26 Aralık Günlük Burç Yorumu

26 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

26 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınızla alakalı hızlı kararlar alabilirsiniz. Acele işe iblis karışır derler. Kararlarınızı uygulamak için kendinize bir iki gün izin vermeyi seçenek olarak görmelisiniz. Ailevi konularda talihli bir gün. Hanenizle alakalı gerçekleştirmek istediğiniz konular varsa 26 Aralık’ı değerlendirebilirsiniz.

BOĞA BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğa burcu hayallerinizin hemen gerçekleşmesini isteyebilir, ivedi bir davranış sergileyebilirsiniz. Genel manada zorlu vakitlerden geçiyorsunuz ve istediğiniz boşluğu hala yakalayabilmiş değilsiniz. Belki yeni seneyi fırsat bilip kısa bir kaçamak yapmayı tasarlayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyerinizle alakalı konularda ani kararlar alıp yanlış istikamete sapabilirsiniz. Bu kadar hızlı hareket etmek, her şeyi bir güne sığdırmak zorunda değilsiniz. Güzel vakitlerden geçiyorsunuz. Talih sizinle birlikte. Daha önceki işlerinizden geri dönüşler alacaksınız. Bu sebeple boşa acele edip kendinizi baltalamayın.

YENGEÇ BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Adli konular, yeni kurslar, yeni başlangıçlar için uygun bir gün. Beklediğiniz güzel haberleri, beklediğinizden daha uzak yerlerden alabilirsiniz. İş hayatınızdaki meselelerin ağır ağır azaldığını, yeni bir döneme giriş yaptığınızı fark edeceksiniz. Bir basamak yukarıya çıkmak isterken, arkanızdan birinin sizi desteklediğini fark edeceksiniz.

ASLAN BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Beklenmedik aksiliklerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Bilhassa hiddetinize yenilmeniz başına bela olabilir. Ufak tefek kazalara sebebiyet vermemek için daha dikkatli olmanız gerekiyor. Genel enerjinizin arttığını, kendinizi daha başarılı hissettiğinizi fark edeceksiniz. Ne kadar pozitif olursanız hayatınız o kadar kolay akacaktır.

BAŞAK BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşinizle ve ortaklarınızla alakalı sabırsızlıklarınız olabilir. İkili ilişkilerde gerginlikler mevzubahis olabilir. Parasal manada çok bahtlısınız ve bu bahtta eşinizin/ortağınızın da tesiri büyük. Bu sebeple onunla boşa gerginlikler yaşamamaya dikkat etmeli, gerektiğinde takdir etmesini bilmelisiniz.

TERAZİ BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gün boyu ufak tefek kazalara açık gözüküyorsunuz. Dikkatsizlikler tasarladığınız akışınızın dışına çıkmanıza yol açabilir. Etrafınızla alakalı farklıklar yapmak istiyor olabilir veya taşınıyor olabilirsiniz. Birçok Terazi burcu için kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olacaktır. Evinizden, kalenizden çalışmayı tercih edebilirsiniz.

AKREP BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burcu ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Ailenize ve partnerinize karşı alıngan bir tutum sergileyebilirsiniz. Hareket enerjiniz fazla olduğu için spora vakit ayırabilirsiniz. Spora zaman ayırmanız genel manada gerginliğinizi azaltmanıza da yardımcı olacaktır.

YAY BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz veya tertip ettiğiniz organizasyonlarla alakalı aksaklıklar, hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Aile içi gerginlikler genel ruh halinizi çok etkiliyor. İşe giderken hanedeki sıkıntılarınızı hanede bırakmaya çalışıp, iş yerindeki pozitif enerjiyi de haneye götürmelisiniz. Yeni sene size çok iyi gelecek.

OĞLAK BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kardeşlerinizle alakalı problemler söz konusu olabilir. Ufak tefek konulardan boşu boşuna gerilebilirsiniz. Parasal manada hala dikkat faktörü şart olan süreçlerden geçiyorsunuz. Paranızı boşa harcamayın. Eşinizi yüceltirken kendinizi aşağı çekmediğinizden emin olun.

KOVA BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Parasal manada gittikçe hırslanıyorsunuz. Çok fazla kazancı bir anda ele geçirmek gibi hedefleriniz olabilir fakat düzenli işleriniz bu hedeflerinizin önüne geçecektir. İşiniz, kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz bir haberi birkaç gün içinde duyabilirsiniz. Kendi talihinizi başkalarına bırakmayın.

BALIK BURCU 26 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendi kendinizi yediğiniz zamanlar oluyor. Kimseye ihtiyacınız yok, siz size yetiyorsunuz. Bu kadar evham bu kadar sabırsızlık size zarar veriyor. Kariyeriniz konusunda çok güzel gelişmeler olabilecekken, ısrarcı tutumunuz insanları rahatsız ediyor. Ülke dışı yolculukları tasarlayabilir, adli bir konuda müjdeli bir haber alabilirsiniz.