28 Kasım Günlük Burç Yorumu

28 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

28 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınıza giren partner adayının, kalbinizi kırmasına müsaade etmeyin. Finansal vaziyetinizin beklentilerinize uygun olmadığını düşünseniz dahi iyimserliğinizi savunmanız gerekiyor. İçinde bulunduğunuz hatıran tadını çıkarın.

BOĞA BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hoşlandığınız kişiye karşı olan hislerinizi gizlemeyin. Finansal vaziyetiniz gittikçe düzelmeye başlıyor ve kendinizi neşeli hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber mükemmel bir gün geçireceksiniz.

İKİZLER BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Büyüleyici bir partner adayının karşınıza ne vakit çıkacağını tahmin dahi edemezsiniz. Vaktinizi boşa harcamayı sevmiyorsunuz ve çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Pozitif insanlar ile zaman geçirerek hayatınıza renk katın.

YENGEÇ BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissetmiyorsunuz. Günün nihayetinde elinize bir miktar para geçecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bugün etrafınızdaki insanlara karşı daha sakin ve müsamahalı olmaya çalışın.

ASLAN BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşiniz ile birbirinize duyduğunuz sevgiyi içinizde gizlemek yerine dile kazancın. Bugün iş yerinizde daha yaratıcı ve üretken olmaya özen gösterin. Çevrenizde gelişen tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

BAŞAK BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geçmiş ilişkilerinizde birtakım meseleler yaşamış olabilirsiniz, ama geleceğe umutla bakmalısınız. İş yerinizde ortaya mükemmel çalışmalar çıkarıyorsunuz. Protein ağırlıklı beslenmeye özen gösterin.

TERAZİ BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geçmişte yaşanan problemler yüzünden partneriniz ile tartışmaya girmemeye özen gösterin. Bugün yakın bir arkadaşınız sizden borç para isteyebilir. Rahat ve dinlendirici bir yolculuğa çıkmak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni bir ilişkiye girme sürecinizi hızlandırmak istiyorsanız, daha sosyal olmanız gerekiyor. Finansal vaziyetinizi tehlikeden uzak tutmaya çalışın. Gün içinde aklınızdan bir hayli düşünce geçiyor ve kendinizi gergin hissediyorsunuz.

YAY BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günün ilerleyen saatlerinde, eşiniz ile birlikte romantik bir şeyler yapacaksınız. Bir bütçe oluşturmayı ve ona bağlı kalmayı öğrenin. Sizi heyecanlandıran bir olay var ve mutluluktan havalara uçuyorsunuz.

OĞLAK BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Etrafınızda sizden hoşlanan insanlar var, onlara bir talih vermeyi tecrübe edebilirsiniz. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda bir arkadaşınızdan destek isteyin. Kendinizi çok kararsız ve düşünceli hissediyorsunuz.

KOVA BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınız ile ilgili ehemmiyetli kararlara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Finansal vaziyetinizi rizikoya sokacak adımlar atmaktan kaçının. Hayatınızın birtakım farklıklara ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz.

BALIK BURCU 28 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinizin sergilediği birtakım davranışlarından hoşlanmıyorsanız, onu tatlı bir dille uyarabilirsiniz. Geleceğiniz için para biriktirmeye başlamalısınız. Bugün kendinizi her zaman olandan biraz daha kaygılı ve hiddetli hissedebilirsiniz.