4 Mart Günlük Burç Yorumu

4 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

4 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkinizdeki talihe ve hayatın güzel akışına kendinizi bırakın. Başka konularla ilgilenmeyin. Her şeyi dert etmeyin ve sıkılganlığınızı da biraz terbiye edin. İnsanlar enerjinizden yorulabiliyor. Arkadaşlıklarınız ile ilgili yanlış tercihler yaptığınızı anlayacaksınız fakat biraz geç olacak.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanların dışarıdan görüntüsünüz fazla önem vermeyin. Herkesin içi kendisini yakar. Dış görüntüler sizi yanıltıyor olabilir. Etrafınızla olan ilişkilerinizde bozulmalar mevzubahis olacaktır. 2009 seneye geri dönebilecek olsanız, neyi değiştirmek isterdiniz? Bu soru kritik. Geçen yıl de benzer bir dönem yaşamıştınız.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen kaş yapıyım derken göz çıkartıyorsunuz. Ne olur biraz daha fazla sevginizi göstermeye çalışsanız. Çevreye eli kolu uzanan, herkese dağıtan siz, ne oluyor da en sevdiğinizi öne sürdüğünüz insanlardan esirgiyorsunuz. İnsanlar size kırılıyorlar. Bilhassa çocuklarınızı kırmayın. Onları çok sevdiğinizi biliyorum. Hayatta kimseye bu kadar şartsız değilsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu her vakit doğru bildiklerimiz doğru değildir. Bir müddet öyle bir pencereden bakmaya alışmışızdır ki; diğer pencerenin manzarası bize doğru gelmez. Oysa o da gerçek ve doğrudur. Biraz pencerelerinizi değiştirme vaktiniz geldi. Uzun müddettir hayata hep aynı yerden bakıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıhhatinize dikkat etmelisiniz. Uzun müddettir müddet gelen bir yakıntınız veya rahatsızlığınız varsa ve savsaklıyorsanız, lütfen bu hafta ilk iş doktorunuzu ziyaret edin. Zira beden ile olan irtibatınızı kestiniz. İç sesinizi dinlemez oldunuz. Sürükleniyorsunuz. Bir de ilişkinizi savsaklamış olabilir misiniz?

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları bilhassa ikili ilişkilerde, partnerlik, ortaklık veya evlilik gibi, gözleriniz kör olmuş vaziyette. Doğru ve yanlışı ayırt edemiyorsunuz. Bu konularda kandırılabilir, aldatılabilir veya hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu sebeple biraz daha uyanık ve kuşkucu olmanızda yarar var. Bu demek değil ki karşınızdakinin her söylediğine kuşku ilen bakın ama dahi bile lades demeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutinlerinizi değiştirmek için uygun bir vakitte değilsiniz. Bir müddet daha her gün nasıl akıyorsa öyle akmaya devam etsin. Yeni bir adım atmayın. Yakın etrafınızdan pek hoşnut olmayabilirsiniz. Artık birtakım konular daha önceki tadı vermiyor olabilir. Belki de gerçekleri yeni görmeye başladınız. Ay sizden yana. O yüzden kendinizi duygusal manada iyi hissedeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddenin daha fazla değer kazanmak zorunda olacağı bir döneme adım atıyorsunuz. Romantik manada veya partnerinizle alakalı konularda yine değerlendirip çözmeniz şart olan konular var. Aileniz ile ilgili konularda hayal kırıklığına uğrayabilir veya olanları olduğundan değişik idrak edebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu kırmızı çizgilerin üzerinden yürüyorsunuz. İnsanların hassas noktalarının üzerine gitmeyin. Herkes sizin kadar hayatla dalga geçmeyi beceremiyor. Siz her zaman pozitif olmayı muvaffak olabiliyorsunuz. Ancak herkes sizin gibi olamaz. Daha dikkatli olmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Parasal olarak yanılmaya müsaitsiniz. Yaptığınız alışverişlerde pazarlık yapmayı savsaklamayın. Bir şeyi değerinden fazla veya değerinden az görmeye meyillisiniz. Bu dönem yeni anlaşmalar yapmamaya çalışın. Ailenizle alakalı konularda 2009 seneye dönme vakiti. Bir kere daha düşünün, o dönemde neyi yanlış yaptınız. Geçtiğimiz sene da benzer tesirleri yaşamıştınız.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize olan bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Herkese güven veren, herkesi destekleyen siz, kendinize aynı iyiliği yapmayı beceremiyorsunuz. Siz de en az çevrenizdeki insanlar kadar değerlisiniz. Parasal manada bir müddettir almayı beklediğiniz fakat alamadığınız kaynaklar varsa, toplama zamanınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

4 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize bir iyilik yapın. Hangi konularda yaptığınız hareketler, sizin kendinize de zarar veriyor. Belki etrafınızdaki insanları iyileştirmeye çalışmak, kendinizi de iyileştirmenizi sağlar. Bu dönem çok ben merkezlisiniz. Sizin gibi şefkat burcuna hiç yakışmıyor. Hayat yalnızca sizin işiniz, sizin kariyeriniz ve siz değil.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri