29 Ocak Günlük Burç Yorumu

29 Ocak GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 Ocak Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burcu yakın etrafınızda birtakım bulanıklıklar mevzubahis olabilir. Hem yakın çevreniz ve akrabalarınız hem de arkadaşlarınız ile ilgili duygusal vaziyetler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle alakalı fark başlangıçlar, değişik kararlar, kökten değişimler olabilir.

BOĞA BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal manada güç kazanabilirsiniz. Bu konuda kendinizi kuvvetli, güvende ve huzurlu hissetmek için eşinizin desteğini alabilirsiniz. Eşinizin, ortaklarınızın veya uzun müddetli partnerinizin gelirlerinin artması sizi de pozitif manada etkileyecektir. Kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.

İKİZLER BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi biraz karışık ve tedirgin hissedebilirsiniz. Duygusalsınız. Bilhassa kendinizle alakalı çok duygusalsınız. Dönüp kimi konularda kendinize acıyabilirsiniz ki; bu oldukça yanlış. Herkesin en az sizin kadar hayal kırıklıkları var ve bu hissiniz yarın bambaşka bir şeye dönüşecek.

YENGEÇ BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Rüzgâr sizin tarafınızdan esiyor. 29 Ocak’ta evrenin enerjisi sizinkine yakın olacağı için kendinizi daha güvende ve rahat hissedeceksiniz. Aslında çok bahtlısınız. Bilhassa aşk hayatınızda ve hayatınızdan tat alma ile ilgili iyi bir noktadasınız. Ama iş hayatınızdaki, günlük rutinlerinizdeki zorlanmalar sizi yorabiliyor. İş manasında da bahtlı bir gün.

ASLAN BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kime güveneceğinize emin olamıyorsunuz. Hem arkadaş çevreniz hem de çalışma arkadaşlarınız sizi bazen zorlayabiliyor. İş ortamınızda yoğunluğunuz oldukça arttı. Ancak artık değişik bir şeylerle uğraşıyor olmanız sizi keyiflendiriyor. Aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz. Bazı gerçekleri kabul etmek, daima mücadele etmekten daha yararlı olabilir.

BAŞAK BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda mücadele ediyor, yoruluyor fakat bu arada bundan da keyif alıyorsunuz. Hiçbir işe yaramıyor olsanız kendinizi çok kötü hissedebilirdiniz. Bir Başak, ev hanımı dahi olsa, hiçbir şeyle ilgilenmeden vakit geçirmemeli. Bu sizi yalnızca çöküntüye sürükler. Üretmek ve her zaman ürettiklerinizi sınıflamak zorundasınız.

TERAZİ BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burcu işleriniz ve kaynak artışınız hız kazanacak. Kendinizi çok daha iyi, pozitif ve en ehemmiyetlisi umut dolu hissedeceksiniz. Ele geçirmek istediğiniz ihtiyaçlarınız ile ilgili daha rahat çalışabilecek, mücadele edebileceksiniz. Yakın etrafınızın baskısı rahatsız edebilir.

AKREP BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya zorlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Düşünmediğiniz çekinceleriniz ve özgüven problemleriniz olabilir. Etrafınızla alakalı değişimler, kardeşlerle alakalı beklenmedik gündemler olabilir. Kendinize parasal manada fazla güveniyor olabilirsiniz. Ama dikkatli olmanızda yarar var.

YAY BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Partnerlik ilişkilerinde kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Eşinizin desteğini alacaksınız. Onun savunmasına, şefkatine ve alakasına ihtiyaç duyacaksınız. Parasal manada ilgi çekici bir dönem. Dalgalanmalar olsa da pozitif manada bir hayli fırsat da beraberinde geliyor.

OĞLAK BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş yeriniz ve günlük rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz alanda kendinizi güvende hissediyorsunuz. Haftaya pozitif bir başlangıç yapacaksınız ama kalabalıklar içinde yalnız kalmak tercihiniz olacaktır. Oğlak burçlarının kendilerine ait her konuyu özel olarak değerlendirdiği bir dönem.

KOVA BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal bir gün. Sevgiye alakaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Özel olarak kendinizi güvende hissetme ihtiyacındasınız. Maddi manada ihtiyaç duyduğunuz talihi bugün yakalamanız olası. Yeni bir bakış açısı geliştirmek, var olan sıkıntıları analiz etmek konusunda zorlanabilirsiniz.

BALIK BURCU

29 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi güvende hissetmeye, bulunduğunuz yerde köklenmeye ihtiyacınız var. Aşk hayatınız konusunda talihli bir süreçtesiniz. İlişkiniz varsa bile, süregelen halinden daha iyi bir noktaya taşınıp daha gözde bir hal alabilir. Bir gruba liderlik edebilir, bir organizasyon teşebbüsünde bulunabilirsiniz.