29 Ekim Günlük Burç Yorumu

29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızda yenilikler yaşayacaksınız. Çok yakında bir iş seyahatine çıkmanız gerekebilir. Yeni düzene kolayca adapte olacaksınız. İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler romantik ilişkinizi kötü etkileyebilir. Partneriniz sizi kıskanacak ve ufak tartışmalar yaşayacaksınız. Fakat konuşarak çözebileceğiniz basit problemler bunlar. Yeni düzene direnmemesi gerektiğini anlatmalısınız. 

BOĞA BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aklınızdan geçenleri eyleme dönüştürme sürecinde yeterli desteği görmüyor olabilirsiniz. Hayatın getirdikleri her zaman beklentimizi karşılamayabilir. Aileniz sizi yeteri kadar desteklemiyor ise onlara daha detaylı bir anlatım ile isteklerinizi anlatmalısınız. Siz yapmak istediklerinize odaklanırsanız sonunda onları da ikna edebilirsiniz. 

İKİZLER BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güne enerjik başladınız fakat rutin problemler peşinizi bugünde bırakmayacak. Yine sizi kızdıracak ve dediklerinizi yanlış anlayan bir iş arkadaşı veya siz sorunlarınızı anlatırken yeteri kadar ilgi göstermeyen partneriniz ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkat etmenizde fayda var bugün kızgınlıkla söyleyeceğiniz sözler ile geri dönülmesi zor kırgınlıklar yaratabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Finansal olarak zor günler geçirdiniz. Bu sizi ve partnerinizi de çokça yıprattı. Aranızdaki ufak gerginliklerin temel kaynağı son dönemde yaşadığınız sıkıntılı günler. Kendinize biraz sakinleşecek ve düşünecek fırsat vermelisiniz. İkinizde yaptıklarınızın farkına varacaksınız. Hayat birbirinizi kırmak için çok kısa. 

ASLAN BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinize karşı duygularınızı saklamak yerine açıkça söylemek size daha fazla rahatlama ve dürüst bir ilişki getirecektir. Duygularınızı açıkça iletmek sizi daha iyi ve rutin ilerleyen bir ilişki yerine daha açık ve karşılıklı saygı içeren bir ilişkiye getirecektir. İş hayatınız yine sıradan olmaktan uzak fakat siz yeniliklere açık ve hemen uyum sağlayan bir yapıdasınız. Kendinizi daha fazla geliştirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Merak etmeyin çok yakında üstlerinizden mutlu bir haber alacaksınız. 

BAŞAK BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz ile ilişkiniz yolunda ve her şey hayalinizdeki gibi ilerliyor. Problemsiz bir ilişki sizi daha konforlu ve rahat hissettiriyor. Son günlerde iş hayatınızda anlam vermediğiniz değişiklikler oluyor. Ne olduğunu anlamak sizi çok farklı duygulara sevk edecek. İş arkadaşlarınız ile ilgili fikirleriniz değişebilir. 

TERAZİ BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızda kendinizi hep bir adım öteye geçmeye zorluyorsunuz. Fakat iş hayatında ne yazık ki sadece yaptığınız işlere bakılmıyor. Deneyimli yakın arkadaşlarınızdan fikir almalısınız. Bazı mevkilere gelebilmek için ne yazık ki politik olmak gerekmekte gerekli adımları atmak size her zaman fayda sağlayacaktır. Unutmamak gerekir ki iş hayatında yaptıklarınızı siz gözlerine sokmadıkça patronlarınız görmeyecektir.

AKREP BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz hakkında bazı şüpheleriniz var size eskisi kadar değer vermediğini ve gerekli ilgiyi göstermediğini düşünebilirsiniz. Bu durumu konuşmak istediğinizde genelde konuyu hızlıca kapatmak istiyor ve böyle bir şeyin olmadığını söylüyor olabilir. Fakat siz hak ettiğiniz değeri görmek istiyorsunuz. 

YAY BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni bir ilişkiye başlamadan önce partnerinizi yeteri kadar tanıdığınızdan emin olmalısınız. Bir ilişkiyi başlatmaktan daha zor olan şey genelde bitirmek olabilir. Ve biten bir ilişki her zaman arkasında derin yara izleri bırakabilir. Sonunda üzülmemek için hayatınıza alacağınız kişiyi tam tanımak sizin için çok iyi olacaktır. 

OĞLAK BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eski partneriniz ile tekrar beraber olma fikri bu ara sizin aklınızdan geçiyor olabilir. Her şeyden önce bütün artıları ve eksileri düşünmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Tekrar ve tekrar kendinizi üzmek size hiçbir katkı sağlamayacağı gibi önünüze bakmanız engellemekte, daha güzel yarınları flu göstermekte. Tüm detayları tartmak size en iyi sonucu verecektir.

KOVA BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yatırımlarınızı yaparken çok dikkat etmelisiniz. Elinizdeki parayı yanlış değerlendirmek size kötü sonuçlar doğurabilir. "Bu ara kripto paralar çok yükselişte git bitcoin al!" diyenlere kulak asmayın. Kendiniz araştırmadan ve okumadan hiçbir yatırıma güvenmeyin. Kendi hislerinizi dinleyin. Siz kararınızı doğru verebilirsiniz. 

BALIK BURCU 29 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal olarak kendiniz konforlu hissettiğiniz bir gündesiniz. Hayat size kötü sonuçlar getirebilir. Fakat siz her zaman daha iyi kısma odaklanmalısınız. İhtiyacınız olmayan şeylere yatıracağınız paraları birikim için ayırmalısınız. Hayatın ne getireceği belli olmuyor.