30 Mart Günlük Burç Yorumu

30 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

30 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda dayanıklı adımlar atabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Her türlü finansal uyuşma için imza atabilir, menfaatinize hareketler yapabilirsiniz. Genellikle mesafeler sizi yormaya başladı. Bu belki işe yolculuk mesafeniz, belki bir insan ile aranızdaki mesafe.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlıklar giderek ön plana çıkıyor. Bu ara kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yer onların yani. Güzel şeyler yalnızca onlarla oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bazı problemlerle hala uğraşıyorsunuz. Çünkü hala ne yapmanız gerekliliğini öğrenemediniz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mesafeler aklınızı karıştırıyor. Aman gene bir rehavete kapılmayın. Siz kafanız karıştığı vakit devre devre boş vermeyi seçebiliyorsunuz. Maddi anlamda talihli bir gündesiniz. Beklediğiniz bir ödeme elinize ulaşabilir. Evli İkizler burçları için zor vakitler olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızla alakalı konularda sizi mutlu edecek ilerlemeler söz hususu olacaktır. Beklemediğiniz haberler, beklemediğiniz ilerlemeler size kendinizi daha iyi hissettirecek. Enerjiniz ve çalışma isteğiniz artacak.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu etkileşim hususu ile alakalı ve yakın etrafınız ile kurduğunuz dayanışma hususu ile alakalı çok talihlisınız. Kendi yeteneğiniz ile destek almayı başarıyorsunuz. Bütün bu kötü vakitlerda, her bireyin arkanızda olması da size ilaç gibi geliyor. Yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Enerjiniz az az da olsa yükselmeye başladı. Güneş olunca daha iyisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkileri yönetim etmeyi çok iyi öğrendiniz. Eskisi kadar karamsar da değilsiniz. Zaman vakit gene kendinize engel olamasanız da huy bu basit basit değişmez sonuçta, genel anlamda daha pozitif olmayı başarıyorsunuz. Günlük hayatınızda aldanmalar yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen yalnızca kendinizi düşünüyorsunuz. Bu sizin gibi devamlı diğerleri ile etkileşimini düzgün tutmaya çalışan biri için iyi bir şey. Fakat son devrede çok bencilleşmiş olabilirsiniz. Bir alanı doğru bir alanı ise olabildiğince yanlış. Üç günlük insanlar için eski arkadaşlarınızı kırmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları ayaklarınızın yere basışını son derece dayanıklılaştıracak, belki de uzun süredir duymak istediğiniz, beklediğiniz bir haber alacaksınız. Bu haberle derin bir oh çekiyorsunuz. Maddi anlamda hala birtakım endişeleriniz olmasına karşın günümüz haber size her şeyi unutturacak.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İsteklerinizi uygulatmak ve isteklerinizi yapmak hususu ile alakalı olabildiğince hırslısınız bugün. Adım atmak için başarılı bir gün. Beklettiğiniz aksiyonları bugün alabilirsiniz. Evinizi seviyorsunuz ve evinizde mutlusunuz. Ayaklarınız devamlı eve gitmek istiyor. Fakat çalışmak da zorundasınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gelirlerinizi arttırmak, para biriktirmek için evvelce borçlarınızı ödemelisiniz. Para dengelerini kurmanız için ideal bir gün. Gelir ve giderlerinizi listeleyebilir, artıya geçmek için kararlar verebilirsiniz. Yakın etrafınızdan destek görmek sizi çok mutlu ediyor. Aileniz ile alakalı ya da eviniz yuvanız ile alakalı haberler alabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu ilişkinizi düzeltmeye çalışırken gerçekten kendinize ulaştınız. Artık neyi isteyip neyi istemediğinizi çok daha iyi biliyorsunuz. Belki de ihtiyaçlarınız değişti. Yaşamınızı düzenleyen birini istiyordunuz, belki şimdi sizi seven ve şefkat gösteren birini istiyorsunuz. Yeni çevreler edinme hususu ile alakalı ataksınız. İyi ki öylesiniz. Yeni çevrelerden yeni fırsatlar yakalayacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

30 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda zorlu bir proses geçirmiş olmanıza karşın, çok yakın bir vakitte bütün problemleriniz düzelecek. Yakın etrafınızla daha çok vakit geçirme arzusundasınız. İkili temaslar hususu ile alakalı son devrede pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Siz de değişeceksiniz, ilişkiniz de değişecek. Fakat evvelce kendinize diğer bir pencereden bakmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri