7 Aralık Günlük Burç Yorumu

7 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

7 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tamamen dış dünyada yaşıyor gözüküp, tamamıyla içinize dönmüş haldesiniz. Çok sosyalsiniz, dostlarınızla berabersiniz, yeni insanlar ile tanışmaya gerektiğince açıksınız. Âşık olabilirsiniz, fakat yeni birine değil. Geçmişte çok âşık olduğunuz ve hayatınızı düzenlemenize sebep olan birine tekrardan âşık olabilirsiniz.

BOĞA BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hala enerjisel anlamda problemleriniz var. Kendinizi güçsüz, duygusuz, hissiz hissedebilirsiniz. Birçok Boğa burcu bu devre bağışıklık sisteminde düşüşler yaşıyor olabilir. Soğuk algınlığı ve gripten muzdarip olabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yeni aksiyonlar alabilmek amacıyla ideal bir gün değil.

İKİZLER BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burçları için İş hayatınızdaki karışıklık bugün bir nebze olsun son buluyor. Ailenizde eski hususları bahsetmek hobi gibi oldu. Fakat siz bundan gerektiğince rahatsızsınız. Kariyeriniz ve toplumdaki imajınızla alakalı birtakım sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu hususta biraz da duygusalsınız ve maalesef pek işe yaramıyor. Kararlılık gösterip, marjinal de olsa fikirlerinizi uygulamaya sunmalısınız.

YENGEÇ BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu, 7 Aralık çok yoğun bir gün. Fikirsel anlamda da fiziksel anlamda da uzun yolculuklar içerisinde olacaksınız. Eğitim döneminde olabilir, yüksek öğrenim hususları ile içli dışlı olmak halinde kalmış olabilirsiniz. Kurs ve seminer gibi gündemleriniz olabilir. İş yerinizdeki disiplininiz, sizi yeni bir pozisyona taşıyabilir.

ASLAN BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

7 Aralık Aslan burçlarına ilginç bir gün olacaktır. Çok güzel bir hal yaşayabilir, beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilir, mutlu bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz biri aniden çıkıp gelebilir, karşınıza çıkabilir. Bugün fırsatları değerlendirmekten çekinmeyin. Bazı tehlikeler alınabilir. Aşırı duygusallığınızı görmezden geliyorsunuz ama içiniz doldu taştı.

BAŞAK BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çok seyrek bir dönemdesiniz. Haritalarınızda “uçurtma” ismini sunduğumuz seyrek bir görüntü söz konusu. Hayatınızdaki her konunun ucu başka bir mevzuya bağlanmış halde. Büyüme ve ilerleme dönemindesiniz. Kararlarınıza güvenmekte zorluk çekebilirsiniz. İyi izlenim yapmalısınız. Genellikle iş yerinizde aldatılmaya çok müsaitsiniz.

TERAZİ BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygularınızı frenleyemiyorsunuz. Genellikle iş yerinizde lüzumsuz alınganlıklarınız olabilir. Kimin ne söylediğine takılmayın. Pek tahammülünüz yok. Doldunuz ve taşmaya gereksiniminiz var. Gerekirse bir köşede ağlayın fakat düşman sevindirmeyin. Kendinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz.

AKREP BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burçları için duygusal bir enerji var bugün. Akıştasınız ama aynı vakitte de akışkansınız. Sizi bir yerde, bir noktada, bir hususta tutmak basit değil. Değerinizi sağlamlaştıracağınız bir gün olacaktır. Kadın figürlerinden bahsetmiştim. Bir vakit daha bu tema geçerli ve ben de tekrarlıyor olacağım.

YAY BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evdeki belirsizlikler canınızı sıkıyor. Duygusal bir gün. Genellikle kendi kendinizi yeme konusu ile alakalı gerektiğince başarılısınız. Sorunlarla baş ediş yönteminiz sizi biraz zorluyor. Kendinize çok sert davranıyorsunuz. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Zira bu ara çok ve lüzumsuz konuşuyor olabilirsiniz. Genellikle kozmetik, güzellik ürünleri, aksesuar ve sanat hususları ile ilgilenen Yay burçları parasal anlamda pozitif bir gün görecek.

OĞLAK BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sözlerinizin nereye gideceğini tartamıyorsunuz. Duygusal konuşmalar yapıyorsunuz. Düşünmeden konuşmamaya gayret etmelisiniz. Etrafınızla olan ilişkileriniz de aynı şekilde. Arada sırada nerede ne konuşacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Hiç sizin yapacağınız bir durum olmasa da bu hareketler ile biraz çizgiyi aşmaya başlamış olabilirsiniz.

KOVA BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gelecekle alakalı çok çok hayal kuruyor olabilirsiniz. Fakat aynı vakitte gelecekten kaçma isteğiniz olabilir. Marjinal aksiyonlar, hayaller, konulamayan sınırlar, uygulanamayan projeler… Kova burçları biraz dağılmış halde. Siz kesinlikle toplarsınız. Fakat daha süratli toparlamak amacıyla etrafınızdaki insanlara ve dostlarınıza gereksiniminiz var.

BALIK BURCU 7 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayaller ve gerçeklerin baş başa geldiği bir devredesiniz. İş hayatınızın, kariyer ilerlemelerinin getirdikleri ile, sizin kendiniz için hayal ettikleriniz çatışıyor. Sınırları tamamıyla kaybettiniz. Uyanıp işe gitmek istememe, görevlerinizden kaçma, kendinizden kaçma gibi eğilimleriniz olabilir. Maddi anlamda güzel ilerlemeler sizi bekliyor.