. Şu aralar yaşamınızla ilgili pek çok konu sürpriz bir biçimde oluşmasına ve gelişmesine rağmen sakinliğinizi koruyorsunuz. Hayallerinize ulaşmaya bir o kadar yakın fakat elinizden kaçırmaya da bir o kadar müsaitsiniz. Ne istiyorsanız peşinden gidin. “Yapamam” demeyin.

İKİZLER BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu sizin çok sık fikir değiştirmeniz, hali hazırda yürüyen projelerin de aksamasına sebep olabiliyor. Hayal gücünüzün ve yaratıcı zekanızın zenginliği sizi geliştirmiş olduğu kadar, stabil devam etmesi gelişen işlerinizin akışını da bozabiliyor. En önemlisi planlı olmak. Enerjinizi saklayın, size lazım olacak.

YENGEÇ BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük rutinlerinizdeki trafiğin giderek artış göstermesi gerekmektedir. Eğer rehavete kapılıyorsanız bir yerlerde hata yapıyorsunuz demektir. Günlük trafiğiniz artıyorsa kazançlarınız da parlayacak demektir. Şansınızı boşa harcamayın. Hafif depresif ve hafif agresif bir tutum sergiliyorsunuz. Özellikle de en sevdiklerinize. Herkesin bir sabrı var, unutmamalısınız.

ASLAN BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

En yakınlarınıza karşı sert bir tutum içindesiniz. Öfkenizden nasibini, en çok sizi sevenler alıyor. Maddi anlamda bir şans yakalamanız mümkün ama yalnızca bir-2 gün için. Aşk yaşamınız ve evinizle ilgili konularda hareketlenmeler var. Kariyerinizle ilgili konuları aksatmamalısınız.

BAŞAK BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda ve dünyevi konularda bir hayli şanslı olan Başak burçları, gelir elde edecek gizli bir yol bulmuş olabilirler. Özellikle gizli kapaklı konulara olan ilginizin artış göstermesi, sizi dedektif-vari bir konuma sürükleyebilir. Taşınmaz mülkler konusunda pozitif gelişmeler olacaktır.

TERAZİ BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizle ilgili konularda bir denge bulmakla hareket edip risk almak arasında kalmış durumdasınız. Risk almayı tercih edebilirsiniz çünkü her konu da şansınız bir hayli yüksek. Dış dünyada bulunmaktansa, kendinize, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırmayı tercih edeceksiniz. Teraziler kendi iç seslerini duyma halinden hoşlanır oldular.

AKREP BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Rüzgâr sizin arkanızdan bir yıl kadar esti. Artık o kadar da desteklenmiyorsunuz. Sizin de kendiniz için adım atmanız lazım ki; ilerleyebilesiniz. Manevi konularda da durum benzer. Huzur bulmak için iç huzura adım atmak gerekmektedir. Aşk yaşamınızda kendi beklentilerinizle kendinizi üzmeye müsaitsiniz.

YAY BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burcu kendinizi baştan yaratma süreniz dolmak üzere. Bundan sonra konu maddi anlamdaki gelirleriniz ve diğer önem verdiğiniz dünyevi temalar üzerine. Hayalleriniz için kimse fark etmeden gizlice büyümek, adım atmak dilerseniz evren sizi destekleyecek. Kapalı kapılar ardında gerçekleşecek anlaşmalar, sizi olduğunuzdan daha yüksek bir mevkie taşıyabilir.

OĞLAK BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kafanızın içini kazan gibi doldurdunuz. Son dakikada çıkan ne kadar sorun var ise aklınızda. Üstelik bir planlaması da yok. Kara kara düşünmenin de kimseye yararı yok. Ne yapabileceğinize bakmanız yeterli. Kariyerinizle ilgili şans olarak kabul ettiğiniz bazı konular sizi yanıltabilir. Arkanızdan döndürülen oyunları fark etmeniz gerekmektedir

KOVA BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendisi yapmış olduğu işin değeri olan Kova burçları, kendi işini yapan Kova burçları, beklenmedik bir biçimde çok daha fazla gelir elde etmeye başlayabilirler. Kariyeri konusunda nerdeyse her Kova burcunun istisnasız yükselmesi olası. İlişkiler, evlilikler, arkadaşlıklar bu dönemde Kova burçlarının geri planında ve dikkatlerini bu konulara vermeleri bir hayli zor.

BALIK BURCU 7 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gün boyu hislerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İçinizden geçen o kadar çok konu var ki. Kafanızın içi, Harry Potter günlükleri gibi. Aşk yaşamınızda harika gelişmeler olacak. Haberler biraz gecikmeli gelecek olsa da nihayetinde arzu ettiğiniz haberi alacaksınız.