31 Mart Günlük Burç Yorumu

31 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

31 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burçları bu devre kendi bilinçaltlarında sakince yaşamayı tercih ediyor olsalar da, bugün sahnede olacaklar. Bu Cumartesi günü çok mutlu olacak ve çok eğleneceksiniz. Kendiniz için bir şeyler gerçekleşiyor olmasının keyfini çıkartacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınızla olmak, onların desteğini görmek bu devre size çok iyi geliyor. Bundan da sık sık bahsediyorum. Buna karşın halen aranızın sorunlu bulunduğu ya da size kırılmış olan arkadaşlarınız var ise, aranızı düzeltmek ve gönül alabilmek için çok ideal bir gündesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hiç beklemediğiniz güzellikle ilerlemeler söz hususu olabilir. İkizler burçlarının bu devre çift ilişkilere, ortaklıklara ve bilhassa Romantik ilişkilerine ilgi etmeleri gerekiyor. Bu konularda bir dönüşüm söz hususu. Ailenizden aldığınız destek size iyi geliyor.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi kabuğunuzda yaşam sürdürmektan biraz sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yer açmak ve biraz da olsa gündemde olmak istiyorsunuz. Belki dostlarınızla olmayı tercih etmelisiniz. Yalnızlık ya da yalnızca partnerle yaşam sürdürmek size o kadar da iyi gelmiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu gücünüzü tekrar geri kazanıyorsunuz. Ne kadar zorlu bir kış geçirdiğinizi en çok siz biliyorsunuz. Bir şeyler düzelmeye başlamasaydı belki de mücadele gücünüz kalmamıştı. Bugün çok güzel ilerlemeler sizi bekliyor. Bazı konularda aydınlanmalar yaşayacak, umut dolacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları için Romantik anlamda çok güzel bir gün olacaktır. Genellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan Başak burçlarını keyifli bir gün bekliyor. Kısa süreli ilişkileri olan Başak burçlarının ise ilgili olmaları gerekiyor. Sonlanmalar, ani bitişler söz hususu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili ilişkileri olan ve evli Terazi burçları için Romantik anlamda güzel v keyifli bir gün olacak. Ancak günlük hayatın kendi temalarında hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Geçmişi sağlam, eski dostlarınızı kırmamalısınız. Çok talihli bir gündesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareket enerjinizin çok yüksek bulunduğu bir gün. Bugün evde kalabilmek, dinlenmek istemeyeceksiniz. Dışarılarda ve başkaleri ile etkileşim, etkileşim durumunda olmayı tercih edeceksiniz. Birçok Akrep bugün spora başlayabilir, aktif bir Cumartesi geçirebilir.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu çok mutlusunuz. Sebebini bilmediğiniz bir şekilde güne güzel başlıyorsunuz. Kendinize vakit ayırıyorsunuz, arkadaşlarınıza vakit ayırıyorsunuz, ailenize vakit ayırıyorsunuz. Bugün tembellik yok. Bugün bol bol hareket var.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burçlarının hareket enerjisi olmasına karşın bunu doğru bir şekilde dış dünyaya yansıtamıyorlar. Evde olmayı, eviniz ile ilgili konularla ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Para ve madde muhabbetlerinden mutsuz oluyorsunuz artık. Her ne kadar çalışma ve ismim ismim elde etme hırsınız olsa da, bu kadar gereç muhabbetleri sevmiyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İradenizi güçlendirdiniz. Bir süredir hiçbir hususta kendinize kurallar koyamıyordunuz. Bu da sizi rahatsız ediyordu. Şimdi yapılacaklar listenize yavaş yavaş daha sağdık kalabiliyorsunuz. Yakın çevrenizle olmak sizi mutlu ediyor. Değişiklik şart!

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

31 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi güzelleştirmek arzusundasınız. Ancak maalesef ne diyete başlayacak ne spora başlayacak ne de başka aktivitelere başlayacak azminiz yok. Bu ara gene rehavete kapıldınız ve iradeniz zayıflaştı. Kendinizi toparlamanız gerekiyor. Yaz geliyor. Bikini sezonu açılacak.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri