25 Mart Günlük Burç Yorumu

25 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

25 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arada sırada dostlarınızın yanından bile kaçmak istiyorsunuz. Sürekli aynı muhabbetlere gelemiyorsunuz. Çok acele sıkılıyorsunuz. Sürekli hareket halinde olmanız gerekiyor. Kendinizi dinliyorsunuz. Dinlemenizde de yarar var çünkü bu ara iç sesiniz sizinle sık sık konuşacak.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı insanlardan o kadar sıkıldınız ki; hep aynı insanlar hep aynı uyarılar, aynı telkinler. Esasında en yakınlarınız ama şu an ruhen en uzak olduğunuz kimselerin yanından uzaklaşmak istiyorsunuz. Bu ara boğulmuş vaziyettesiniz ve ruhunuz bedeninizden ayrı bir yerde dolaşıyor.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Belki uzaklara gittiğiniz yerden döndünüz ama ruhunuz hala oralarda. Hukuki anlamda başnıza takılan birtakım konular söz hususu olabilir. Bu ara toplum önündeki imajınız her şeyin üstünde. Hızlı süratli dostlarınızı elemeyin. Biraz daha veri olsun elinizde.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arada sırada sizin içinize kapanmalarınız vardır. Belki uzun uzun uyur, belki tek başınıza müzik dinler, kimse ile bahsetmek istemezsiniz. İşte bu Piyasa da öyle bir gün. Kendinize ayırmak dilediğiniz, köşenize çekilmek dilediğiniz bir gün. Piyasa da bu tür isteklere göre bir gün değil mi zaten.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu ilişkiniz ile alakalı baş karışıklıkları söz hususu olabilir. Maalesef birtakım Aslan burçları aldatıldıklarını farkına varabilirler. Bu illa fiziksel olarak bir aldatma olmak mecburiyetinde değil, kandırıldığınızı, size yalan söylendiğini de fark edebilirsiniz. Uzaklardan istikbal haberleriniz var.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkili temaslar haritalarınızın en mühim alanı halina geldi. Her türlü temaslar, arkadaşlıklar, partnerlik temaslari, iş ortaklıkları hayatınızın merkezine yerleşiyor. Bu temalarda eski problemlerinizi çözebilir, şayet ki kırgınlıklarınız arsa iyileştirebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok keyif alacağınız dinamik bir Piyasa günü sizi bekliyor. Bir kere çok güzelsiniz. Siz fark etseniz de etmesiniz de insanlar sizi ve güzel enerjinizi fark ediyorlar. Romantik konularda biraz hayal kırıklığına uğramış, kendi kendinizi kandırmış olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları için bu Piyasa dinlenmek pek de olası olmayacak. Hareket enerjiniz çok ve bugüne yaptığınız planlarınız var. Çok da şanslısınız. Ne planladıysanız gerçekleştirebileceksiniz. İşleriniz çok yardımcı gidecek. Partnerinize karşı çok talep-kâr olmamalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu kendinizle alakalı hususları sağlamlaştırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendiniz için çabalamanız kadar natural bir şey yok. Söz hususu benlikse, cansa herkesten mühimdir. Kendinizi yargılamayın. Siz nasıl keyif alıyorsanız öyle devam edin. Tabii ki sorumluluklarınızı aksatmadan.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu ara dinamik olmak, yeni insanlarla tanışmak ve yeni etrafler içersinde bulunmak size çok iyi geliyor. Böyle bir hali deneyimleme şansınız yoksa yaratmalısınız. Belki yeni bir gruba dahil olmalı, belki yeni bir organizasyona katılmalı, belki de bir kursa yazılmalısınız. Yeni etraf size iyi istikbal.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kısıtlanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Zoraki her mevzuya karşısınız. Esasında siz hayatta çoğu mevzuya karşısınız. Farklı olduğunuz için fark yaratıyorsunuz, yaratabiliyorsunuz. Yine de hayatın yapılması gereken rutinleri var. İdare etmeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

25 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dün egonuz şişti demiştim ama biraz da hakkınız var. Evren bütün ışıklarını size çevirmiş vaziyette. Bu fark edilirliğinizin keyfini çıkartmak da hakkınız. Sadece bu hakkınızı kullanırken, gözlerinizin kör olmasına izin vermeyin. Işığınız başkalarını da aydınlatabilsin.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri