29 Kasım Günlük Burç Yorumu

29 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sonunda bugün biraz daha iyi hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki ilerlemeler size iyi istikbal. Kendinizi daha etkin hissedeceksiniz. Yerinizi sağlamlaştıracak ve toplum önündeki imajınızı kuvvetli bir şekilde yeniden sistemleyeceksiniz. Uzun süredir yakalayamadığınız bir enerji hissedebilirsiniz. Hazır bu enerjiniz varken acaba kırdığınız kalbi bir onarsanız mı?

BOĞA BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hala kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Yapmak istedikleriniz var, kuvvetlisiniz de ama sanki boşa kürek çekecekmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Geleceğinizi tespit etmek üzeresiniz. Kariyer hayatınıza da daha çok efor sarf edip, imajınızı güçlendirmeniz lazım. Hayal kırıklığına uğramamak amacıyla, işlemiş hususları düzgünce kapatmalısınız.

İKİZLER BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burçları için yine yer değiştirme vakti. Ne tesadüftür ki, hayatta en çok sıkılan insanlar siz olduğunuz gibi, en seyahatli işler de sizi buluyor. Yine yolculuklara çıkıyorsunuz. Belki de uzaklardan biri sizler için geliyordur. Her iki halde da beklenmedik güzellikler yaşamanız olası. İkili ilişkilerdeki hassasiyetler devam ediyor.

YENGEÇ BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hareketlerinize çok dikkat etmelisiniz. 29 Kasım ‘da attığınız adımlar pek de sıhhatli değil. Geleceğinize yön verecek aksiyonlar almaktan kaçınmalısınız. Güzel şeyler yaptığınızı düşünüyorsunuz belki ama kaş yapayım derken göz çıkarma halleri söz hususu olabilir. Evliliği olan Yengeç burçlarının biraz daha sakin olması lazım. Patlamaya hazır bir bomba gibisiniz.

ASLAN BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu günün yoğunluğundan kafanızı kaldırma fırsatı bulabilirseniz, sizin için çok güzel bir gün olabilir. Genellikle aşk hayatınız değişimlere ve devrimlere gebe. Fakat olanı biteni fark edebilmek ya da hali hazırda gerçekleşmiş olanlara vakit ayırabilmek amacıyla evvelce işlerinizi toparlamanız gerekiyor.  Kayıplar var ama üzerinde durmamaya çalışın.

BAŞAK BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

29 Kasım ’da yaşamdan ne istediğinizi sorguluyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda birtakım kusurlarınız var ve uzun süredir bu kusurları ne ile tamamlayacağınızı bilmiyorsunuz. Sürekli şikâyet etmek ya da var olandan memnun olmamak yerine biraz kendinize dönüp, neyin sizi aslında bu duruma getirdiğini düşünmeniz gerekiyor. Amaç dert yanmak değil çözüm bulmak olmalı.

TERAZİ BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Uzun süredir büyüme eğilimindesiniz. Bu fiziksel anlamda bir gelişme olabileceği gibi, kendinizi ilerletmek, çevrenizi ilerletmek manasında da olabilir. Bugün talih tamamıyla sizden yana. Güzel fırsatlarla karşılaşmanız yüksek olasılıkta. Sizin tek sorununuz doğru cümleleri seçemiyor olmanız. Eski yumuşaklığınıza geri dönmeniz gerekiyor.

AKREP BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tedirgin hissediyorsunuz. Çünkü kurduğunuz sistem, kemikleştirdiğiniz, dayanıklılığından emin olduğunuz birtakım kaideleriniz sınavdan geçiyor. Hem parasal anlamda hem de size duyulan saygı manasında bir tekâmül yaşıyorsunuz. Size daha eskiden kadın figürleri ile gerçekleştireceğiniz birtakım konuşmaların büyük ehemmiyet taşıdığını söylemiştim. İnceleme sürecinde birtakım konuşmaları gözden kaçırdınız.

YAY BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sonunda parasal anlamda güzel bir gün geçirebileceksiniz. Banka hesabınıza güneş doğabilir. Güzel bir satış gerçekleştirebilirsiniz. Bu ilerleme ile birlikte kendinizi daha iyi ve kuvvetli hissedeceksiniz. Eskinin ve geçmişte oluşturulan yatırımların kıymetini daha iyi anlayacaksınız. Etkileşim yönünüz kuvvetli iken, yeni pazarlıklara girişebilirsiniz.

OĞLAK BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu ayaklarınız iyice dayanıklı basmaya başladı. Bütün karamsarlığınız, olan biten ve negatif enerjilere rağmen, siz hala dayanıklısınız. Yaşam size bir şey öğretti ve sizi yeniden düzenledi. Gücünüzün keyfini çıkartın. Bu olanların ardından birçok Oğlak burcunun endişelenmesine lüzum kalmayacaktır. Maddi anlamda güzel ilerlemeler var.

KOVA BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Daha kuvvetli daha dayanıklı hissediyorsunuz. Geçmişte yaptıklarınızdan, sürenin getirdiklerinden memnunsunuz. Yaşamda birçok insanın zorlandığı konular, sizin ateşleyiciniz oldu. Kendi ekmeğinize kaymak sürme vaktiniz geldi. Yoruluyorsunuz ama değecek, bunu unutmayın. Çok süratli karar vermeyin. Kararlarınızı çok süratli dile getirmeyin. Bazı güzel fikirlerinizi de kendinize saklayın.

BALIK BURCU 29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burçları dönecek sevgililere, istikbal haberlere, ummadık dönüşlere hazırlıklı olun. Bugün sizi mutlu edecek, yerinizden zıplatacak haberler gelebilir. Bu haberler bilhassa çok yakın arkadaşlarınızdan size ulaşabilir. Mutlu ve dayanıklı hissediyorsunuz. Özgüveniniz geri geliyor.