6 Aralık Günlük Burç Yorumu

6 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

6 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyer hayatınızda dönüşüm var. Oldukça sosyalsiniz. Sevdikleriniz ve yakın arkadaşlarınıza sürprizler yapmak istiyorsunuz. Aklınız, enerjiniz ve mutluluğunuz uzaklarda. Fiziksel olmasa bile fikirsel. İsteyen büyür, isteyen yol alır. İsteyen kalıplara sıkışmaz. Bilinçaltınızın sisli köşeleri neler söylüyorsa size, biraz kulak tıkayın. Yaralanıyorsunuz.

BOĞA BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

6 Aralık ‘da düne göre biraz daha iyi hissedeceksiniz kendinizi. İlişkinizdeki bütün zorlanmalara rağmen, tekrar kendinizi en iyi hissettiğiniz yer partnerinizin yanı olacak. Kariyer hayatınız çok önemli. Akış yüksek, yel arkanızda. Yol sizi nereye götürüyorsa o bölgeye doğru yol alın. Sakın inatlaşmayın.

İKİZLER BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu olmanın dayanılmaz dönüşümü. Bu durumu bekliyor muydunuz bilemiyorum. Nasıl da allak bullak oldu değil mi her şey bir anda. İlişkilerdeki zorlanmalar, yeni gelenler, hayatınızdan çıkmak isteyenler. Sizin yok etmek istedikleriniz. Karman çorman biraz her şey. Dağılmamaya özen gösterin. Yapabileceğiniz en iyi şey akışta olmak.

YENGEÇ BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Taş gibi oldunuz kendinizi sıka sıka. Siz de az kuralcı değilsiniz. Duygusal, rahat, biraz da saf gözükmeye çalışıyorsunuz, taktığınız maskeyi de kimse fark etmiyor ama dışı seni içi beni durumundan da yoruldunuz. Siz tabiatı gereği fedakâr ve özverili insanlarsınız. Arada dinlemeyi ve talep etmeyi bilmeniz gerekiyor. Bugün naçizane ödev vermek istiyorum size. “İstiyorum” diyeceksiniz.

ASLAN BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili temaslarda yavaş yavaş herkes yoluna moduna girmeye başladınız. Bu çok güzel bir karar olabileceği gibi, kapıyı açıp “git” demek gibi de olabilir. Günün en karışığı sizlersiniz. Mayhoş bir gün olabilir. Kendinizle ilgilenin ve geleceğe yönelik adımlar atmayın.

BAŞAK BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burçları bugün farklı hislerde. Başkaları için bir şeyler gerçekleştirmek istiyorsunuz. Hizmet etmek, mutlu etmek… Eğer birilerine yardım ederseniz, sanki daha iyi hissedeceksiniz. Bir grup gönüllü projelere katılabilirsiniz. Geçmişte sizin yaşadıklarınızı diğerleri da yaşamasın istiyorsunuz. Niyetleriniz çok güzel, çok ulvi. Harekete geçmenize hiçbir engel yok.

TERAZİ BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İlişkilerdeki anlık değişimler ruh halinizin sık sık değişmesine sebep oluyor. Yaşam enerjinizi temaslar üstüne odaklamış gibisiniz. İş yerinizde, günlük rutinlerinizde ipin ucu kaçmış durumda. Hiçbir işinizi doğru vakitte yetiştiremiyorsunuz. Bir şekilde odağınızı değiştirmeniz gerekiyor. İçinde müzik olan bir şeyler gerçekleştirmeyi deneyin.

AKREP BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yaşam enerjiniz sisli bir gün gibi. Sıklıkla önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Kafanız karışık, karar vermekte güçlük çekiyorsunuz. Kandırılmaya, kaçmaya ve aldatmaya gerektiğince meyillisiniz. Bireysellikten kurtulmanız gerekiyor. Başkalarına yardım ederek, kendi çatınız altına almanız gerekiyor. Sizden destek bekleyenler var.

YAY BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burçları bugün gerektiğince karışık. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Sürekli kafanıza göre yaşayamazsınız. Bir uygulama yapmanız koşul oldu. İnanılmaz dağınıklaştınız. Bugün ilk işiniz; bir yapılması gerekli olanlar listesi hazırlamak olmalı. Venüs’ün para enerjisini kullanmalı, hazır eski birtakım kaynak kapıları açılmışken, para biriktirmelisiniz.

OĞLAK BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Özgüven sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Şu ara nerede huzurlu olduğunuzu anlayamıyor olabilirsiniz. Hatta belki her yer batıyordur size, sık sık kaçmak istiyorsunuzdur. Olabilir. Kuralsızlık hiç size göre değil. Belki bir şeyleri keşfetmeniz gerekiyordur. Belki de bir kere olsun, sizin de kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyordur.

KOVA BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burçları için 6 Aralık duygusal bir gün. Kova burçları için son vakitlerde ne yazacağımı şaşırdım. “Gelecek” arzusu ile yanıp tutuşmaktan, “anı" yaşayamıyorsunuz. Plansız, uygulamasız, ne akışta ne değil, acayip bir haldesiniz. Bir yerlere gidiyor, bir şeyler peşinde koşuyorsunuz. İsteyene, istediği kesinlikle gelir.

BALIK BURCU 6 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günün ilişkisi kariyeriniz. Bu yönde gelişmeler, gündemler söz konusu. Nereden öneri alıyorsunuz, ne pozisyon için başvuruyorsunuz bilemiyorum. Fakat bu temada attığınız her top kaleyi bulacak. İlişkilerde, bilhassa uzun süreli partnerlik temasları ve evliliklerde, geçmişte açtığınız kuyulara düşebilirsiniz.