27 Mart Günlük Burç Yorumu

27 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

27 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir vakittir yastık altına süpürdüğünüz konular gün yüzüne çıkartacak. İsteseniz de istemeseniz de birtakım yüzleşmeler yaşayacaksınız. Doğum günlerinizi kutladığımız şu zamanlarda talih sizinle birlikte. Değişik konularda farklı adımlar atabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burcu arkadaşlıklar ehemmiyet kazanıyor. Yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Sosyal faaliyetler ortamında kendinizi daha huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Bu devre yalnızlık pek hoşunuza gitmiyor. İşleriniz giderek yoğunlaşıyor fakat hareket enerjinizde bir kısıtlanma hissediyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle kariyer hayatınız ile alakalı yeni atılımlar yapacaksınız. Yeni ay ile birlikte yeni başlangıçlar da sizi bekliyor. Enerjiniz de giderek yükseliyor. Aileniz ile alakalı konularda büyütmek, beslemek daha çok emek vermek dilediğiniz konular var.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanızdaki soru işaretleri giderek aydınlanıyor. Her geçtiğimiz gün ne dilediğinizi ve ne istemediğinizi daha iyi anlıyorsunuz. Bir sürü plan yaptınız yakın vakitte. Daha da yapmaya devam ediyorsunuz. Kariyeriniz ile alakalı birtakım beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sürprizler sizi sevindirebilir de hayal kırıklığına uğratabilir de.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her ne olacaksa bu ay itibari ile olacak. Ne yaparsanız yapın, kırılması gereken kırılacak, kopması gereken kopacak. Mottonuz “her son yeni bir başlangıç!”. Bu mottoyu benimseyin ve yeniye yer açın. Kalbiniz kırılsa da hayal kırıklıklarına uğrasanız da olması gereken olmaya devam ediyor.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İkili temaslardaki bütün problemlerinizi çözümlemeye başladınız. Çözümlenemeyen temaslar son bulacak. Fakat Başak burçları daha birini bitirmeden diğerine geçebilirler. Genellikle evliliklerde yeni başlangıçlar, tazelenmeler söz hususu olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yepyeni başlangıçlar sizi bekliyor. Yaşam trafiğiniz o kadar yoğunlaşacak ki, siz de inanamayacaksınız. Kendinize olan güveniniz de artıyor. Işığınızı tazeleyecek, hayal kırıklıklarınızı cebinize dolduracak ve yola devam edeceksiniz. Çok enerji dolu ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir gün olacak.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burcu içiniz kıpır kıpır. Anlamlı anlamsız sevinçler, denetimsiz gülüşler, ani değişimlere geliştirdiğiniz adaptasyon. Süpersiniz! Akrep burçları güzel bir devreye bugün itibari ile ismim atıyorlar. Bundan sonra bir vakit neşenizle bulunduğunuz her ortamda aranan birey olacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çalışmalarınızın karşılığını evinizde alacaksınız. Yuvanıza huzurlu dönmek gibisi yok. Yaşamınıza verdiğiniz emeğin karşılığını bir bir alacaksınız. Emek yoksa eve geri dönüşler hep anlamsız olacaktır. Temponuz giderek yükseliyor. Ayaklarınız daha dayanıklı yere basıyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizle olan bağlantınız giderek güçleniyor. Geçtiğimiz haftalarda da söylediğim gibi çoğu Oğlak burcu taşınıyor ve yer değiştiriyor. Çevresini değiştiriyor. Zoraki bir hal yok. Hepsi gönül işi. İstediğiniz şekilde biçimlendireceksiniz. Bilinçaltınızda biriktirdiklerinizi temizlemeniz şart.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda olacak olumlu ilerlemelere inanamayacaksınız. Nisan ayı parasal kazanç manasında sizin ayınız olacak! Yüzünüz gülecek ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz. Madde dünyaya değer vermediğinizi biliyorum fakat bu ilerlemeler size ilaç gibi gelecek. Maddiyata çok odaklandığınız için de olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda talihli bir gündesiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Gerçekleri görmezden geliyorsunuz. Gözlerinizin önüne bir perde indirdiniz ve o perdeden yalnızca görmek istediklerinizi görüyorsunuz. Sonradan pişman olmamak için, yol yakınken yaralı hususları iyileştirmeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri