6 Ocak Günlük Burç Yorumu

6 Ocak GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

6 Ocak Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygularınızın ve mantığınızın beraber çalıştığı bir hafta. Ancak evrenin enerjisi tam kışa layık ve biraz düşük. Siz de kendinizi dinlenmek üzere tasarlayabilirsiniz. Havalar gittikçe soğuyor. Evde keyif yapmak için uygun zamanlar. Gelecekle alakalı tasarlamalar yapabilirsiniz. Ne de olsa tasarlamanız şart olan oldukça fazla konu var.

BOĞA BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizle ilgilenmeyi, dış görünüşünüzü değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Uzun müddettir aynı imajla geziyorsunuz, biraz farklık size çok iyi gelebilir. Uzun soluklu ikili ilişkilerde biriktirilmiş her şey karşılıklı ortaya dökülebilir. Maskeler düşecek, herkes hislerini gizlemekte zorluk çekecektir.

İKİZLER BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

6 Ocak'ta duygusal manada karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Doğru olanın ne olduğunu bildiğiniz halde, birtakım kararlarınızın size zarar vereceğini bildiğiniz halde duygularınızın peşinden gitmeyi seçebilirsiniz. Uzun müddettir arkadaş olarak bildiğiniz birtakım insanların, bilhassa sizden yaşça büyük birtakım kişilerin aslında en yakın düşmanınız olduğunu fark edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

6 Ocak’ta yakın çevreniz veya sevgiliniz için güzel bir şeyler yapmayı tasarlayabilirsiniz. Belki bir sürpriz, belki uzun müddettir sahip olmak istediği bir şeyi bir sevdiğinize almak gibi. Sevdiğiniz biri için yararlı bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Bu da onu mutlu ederken sizi de mutlu edecek.

ASLAN BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aklınızdan geçirdiğinizi duyduğunuz bir gün olabilir. Sanki bugün Alâeddin’in sihirli lambası elinizde ve neye niyet etseniz karşınıza çıkıyor. Güzel şeyler düşünün ve güzel şeyler olsun. Yakın etrafınızda sizden saklanan bir sır var ise bu dönemde ortaya çıkacaktır.

BAŞAK BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burcu işe yaramadığını düşündüğü hiçbir şeyi hayatında tutmaz. Ancak mevzubahis duygusal ilişkiler olduğunda bu kadar katı bir duruş sergileyemeyebiliyorlar. Ama bugün ve önümüzdeki birkaç gün içerisinde Başak burçları son damlayı taşıran kimseyi hayatlarında taşımaya devam etmeyeceklerdir.

TERAZİ BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Genel manada mücadelesiz ve daha rahat bir hafta sonu sizi bekliyor. Parasal manada birtakım gerçeklerle yüzleşmek vaziyetinde kalabilirsiniz. İhtiyacınızdan fazlasını harcamış olma ihtimaliniz yüksek. Bu sebeple de dinlenmeyi veya hanede vakit geçirmeyi seçebilirsiniz. Uzun müddetli ilişkilerde fikir birliğinin bozulması ilişkileri sonlandırabilir.

AKREP BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinizin veya eşinizin gözündeki imajınızı tazelemek isteyebilirsiniz. Bir müddettir savsakladığınız ilişkinizi yine tertip etmek, ona zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bir manada yeniden imaj tazeleyeceksiniz fakat daha çok duygusal ilişki kurduğunuz insanların gözünde. Parasal manada mücadeleleriniz devam ediyor.

YAY BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Mesafeli ilişkileri olan Yay burçları bu vaziyetten sıkılmış olabilirler. Özellikle böyle tesirleri hayatında taşıyan Yay burçları ilişkilerini sonlanma noktasına getirmeyi tasarlayabilirler. Yeni bir kurs veya eğitim için hazırlık yapabilirsiniz. Değişim ve dönüşümünüz bitirmek üzere. Yeni bir döneme “merhaba” diyeceksiniz.

OĞLAK BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

6 Ocak'ta en kötüsünü düşünmeye meyillisiniz bugün. En kötüsü başınıza gelmeyecek fakat negatif enerjiniz, evrenin toprak enerjisi ile biriktiğinde oldukça kuvvetli olabiliyor. Sağlam adımlar atabilir, kararlı mücadeleler verebilirsiniz. Bilhassa kilo vermek isteyen Oğlak burçları yeniay sürecine girmeden, ay küçülen fazda iken, bugün de sizin burcunuzun günü iken rejime başlamak için mükemmel bir gün.

KOVA BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İdealleri, hayalleri hedefleri olan Kova burçları, çok çalışın. Hafta sonu, hafta içi geç saat erken saat demeden çalışın. Şayet siz emek verirseniz karşılığını kat kat alabileceksiniz. Ancak bu sene netlikle dinlenme yılınız değil. Yakın etrafınızda beklenmedik değişimler söz konusu olabilir.

BALIK BURCU 6 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Biriken işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Kariyerinizle alakalı karar vermeniz gereken konular varsa, o telaşın içinde olmadan uzaktan bakma fırsatı yakalayabilirsiniz. Değişim biraz zaruri gözüküyor. Büyümek için hızlı karar vermek gerekebilir. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var.