28 Ekim Günlük Burç Yorumu

28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

28 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlarınız son dönemde yeteri kadar vakit ayırmadığınız için sitem edebilir. Onlara yeteri kadar vakit ayıramıyor ve ihmal ediyorsunuz. Hayatın akışı içerisinde onlardan uzaklaşıyor ve sorunlarını dinleyemiyor, mutlu zamanlarında yanlarında olamıyorsunuz. Arkadaşlarınıza vakit ayırmaya çalışmalısınız. Unutmamalısınız ki sizin en zorlu günlerinizde onlar hep yanınızdaydı.

BOĞA BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son dönemde finansal gücünüz yolunda gidiyor fakat bu harcamalarınızın kontrolünü bırakabilirsiniz demek değil. Beklenmedik ödemeler sizi zor duruma sokabilir. Yatırımlarınızın güvenliği ve güzel bir gelecek için her zaman kontrollü gitmekte fayda var. İş hayatınız umduğunuz gibi gitmiyor olabilir fakat daha güzel başarılara imza atacaksınız. Yakında daha iyi yerlerde sizi görebileceğiz. 

İKİZLER BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Özel hayatınızda yaşadığınız problemler canınızı çok fazla sıkıyor. Ve bu konuda birçok kişi ile konuşuyorsunuz ve fikirlerini dinliyorsunuz. Fakat herkes sizin kadar temiz bir kalp ile düşünemiyor. İşleri daha zora sokacak ve size birçok şey kaybettirecek fikirler veriyor olabilirler. Size yardım ettiklerini düşünürken arkanızdan kuyunuzu kazıyor olabilirler. Dikkatli olmakta fayda var.

YENGEÇ BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güne negatif bir şekilde uyandınız. Fakat enerjininiz toplamalısınız. Partneriniz ile aranıza girmeye çalışan 3. Kişiler olabilir. Sizi ve eşinizi dolduran, aranızı bozmak isteyen kişiler olabilir. Bu tehlike ilişkinize ciddi zararlar verebilir. İnsanlara güven konusunda biraz daha dikkatli olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Ne yazık ki artık sizin gibi temiz kalpli insanların sayısı gün geçtikçe azalmakta. 

ASLAN BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Romantik ilişkilerde sorunlarınız varsa umudunuzu kaybetmemelisiniz. Doğru partneri bulmak her zaman kolay olmayabilir. Fakat yakın zamanda yeni kapılar açılacak ve çok farklı seçenekler önünüze çıkacak. Işıltınız ile ortalığı salladığınız günlerdeyiz. Bu sürecin sonunda siz aradığınızı bulabilir ve doğru kararlar ile mutluluğunuza mutluluk katabilirsiniz. 

BAŞAK BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yapmanız gereken işler size zor geliyor olabilir. Hayatın akışı içerisinde bazı önemli kararlar almak ve bu kararlar uymak zorundasınız. Fakat zorlukların ardında güzel ve çiçekli günlerin geleceğini unutmamak lazım ve o günler için doğru kararları vermelisiniz. Atacağınız adımları dikkatli atarak dilediğiniz güzel şartlara ulaşmakta zorlukları bir bir aşabilirsiniz. Engelleri aşmak sizin çok rahat ve güzel günleri getirecek. 

TERAZİ BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızın yoğun temposu içerisinde partnerinize gerekli ilgiyi göstermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Fakat siz isterseniz çok daha güzel günler yakında sizin olacak. Tek yapmanız gereken partnerinize verdiğiniz değeri ve sevgiyi gösterebilmek. Her ne kadar sevginizden şüphe etmese de insanlar verilen değeri görmeyi ister. Bu bir romantik akşam veya seveceği güzel bir etkinlik olabilir.

AKREP BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Üstünüzde birçok farklı sorumluluk olabilir. Hayatınızı farklı bir yöne götürecek zorlu sınavlar olabilir. Fakat siz bu sınavları vermek ve alnınızın akıyla çıkmak zorundasınız. Engellerin varlığı sizin onları aşamayacağınız anlamına gelmiyor. Büyük başarılar için en büyük engelleri aşmak gerek. Hayatın zorlu bir sınav olduğu bir tabu değil ne yazık ki bir gerçek.

YAY BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Attığınız adımlar sizi nereye götürecek verdiğiniz kararlar size neler getirecek. Geleceği görmekte zorlanıyor ve kaygılanıyorsunuz. Fakat kaygılarınız size güç vermeli. Önünüzü görmeden atacağınız adımlar için daha dikkatli olmalısınız. Kontrolü elden bırakmadan dikkatli adımlar atmalısınız. Size küçük bir sır; arzuladığınız gelecek size çok yakın!

OĞLAK BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Romantik ilişkilerinizde genelde adım atan değil bekleyen kişi oluyorsunuz. Fakat zaman her zaman lehinize işlemeyecektir. Siz beklerken daha cüretkâr olanlar sizin isteklerinize sahip olabilir. Bazen acele etmek daha iyi olabilir. Artık atmanız gereken adımı biliyorsunuz. Daha fazla beklemek sizi kötü sonuçlar ile karşılaştırabilir. 

KOVA BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızı hep daha iyisini yapmak ve daha üst konumda konumlandırılmak için çaba gösteriyorsunuz. Çok uzun mesai saatleri ve çok fazla efor harcıyorsunuz. Fakat son dönemde yeterli geri dönüşü alamıyorsunuz. Merak etmeyin güzel bir haber yakında gelecek. Fakat adımları doğru atmalısınız. İş dünyası ne yazık ki çok fazla entrikanın döndüğü bir yer ve sizin arkanızdan da çeşitli entrikalar dönmekte. Adımlarınızı düzgün attığınızda onlara hareket alanı bırakmayacaksınız.

BALIK BURCU 28 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geleceğe bir miktar huzursuz bakıyor olabilirsiniz. İş bulamamaktan çekiniyor veya işlerin kötüye gitmesinden korkuyor olabilirsiniz. Fakat korkular ile yüzleşmek ve farklı adımlar atmaktan çekinmemek gerek. Üzerinize düşeni yapmalı sonrasında ise kendinizi geliştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Hayatın seyrini tersine çevirmek elinizde.