29 Mart Günlük Burç Yorumu

29 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Burcunuzda doğan Yeni Ay ile birlikte kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Bugün ayaklarınız yere daha dayanıklı basıyor. Kararlılığınızı duygusal konularda da kolaylıkla gösterebileceksiniz. İlişkinizde çok talihlisiniz. Dengeyi kurmakta zorlanmayacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizle alakalı konularda aksiyon almaktan çekinmiyorsunuz. Genellikle estetikle alakalı konularda, güzelleştirilmesi gereken konularda biraz daha alakalı olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarınız sizi çok mutlu ediyor. Bazı arkadaşlarınız ile birlikteyken parlıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınız için emek harcamak istiyorsunuz. Çünkü hayatınızda birtakım insanlar sizi olması gerektiğinden daha çok düşünüyorlar. Kariyer hayatınızdaki güzel ilerlemeler sizin daha huzurlu olmanızı sağlıyor. Kafa karışıklıklarınızın düzelmesi için biraz tatil yapmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu işlerinizi tertipleyebildiğinizde, takdir edildiğinizde ve toplum önündeki imajınızı güçlendirebildiğinizde kendinizi daha güvende ve huzurlu hissediyorsunuz. Bugün gerçekleştireceğiniz tartışmalar sizi duygusal anlamda daha iyi hissettirebilir. Kendinize güveniniz gelecek.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınızdaki mücadelenizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu olumlu ilerlemeler bugün kendinizi duygusal anlamda daha dayanıklı hissetmenizi sağlayacak. Ayaklarınız iyice yere basmaya başladı. Olan biten negatif hususları da görmezden gelmeyi başarabiliyorsunuz artık.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal anlamda eksikliğini hissettiğiniz konular olabilir. Ani haberlerden hoşlanmıyorsunuz. Siz tertip insanısınız. Düzeninizi bozabilme olasılığı olan bir şey bile sizi diğer insanlara göre çok daha çok rahatsız ediyor. Maddi anlamda çok talihli bir gün. Etkileşime ilgi gerekiyor, yönetici gezegeniniz geriliyor.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok talihlisiniz. Ancak talihinizi tepiyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremiyorsunuz. Bazı insanları küçümseyerek hata yapıyorsunuz. Herkes bir talihi hak eder. Bazı kimselerin potansiyeli anında belli olmaz. Arkadaşlarınızı kırıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İş hayatınızda işlemiş konular devamlı canınızı sıkıyor. Bir an evvelce çözümlenmesini istiyorsunuz. Duymazdan, görmezden gelmek işe yaramayacaktır. Genellikle çift ilişkilerde duygusal patlamalar, birtakım tartışmalar söz hususu olabilir. Kendinizi ifade edebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eleştirilere açıkmış gibi gözüküyorsunuz ama size doğru yolu işaret eden herkesten de rahatsız oluyorsunuz. Biri size kilo aldığınızı söylüyorsa sizin iyiliğiniz için söylüyordur. Herhangi bir hususta hatalı yolda olduğunuzu dile getiren insanlardan değil, devamlı yüzünüze gülen insanlardan korkun.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu sıkıştırılmış hissiyatınız hala devam ediyor. Zaman zaman bu hissiyatınız daha kuvvetli oluyor, vakit vakit azalıyor. Genellikle aileniz içindeki dinamikleri değiştirmek istiyorsanız aksiyon almanız şart. Durup dururken hiçbir şey gerçekleşmeyecek.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda çok zarar görmüşseniz bile üzülmeyin. Emin olun, nerdeyse utanmasam çoğu Kova burcunda garanti vereceğim, parasal anlamda yüzünüz yakında gülecektir. Güzel ilerlemeler, güzel fırsatlar yakalayacaksınız. Sosyal etrafınız genişliyor. Kendinize yeni çevreler meydana getirmek için adımlar atacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

29 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda olabildiğince güçleneceksiniz. Ancak bir o kadar da çok para harcıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz disiplini hayatınızın rastgele diğer bir temasında gösterseniz, her istediğinizi elde edebilirsiniz. Kendinizi kuvvetli ve yürekli hissediyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri