26 Şubat Günlük Burç Yorumu

26 Şubat GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

26 Şubat Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burcu kendi içinizde gerilim yaratan konular var. Evvela başkalarını düşünmeden ve başkaları için hareket etmeden, o konuları düşünmeniz ve analiz etmeniz gerekiyor. Siz iyi olmadan başkalarına da iyi gelemezsiniz, bunu unutmayın. Biriken işlerinizi tertip edebilirsiniz. 

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün oldukça bahtlısınız. Haftaya bahtlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Günlük rutinleriniz sıklaşıyor. Hayat trafiğiniz artıyor. Yapılması gerekenler listenize attığınız her tık, size çok iyi geliyor. Çalışkanlığınızın herkes farkında. Siz de bu dönem daha aktif olduğunuzu hissediyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ülke dışından gelecek önerilere ve fırsatlara açık olduğunuz bir haftaya merhaba diyorsunuz. Yabancı insanlarla olan ilişkiler ve katılacağınız eğitimler ehemmiyet kazanıyor. Tek yapmanız gereken her vakit gibi mantığınızı kullanmak. Şu sıralar ne kadar rüzgâr duygusal bir yerden esse de sizin kendi yolunuza bildiğiniz gibi devam etmeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilhassa kariyeriniz, hayatta yanınızda yazmasını istediğiniz yaftanız ile ilgili aksiyon almanız gerekiyor. Her ne kadar hanede olmayı seviyor olsanız da hareket enerjisine sizin de ihtiyacınız var. Bir şekilde iyi olduğunuz bir konuda kendinizi öne atmanız, aksiyon almanız gerekiyor. Günlük hayattan almanız şart olan dersler var.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerinizi tertip etmek isterken veyahut tertip etmek istemezken, konu oralarda dönüp dolaşırken, hayatınızdan kayıp gidenleri gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Birtakım hayalleriniz boşu boşuna yastık altında yatıyor olabilir. Aksiyon almak için odağınızı değiştirmeniz gerekiyor. Bitirilmesi şart olan konular varsa, bitirmelisiniz. 

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayallerinize erişmek için güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bugün sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yorgun da olsanız, mücadeleye devam ediyor olmanızın karşılığını alacaksınız. Başkalarının kaynaklarından yararlanma fırsatı yakalayacaksınız. Partnerlik konularındaki problemleri analiz etme olanağı ele geçireceksiniz. 

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burcu ikili ilişkilerde “aradığımı bulamıyorum” diyen Terazi burçları; sözüm size! Önce kalıplaşmış kaidelerinizi silmeniz gerekiyor. Ona talih vermem, buna şans vermem, o olmaz, bu olmaz dediğiniz için hala yalnızsınız. Sizin için gayret harcayan insanlara şans verin bu bir, keskin kaidelerinizden vazgeçin bu iki. Şansınız çok! Gözler açılsın. 

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu ara duygusallık herkesin ruh hali zaten. Çevredeki enerji de sizden değişik değil. Kendinize dönmek için uygun vakitlerdesiniz. Baskılara kulak asmayın. İçinizde neler olup bittiğini sizden daha iyi kimse bilemez.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sesli değil suskun iletişim kurmayı seçtiğiniz bir gün sizleri bekliyor. Keşke hiç konuşmak zorunda kalmasanız ve herkes sizi anlasa, ne güzel olurdu. “Sen sus gözlerin konuşsun!” iletisi ile haftaya başlıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki şansınız gittikçe artacak. Tabi bunun için biraz da sesli konuşmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu hafta etrafınıza olan tutumunuz biraz fevri olabilir. Asar keser bir haldesiniz de diyebiliriz. Sinirleriniz yorgun düşmüş olabilir. Hepimiz biraz o haldeyiz. Ancak hiddet patlamalarından da uzak durmak gerekiyor. Gerekirse kendinize biraz daha fazla zaman ayırmayı tecrübe edebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Etrafınızdaki etkileşimi arttırabilirsiniz. İyi bir etraf ve size destek olacak insanları yakalamak için doğru bir dönemdesiniz. Kimse ile tanışmaktan ve yeni ilişkiler içine girmekten kaçınmayın. Her fırsatı değerlendirin olasıysa. Bugün için değil yarın için. Biraz tatil size sahiden çok iyi gelebilirdi. Kendinize soluk hisseleri ayırmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

26 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilhassa yabancı insanlara ve ülke dışında iş yaptığınız kimselere karşı hiddetinizi kollamanız gerekiyor. Yolculuklardan da bir miktar kaçınmak gerekebilir. Uzaklaşmak ve mesafeli işler sinirlerinizi bozuyor olabilir. Bu dönem kendinize ait konuları öncelik haline getirebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri