3 Kasım Günlük Burç Yorumu

3 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

3 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güzel bir müzik dinlemek, sevdiğiniz bir dizinin bölümünü izlemek ya da merak ettiğiniz bir kitaptan okuyacağınız birkaç sayfa iş yoğunluğunuz arasında size tekrardan güç toplama için çok iyi gelecek. Kendinize gerekli vakti ayırmalı ve kendinizle baş başa kalabileceğiniz bir ortam yaratmalısınız. 

BOĞA BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yoğun bir hafta başlangıcının ardından daha kolay geçecek bir salı günü sizi bekliyor. Yoğunluk kaçınılmaz fakat düne nazaran bugün enerjiniz ile gerekli kolaylığı kendinize sağlayabilirsiniz. 

İKİZLER BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güzel bir hafta sizi bekliyor. Sendromları ile ünlü pazartesi gününüz bile gayet akıcı ve pürüzsüz geçti.  Bugün birtakım ufak sorunlar yaşayabilirsiniz fakat rahatlıkla çözüp yolunuza devam edebilirsiniz. Beklentilerinizi daha düşük tutarsanız her zaman sorunlar daha ufak gelir.

YENGEÇ BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aileniz ile birtakım sorunlar yaşamaya başlamış olabilirsiniz. Beklentileri sizin ile aynı doğrultuda olmayabilir. Yaş farkları ve algı değişiklikleri sorununuzu tetikleyen ana unsurlar olabilir. Biraz ılımlı ve uyumlu olmak size sonrasında daha az üzüleceğiniz sonuçlar doğuracaktır.

ASLAN BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatının yoğun temposu arasında bile güzelliğiniz ile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Bakımlı ve alımlı oluşunuz ne kadar takdir toplasa da sizin bu yükselişinizden ve ışıltınızdan hoşlanmayan ve kıskanan kişiler var. Dikkat etmenizde fayda var. 

BAŞAK BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinizden tek beklentiniz sizi anlaması ve verdiği değeri göstermesi. Fakat sizi anladığını hissetmediğiniz veya size yeteri kadar ilgi göstermediği zaman ufak sorunlar yaşayabiliyorsunuz. Konuşarak üstesinden gelebilir ve problemlerinizi ona iletirseniz size vermesi gereken değeri verecek ve sizi anladığını hissettirecektir.

TERAZİ BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya zor bir başlangıç yapmış olabilirsiniz. Gelen bir takım üzücü veya kırıcı haberler sizi etkilemiş olabilir. Bunun üstüne yoğun temponuzu da hesaba kattığımız zaman işler sizin için iyi gitmeyebilir. Fakat haftanın geri kalanı için enerjinizi toplamalı ve gereken çabayı göstermelisiniz. 

AKREP BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burçları bu hafta beklenmedik kötü haberler alabilir. Mental olarak kendinizi hazırlamalı ve sağlığınız için iyi beslenmelisiniz. Beklentilerinizi biraz düşürmek ile başlayabilir gerekirse bir ruh sağlığı çalışanından destek alabilirsiniz. Gerekli durumda bir psikolog ile görüşebilir "Online Terapi" alabilirsiniz.

YAY BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz ile güzel vakitler geçiriyor ve yeni aktivitelere katılıyorsunuz. Sorun edilmeyen ufak dertler olsa da ilişkiniz gün geçtikçe sağlamlaşıyor. Güzel bir birlikteliğin şartlarını yerine getiriyor ve istediklerinizi başarma noktasında kendinize güveniyorsunuz.

OĞLAK BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi kaygılarınız tekrardan yükselişe geçebilir. Birtakım beklenmedik ödemeler sizi ve bütçenizi sarsmış olsa da kendinize güvenmelisiniz. Para sıkıntısı çekeceğiniz birkaç günün ardından kendiniz iyi hissedecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

KOVA BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Beklentilerinizi karşılamakta çevrenizdeki birçok kişi sorun çıkartabiliyor. Bu minvalde alacağınız kararlar çok sert ve radikal olursa dostlarınız ve çevrenizdeki insanlar sizden daha fazla uzaklaşabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU 3 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yoğun iş temposuna ayak uydurmak sizin için çok zor olabilir. Biraz akışına bırakmak ve az miktarda çaba ile aşamayacağınız problem yok. Özgüveninizi tazeleyecek atılımlar ve eylemler yapmak sizi iyi hissettirecek.