28 Mart Günlük Burç Yorumu

28 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

28 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok çok talihli olduğunuz, kendiniz için ismim atmaktan çekinmediğiniz ve musmutlu geçecek bir gün sizi bekliyor. Duygusal anlamda iniş çıkışlarınız ani patlamalarınız olabilir. Ancak kendi duygusal patlamalarınızdan bile mutlu olacaksınız. Bazı hususları “oh be, iyi ki söyledim” bile diyeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sürekli kendi düşüncelerinize göre hareket ediyorsunuz. Son vakitlerde biraz bencilleştiğinizin farkında mısınız? Tabii ki evvelce kendinizi düşüneceksiniz. Ne demişler; evvelce can sonra canan. Ancak biraz da kantarın ucunu kaçırmış durumdasınız. Kendinize yapılmadığında da kırılmayın sonra.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burcu yatıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz, kalkıyorsunuz işinizi düşünüyorsunuz. Geleceğiniz hususu ile alakalı kafanız olabildiğince karışık olmasına rağmen, güzel işler çıkarmaktan, ismim atmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bazı temaslar, ortaklıklar son bulabilir. Yine de her şerde bir hayır vardır.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Eşinizden elde ettiğiniz kaynaklar hususu ile alakalı kendinizi eskisi kadar rahat hissetmiyorsunuz. Durum belki de pek hayal ettiğiniz gibi olmadı. Artık sizin de çalışmanızın, belki de daha çok kazanç elde edecek bir işe geçmenizin zamanı gelmiştir. Görüşmelerinizin neticelerini alabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi daha güvende ve dayanıklı hissedeceğiniz bir yere geçmenizin zamanı geldi. Hali hazırda iş değiştirmek, firma ve pozisyon değiştirmek isteyen Aslan burçları için olabildiğince güzel ve ideal bir dönem. Eğitimler, plansız gidilecek seyahatler söz hususu olacaktır. Uzaklaştıkça kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Yorulmanızdansa konuşmuyorum bile.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün kendinizi diğer günlere nazaran biraz daha değişik hissedebilirsiniz. Kayıp-kazanç temalarında huzursuzluklarınız olabilir. Risk almanız gereken konular varsa, bugünü tercih etmemenizi öneririm. Bu kolay bir konuşma gerçekleştirmek, sevgiliye blöf gerçekleştirmek gibi kolay konular da olabilir. Erteleyin.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi bir temas ortamında çok daha rahat hissediyorsunuz. İlişkiniz yoksa bile, kendinizi konfor alanınızda hissettiğiniz bir karşı cinsin yanınızda olması hoşunuza gidiyor. Evli Terazi burçları için bugün biraz yorucu olabilir. Bekar Terazi burçları ise arayışta olacaklar.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayattan keyif almanın yollarını buldunuz gibi. Diğer zamanlara göre daha duygusal ve daha keyiflisiniz. Canınızın sıkılmasına izin vermiyorsunuz. Ancak bu temponuza da dur demeniz gerekiyor. Bazı Akrep burçları anne/baba olmaya hazırlanıyorlar. Geçen seneki etkinin aynısı etkiler var.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu olabildiğince keyiflisiniz. İşler bugün istediğinizden de yolunda gidecek. Eviniz ve ailenizle alakalı birtakım konularda hatalı anlaşılmalar ya da hayal kırıklıkları söz hususu olabilir. Ancak hadiseler çok büyümeden fark edilecek ve gereken yapılacaktır. Genel olarak yoğun bir gün olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazı konulardaki dönüşümünüz vakitrken duygularınız ansızın patlayabilir. İstemeden bütün düşüncelerinizi ışık sürati ile dile döküp ardından pişman olabilirsiniz. Ancak siz de haklısınız. Bazı şeyleri bundan sonra içinizde tutamıyorsunuz. İşlerinizdeki yoğunluk devam ediyor.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başkalarının kaynaklarından yarar sağlayabilirsiniz. Bunu insanları kullanmak olarak düşünmeyin. Kazan kazan teması olarak değerlendirin. Kazançlarınızın giderek arttığını fark edeceksiniz. Hızla gelen fikirlerinizi değerlendirin. Gönül temasları ile çalışmaktan vazgeçin. Emeğinizin karşılığını talep edin. Bu arada kazanmak kadar harcamaya da meyillisiniz, ilgi!

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

28 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi sevmeye ve bilinçaltınızı kapı arkası etmeye devam ediyorsunuz. İçinizde bulanık bir şeyler varsa, onları görmezden gelerek suyu temizleyemezsiniz. Bir vakit sonra diğer bir kaynak bulmak mecburiyetinde kalacaksınız. Adımlarınıza ilgi edin. Her şey bitti, geçti gitti deyip kendinizi kandırmayın, emin olun.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri