5 Ekim - 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu

5 Ekim - 11 Ekim Haftalık Burç Yorumu Astroloji, Kova, Boğa, Koç, Akrep, Başak, Oğlak, Terazi...

5 Ekim -  11 Ekim Haftalık Burç Yorumu
haftalik-burc

5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:


Haftanıza parasal işlerinizle başlarken, duygu iniş çıkışlarınız bu Pazartesi para harcamanıza neden olabilir sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Sıkılganlıklarınız artabilir. Buna göre planlar içerisine girebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınızda çok güzel ve şanslı haberler karşınıza gelebilir. Önemli bir fırsatla karşılaşabilir, bir teklif alabilirsiniz.

Bu hafta Perşembe günü mars sizin burcunda gerilemeye başlıyor! Sizin yönetici gezegeniniz olan Mars’ın kişisel evinizde gerilemesi bazı sağlık sıkıntılarını, enerji problemlerini karşınıza getirebilir. Sakatlanmalar, düşmeler, kazalara açık olabilirsiniz. Birkaç ay boyunca büyük adımlardan, girişimlerden uzak durmanız gerektiğini bilin. Önemli adımlarınız var ise bu dönemde bazı engeller, sıkıntı ve sorunlar karşınıza gelebilir.

Cuma günü iş ve hizmet alanlarınızda bazı yanılgılar ya da aldanmalar ortaya çıkabilir. Bazı durumların sağlığınızı olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Beklenmedik olaylar karşısında daha net durmaya çalışın.

Pazar günü Jüpiter düzelmesiyle birlikte iş, kariyer alanlarınızda daha sıkı çalışabilir ve bu çalışmalarınızın neticesinde arzu ettiğiniz bazı sonuçlara elde etmeye yatkın olabilirsiniz. Şans ve fırsatlarınız artmaya başlıyor. Yıl sonuna kadar işlerinizde daha kolay ilerleyeceksiniz.

Boğa Burcu 4 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta yerinizde duramayabilirsiniz sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Yeni ve farklı yerler, ortamlar size daha cazip gelebilir. Değişikliklerden hoşlanacak, geleceğinize etki edecek kişilerle bir araya gelecek ya da önemli planlarda bulunacaksınız. Çarşamba günü kreatif alanda, sanatsal çalışmalarınızda, eğitim konularında fırsatlarınız yüksek akabilir. Güzel bir teklif karşınıza gelebilir. Bekarsanız sevdiğiniz insanın sizin için yapacakları çok hoşunuza gidecek. Çocuğunuz var ise onun eğitim hayatıyla ilgili bir fırsatın oluştuğunu görebilirsiniz.

Perşembe günü itibarıyla enerji gezegeni Mars gerilemeye başlıyor. Mars sizin kadersel alanınızda geileyecek. Bu dönemde geçmiş konu ve olaylarla uğraşacağınız gibi, özel ilişkilerinize, kişisel hayatınızda dikkat etmelisiniz. Yönünüzü bulamama, duygusal patlamalar sizi zorlayabilir. Ruhsal ve kişisel gelişime dayalı çalışmalarınızda bazı zorlanmalar ve içe dönüşlerde söz konusu olabilir. Bu süreçte büyük girişimlerinizi başlatmamaya çalışın. Öfkenizi kendinize çevirmeyin, kendi kendinizle kavgalara girmeyin.

Cuma günü sosyal çevrenizin ve arkadaşlarınızın aşk hayatınızda veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Başkalarını dinlerken dikkatli olun ve önemli görüşmelerinizi mümkünse diğer bir tarihe kaydırın.

Pazar günü Jüpiter’in düzelmesiyle  seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işleriniz, medya, hukuk ve ticaret, turizm alanlarınızda şansınızın açıldığı bir döneme giriyorsunuz. Bu alanlarda kendinizi şanslı görecek, çeşitli şans ve fırsatlarla bu tarih sonrasında karşılaşacaksınız.

İkizler Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta önemli işlerle uğraşmak size göre olmayabilir sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Eğer kapalı bir yerde çalışıyorsanız, bir şirket ya da kurum gibi ya da kapalı yerlerde göreviniz var ise değişik ve değişik bir gün sizi bekliyor olacak. İş hayatınızda rahat hareket edeceksiniz. Çarşamba günü aile ortamlarınızda keyfinize diyecek olmayabilir, önemli bir işin tamamlanması sizi çok mutlu edecek ve parasal yönden rahatlayacaksınız.

Perşembe günü Mars arkadaşlık ve sosyal çevre evinizde gerilemeye başlıyor. Tüm yaz boyunca bu alanlarda mücadeleci koşullar karşınıza gelmiş olabilir, önemli girişimlerde bulunmuş, işten elde edilen gelirleriniz için uğraşmış olabilirsiniz. Mars’ın bu alanda geriliyor olması bazı problemleri, sıkıntıları karşınıza getirirken bazı arkadaşlarınızla aranız bozulabilir. Yine önemli işlerinizde yavaşlamalar görülebilir. Bazı arkadaşlarınızın hayatında sıkıntı ve problemlere da şahit olabilirsiniz.

Cuma günü iş hayatınızdaki karmaşanın ya da belirsizliğin aile ortamlarınızda sizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin. Başkalarının fikirlerine hem özel hayatınızda, hem de iş alanlarınızda çok fazla itibar etmeyin.

Pazar günü Jüpiter düzeliyor. Parasal kazançlarınız, ortak harcama ya da yatırımlarınız konusunda şanslı ve fırsatlı bir dönem başlıyor. Bu alanlarda problemlerinız olsa bile tünelin sonunda ışığı görebilir ve doğru biçimde hareket etmeye başlayabilirsiniz. Sistemli ve tutumlu olduğunuz sürece parasal işleriniz rahatlayacak.

Yengeç Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Çevrenizden gelen enteresan haberler, değişik aktivitelerle haftanız başlayacak sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. Özel ilişkilerinizde, ortaklı adımlarınızda bu hafta güzel gelişmeler yaşanılabilir. Kendinizi pek çok açıdan şanslı göreceksiniz. Çarşamba günü bu manada sizi destekliyor.

Perşembe günü hayat enerjimizi ve girişim alanlarımızı gösteren Mars gezegeni gerilemeye başlıyor. Tüm yaz boyunca kariyer, iş alanlarınızda dolaşan mars bu alanlarınızda 2 ay boyunca gerileyecek. Enerjinizi doğru kullanmakta zorlanabilir, bazı zorlanmaların, sıkıntı ve sorunların bu döneme denk geldiğini görebilirsiniz. Bu dönemde büyük girişimlerden işlerden kaçınmalısınız. İş ve kariyer adımlarınızda büyük adımlardan, girişimlerden kaçının.

Cuma günü kafanız karışık olabilir. Önemli kararlar almayın. Önemli iş görüşmeleri ve konuşmalarından uzak durmaya çalışın zira bugün kolay etkilenmelere ve kandırılmalara açık olacaksınız.

Pazar günü ve sonrasında Jüpiter düzeliyor. İkili ilişkiler ve özel alanlarınızda bu tarih ve sonrasında daha şanslı olacak, fırsatları hayatınıza daha rahat geçireceksiniz. Ortaklı işlerinizde de disiplinli ve organize çalışmalar yapabilirsiniz.

Aslan Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza iş ve kariyer hayatınızda farklı ve değişik koşullarla başlayabilirsiniz veya kalabalık ortamlarda, göz önünde olacağınız ortamlarda duygu değişkenlikleriniz yüksek olacak sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Çarşamba günü maddi konularda iyi işler çıkartacak, farklı iş seçeneklerinin karşınıza geldiğini görecek, günlük hayatınızda rahat ve şanslı etkiler altında olacaksınız.

Perşembe günü enerji gezegeni Mars gerilemeye başlayacak. 2 ay boyunca seyahat, eğitim, yabancı insanlarla yapılacak olan işler, medya, akademik konular, hukuki alanlar, uzak akrabalar alanlarınızda bazı zorlanmalara, sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Yaz döneminde başlattığınız bir iş, bu dönem sonrasında zora girebilir, aksilikler karşınıza gelebilir. Hızlı ilerlediğiniz, çok düşünmeden hareket ettiğiniz işlerinizde neleri atladığınızı, neleri önemsemediğinizi bu gerilemede yaşayacağınız olaylarla farkedeceksiniz. Daha az samimi olduğunuz insanlarla bu dönem çok uğraşmayın, mücadeleler içerisine girmeyin. Daha daha önce tanıdığınız ve bildiğiniz insanlarla iş yapabilirsiniz. Yine eğitime yönelik adımlarınız ve kararlarınızda enerjinizi arzu ettiğiniz gibi ortaya koyamayabilirsiniz. Yeni döneme iyi bir biçimde başlamayacaksınız ama kasım ayından sonra daha etkili ve rahat hareket edebileceksiniz.

Cuma günü parasal konularda anlaşmalarda aldanmalara karşı gözünüzü dört açın. Yine bir banka işiniz, ödemeniz var ise, borç alacaksınız, koşulların gerçekçiliğini iki kez gözden geçirin.

Pazar günü itibarıyla iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda şansı ve fırsatları daha rahat yakalayacağınız bir dönem başlıyor. Bu dönemde iş konularında fırsatlarınız yüksek olabilir. Aralık ayına kadar hem sağlığınızla ilgili kararlarda, hem de iş alanlarınızda disiplinli ve organize olmaya çalışın.

Başak Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Uzaklardan alacağınız haberlerle, değişik ve farklı insanlarla girişeceğiniz işlerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bu hafta Çarşamba günü hem özel hayatınızda, hem de yaratıcılığa, sanata dayalı işlerinizde aradığınız şans karşınıza gelebilir. Kendinizi şanslı, iyimser ve mutlu göreceksiniz.

Perşembe günü Mars gerilemeye başlıyor. Ortak parasal işlerinizde, eşinizin para alanlarında, banka, vergi, kredi, nafaka ve miras konularında bazı zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde enerjinizi rahat bir biçimde ortaya koyamadığınızdan bu alanlarda daha fazla mücadele edebilirsiniz. Ameliyatlardan aciliyeti yoksa, mümkünse kaçının.

Cuma günü özel hayatınızda sevdiğiniz insanın davranışları kafanızı karıştırabilir, aldanmalara dikkat etmelisiniz. Onunla olan iletişiminizde mümkün olduğunca dürüst olun ve ondan da olmasını isteyin.

Pazar günü itibarıyla şans ve fırsat gezegeni jüpiter düzeliyor. Aşkta, çocuk konularında, sanatsal işlerinizde şanslar ve fırsatlar yeniden karşınıza gelecek. Bu alanlarda kendinizi daha bolluklu ve fırsatlı hissedebilirsiniz. Aralık ayına kadar ektiklerinizi daha rahat biçeceksiniz.

Terazi Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza parasal işlerinizi hallederek başlıyorsunuz sevgili Terazi ve yükselen Teraziler. Ortak parasal alanda sürprizlerle hareket edecek, değişik harcamalarda bulunacaksınız. Bu hafta Çarşamba günü aile ortamlarınızda, evinizde kendinizi mutlu iyimser ve şanslı görebilirsiniz. Evle ilgili alanda bir işiniz var ise hızla hallolabilir, tembel etkilerle bu dönem hareket etmek sizin için kolay olmayabilir.

Perşembe günü enerji gezegeni Mars evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda gerilemeye başlıyor. Kasım ortasına kadar bu alanlarda bazı sorunlar, sıkıntılara açık olacaksınız. Partnerinizin bu dönem sağlığına ve düzenine dikkat etmesi gerekecek. İlişkinizde sorunun ve sıkıntının geleceği taraf onun tarafı olabilir. Yine bu dönemde davalarla, taşınmayla ilgili alanlarda, danışmanlık veriyorsanız bu tür konularda sıkıntılarınıza dikkat edin.

Cuma günü enerjiniz düşük çalışabilir. Sağlığınızda bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmelisiniz. Enerjinizin düşük olması, iş alanlarınızda problemlere ya da bazı alerjik hastalıklara neden olabilir. Yine iş arkadaşlarınızın ya da beraber çalıştığınız insanların işinizle ilgili konularda sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

Pazar gününden sonra ev, aile ve yuvanızla ilgili alanlarda şanslı ve daha bereketli bir döneme gireceksiniz. Aralık ayına kadar gayrimenkul alım, satım, kiralama gibi işlerde daha organize olabilirsiniz. Yatırımlarınızı bu alana yapabilirsiniz.

Akrep Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta ilişkilerinizden yana kendinizi şanslı görecek, özel hayatınızla ilgili alanlarda duygusal değişikliklere açık olacaksınız sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. İletişimsel işlerinizde, çevresel adımlarınızda güzel şanslar ve fırsatlar Çarşamba günü karşınıza gelebilir.

Perşembe günü  tüm yaz boyunca iş, hizmet alanlarınızda dolaşan Mars gerilemeye başlıyor. Kasım ortasına kadar iş düzeninizde, koşturmalarınızda, iş hayatınızda sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza ekstra dikkat edin. Baş ağrıları, baş yüz bölgesindeki sorunlar, bel ağrıları bu dönemde artabilir. Kazalara, sakarlıklara da dikkat etmeniz gerekecek. Bu dönemde birlikte çalıştığınız insanlarla sürtüşmelere ve mücadelelere girmemeye çalışın.

Cuma günü arkadaş ortamlarınızda ve sosyal meclislerde bazı kandırılmalara karşı uyanık olun. Sevdiğiniz insanın arkadaşlarınız konusunda sizi yanıltmasına izin vermemeye çalışın. Sosyal ortamlarda bazı işlerinizde sorunlar oluşabilir.

 

Pazar günü itibarıyla Jüpiter düzeliyor. Yavaşlayan, ertelenen, duran iletişime dayalı işlerinizde şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Şimdi eğitim, sosyal ağ, kısa geziler, girişimler alanında daha rahat hareket edecek, şansı hayatınıza çekeceksiniz.

Yay Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Haftanıza günlük koşturmalarınız ya da sağlığınıza daha fazla değer vererek giriş yapacaksınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Yapılması gerekli olan işlerinizi kolaylıkla düzenleyecek, hızlı hareket edeceksiniz yalnız kendinizi çok zorlamayın tansiyon iniş çıkışları, hormonal dengesizlikler, şeker intölreansları sizi yorabilir. Çalışıyorsanız iş alanlarınızda bu hafta güzel şans ve fırsatlar Çarşamba günü karşınıza gelebilir. Kendinizi mutlu göreceksiniz.

Perşembe günü Mars geri hareketine başlıyor. Aşk evinizde gerileyecek olan Mars, aşkta, sportif faaliyetlerde, sanatsal işlerde enerjinizi yanlış kullanmanıza neden olabilir. Bu dönem eski aşklar karşınıza gelirken, var olan ilişkilerinizde sıkıntı ve problemlere açık olabilirsiniz. Parti ve eğlence yaşamınızda sorunlar oluşabilir. Spor yapıyorsanız bu dönemde kendinizi ve sağlığınızı çok fazla zorlamayın. Çocuğunuz var ise onunla didişmemeye özen gösterin. Sanatsal işlerinizde, risk içeren alanlarda önemli girişimlerde bulunmamaya çalışın.

Cuma günü, aile ortamlarınızda danışacağınız insanlar iş yaşamınız konusunda fikirleriyle sizi yanıltabilir. Anne- baba ilişkilerinizde sıkıntılar söz konusu olabilir. Hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Pazar günü itibarıyla Jüpiter’in düzelmesiyle beraber parasal konularda daha fırsatlı bir döneme giriş yapacaksınız. Bu alanda ertelenmeler, sıkıntı ve sorunlar yaşadıysanız şimdi bu tür konularda daha sistemli ve organize olabilirsiniz.

Oğlak Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta özel hayatınıza daha fazla önem verebilirsiniz sevgili oğlak ve yükselen Oğlaklar. Eğlenceli olaylara daha fazla yer açabilir, sıradışı farklı hobilere yönelebilirsiniz. Özel hayatınızdaki insana vereceğiniz değişik tepkiler farklı birgün geçirmenize neden olabilir. Çarşamba günü geleceğe dönük planlarınız seyahat ya da eğitim planlamalarınızda güzel şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Perşembe günüyle birlikte Mars ev ve aile alanlarınızda gerilemeye başlıyor. 2 ay boyunca ev ve yuvanıza yönelik girişimleriniz elinizde kalabilir, fos çıkabilir. Yeni bir ev almak, satmak anlamında desteklenmeyeceksiniz. Bu dönemde aile büyüklerinizle, sevdiklerinizle aranızı bozacak davranışlardan kaçının. Onların hayatında da bu dönemde bazı zorlanmalara şahit olabilirsiniz.

Cuma günü kafa karışıklıklarına dikkat, seyahate çıkacaksanız bir eşyanızı unutabilir ya da bu tarih boyunca tanışacağınız bir insanın esasında göründüğü gibi olmadığını anlayabilirsiniz. Yakın çevrenizin görüşlerinizi bulandırmasına ve sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin. Fazla hayalperest davranmak sizi yanıltabilir.

Pazar gününden sonra Jüpiter bireysel olarak size şans ve fırsat vermeye başlıyor. Yeni olasılıklar işinize yararken, işlerinizin hızlandığını görebilirsiniz. Önemli girişimleriniz, atılımlarınız konusunda sıkı çalışmalarınızın, organize olmanızın karşılığını alacağınız bir dönem.

Kova Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta ev hayatınızda hızlı, farklı ve farklı bir gün sizi bekliyor sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Duygu iniş çıkışlarınız yüksek olurken işlerinizi aynen planladığınız gibi ele alabilirsiniz. Tembellik etkisine karşı işlerinizi ertelemeyin. Çarşamba günü parasal konularda görünmeyen bir elin size yardım ettiğini karşınıza gelecek olan fırsatlarla anlayacaksınız. Bu hafta hislerinize kulak verin, ön sezilerinizi dinleyin.

Perşembe günü Mars yakın çevre alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Bu dönem büyük girişimlerden uzak durmalısınız. 14 Kasım’a kadar iletişim, satış, reklam tanıtım, tanıtım, sosyal ağ, eğitim, radyo, televizyon, yayıncılık alanlarınızda zorlanmalar oluşabilir. Bu alanlarda büyük işler fos çıkabilir. Enerjinizi doğru bir biçimde kullanmak kolay olmayacak. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla ilişkileriniz bu dönem bozulabilir. Sosyal medyayı kullanıyorsanız tepkilerinize dikkat edin. Kimseyle bir mücadele içerisine girmemelisiniz.

Cuma günü parasal konularda gözünüzü dört açın, kandırılabilir ya da şartlarınızı fazla zorlayabilirsiniz. Maddi konularda önemli kararlar vermeyin, aldatıcı etkiler altında olacaksınız. Özellikle ortak olarak para işleriniz ya da banka işleminiz var ise başka birgün yapmaya çalışın. Yine alışverişlerinizde işinize yaramayacak bir eşyayı satın alabilirsiniz.

Pazar günü  jüpiter düzeliyor. Kendinizi daha şanslı görecek, korunduğunuzu hissedeceksiniz. Hazırlıklarınızı tamamlamanız gerekli olan bir dönem. Ruhsal çalışmalar, yurt dışı bağlantılı işler konusunda güzel fırsatlar yakalayabilir ya da işlerinizin karşılığını alabilirsiniz.

Balık Burcu 5 Ekim - 11 Ekim Günlük Burç Yorumu:

Bu hafta iletişim ayağınız farklı ve hızlı akabilir sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Yakın çevrenizden alacağınız haberlerle kısa vadeli ve farklı planlar içerisine girebilirsiniz. Çarşamba günü özel hayatınızda çevrenizden alacağınız destekler, takdirler yüksek olabilir. Ortaklı işleriniz var ise kuvvetli insanlardan fayda sağlayabilir, bir konuyu çözebilirsiniz.

Perşembe günü  Mars gerilemeye başlıyor. 14 Kasım’a kadar mars para evinizde gerileyecek. Parasal konularda bazı zorlanmalara ve sıkıntılara açık olabilirsiniz. Büyük girişimlerden harcamalardan kaçının. Bazı ticari girişimleriniz bu dönem fos çıkabilir. Paranızı işinizi büyütmeye ya da başka alanlara aktarmaya kalkışmayın, Yatırımlarınız konusunda acele hareket etmeyin. Daha daha önce tanıdığınız ve iş yaptığınız insanları tercih edebilirsiniz.

Cuma günü kararsız kaldığınız konular özel hayatınızda sizi yanlış yönlendirebilir. Ya da siz sevdiğiniz insanı yanlış yönlendirebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde dikkatli olmalı, sorunlarınıza realist bir biçimde yaklaşmalısınız.

Gelelim güzel haberlere, Pazar günü Jüpiter düzeliyor. Güzel şanslar ve fırsatlar yakalayacağınız bir dönem içerisine gireceksiniz. Organizasyonlar, aktiviteler, davetlerden fayda sağlayabilir, bu alanlarda işleriniz var ise herşeyin daha bir düzenli ve rahat bir biçimde aktığını görebilirsiniz.