25 Aralık Günlük Burç Yorumu

25 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

25 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koç burcu haftaya biraz karışık bir başlangıç yapabilirsiniz. Bir şeye kırılmış ya da içerlemiş olabilirsiniz. İşlerinizi toparlamakta ya da yetiştirmek hususu ile alakalı sorun yaşayabilirsiniz. Dalgın ve ilgisiz olabiirsiniz. Bu sebeple az ama öz iş yapmaya çalışabilirsiniz.

BOĞA BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

25 Aralık'ta iletişimle alakalı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Çevrenizdeki kimseler sizi hatalı anlayabilir. Kimseye duygularınızdan söz etmek mecburiyetinde değilsiniz. Verdiğiniz kararları söylemeniz yeterli olacaktır. Dengeler bozulmasın diye insanları alttan alıyorsunuz ama yeri gelince sınırlarınızı çekmenizde yarar var.

İKİZLER BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kariyer hayatınız ve insanlar önündeki imajınız ile alakalı birtakım tedirginlikleriniz olabilir. Sahne önündeki işleriniz, sunumlar, toplantılar yerine ofiste, masanızın başında, sahne arkasında, arka planda olmayı tercih edeceğiniz bir gün olacaktır. Günün genel trafiği yoğun, temposu yüksek olacaktır.

YENGEÇ BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yolculuklarda, eğitimlerde sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Seyahat planları olan, belirli saatte belirli bir yerde olması gereken Yengeç burçlarının günlerini iyi planlaması ve işlerini şansa bırakmaması gerekiyor. Yeni bir hafta yeni çoğu konuyu yanında getirecek. Yeni iş başlangıçları göz önüne gelebilir.

ASLAN BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftayı bitirmeyi gerçekleştirmekte zorlanmış olabilirsiniz. Aslan burçları yataktan kalkmayı hiç istememiş olabilirler. Yeni seneye az kaldı. En azından 4 günlük bir tatil fırsatınız olacak. Güzel de bir haftaya başlayacaksınız. 25 Aralık’ı atlatırsanız gerisi kolay. İş yerinizdeki dengeleri korumanız gerekiyor.

BAŞAK BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili ilişkilerde daha sakin olmanız gerekiyor. Sinirlerinize hâkim olmakta, hem de gereken yerlerde rol yapmakta zorlanabilirsiniz ama daha iyi bir noktaya ulaşmak amacıyla kendinizi biraz daha akışa bırakmanız gerekiyor. Ne kadar inat ederseniz o kadar taşa çarpabilirsiniz. Aileniz ve evinizi ilgilendiren konularda dayanıklı adımlar atabilirsiniz.

TERAZİ BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burcu isteklerinizden emin olamıyorsunuz. Duygularınız sık sık değişiyor. Genellikle bu ara kendiniz planlamakta, karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınız da kendiniz gibi karışık olabilir. Romantik anlamda iki şahıs arasında kalmış, sevdiğiniz insanlar arasında seçim gerçekleştirme mecburiyetinde kalmış olabilirsiniz.

AKREP BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hem ilgilenilmek istiyorsunuz hem de bunu tam anlamda dile getiremiyorsunuz. Sadece değer sunarak değer göremezsiniz. Kıymetinizi hatırlatmanız gerekebilir. Kariyeriniz ve iş hayatınızla alakalı beklemediğiniz yükselişler olabilir. Bir anda çok kıymetli bir koltuğun sahibi olabilirsiniz.

YAY BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ailenizle alakalı konular haftaya dalgın başlamanıza sebep olabilir. Evde olanları evde bırakmanız gerekiyor. Gün içerisinde gerçekleşecek organizasyonlar, kalabalık toplantılar ve iş toplantılarında alakalı olmanız ve hislerinize güvenmeniz gerekiyor. Fakat hislerinize güvenirken sinirlenmemeye çalışmalısınız. Ne olursa olsun bugünlük içinizde yaşayın.

OĞLAK BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızda hatalı anlaşılmalara engel olmak amacıyla konuşmalara duygularınızı karıştırmamalısınız. Yeni anlaşmalar ve ortaklı işlerle alakalı çevrenizde çok çok konuşma dönüyor olabilir. Gereksiz dedikoduları engellemek amacıyla seçtiğiniz yollara ilgi göstermeniz gerekiyor. Kafanızda şekillenmiş ama şimdilik adım atamadığınız konularda yeni seneyi bekleyebilirsiniz.

KOVA BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dünü duygusal yaşamış Kova burçları yeni haftaya da duygusal bir başlangıç yapıyorlar. Genellikle kendinizi ilgilendiren konularda gereğinden çok titiz olabilirsiniz. Kariyerinizle alakalı güzel bir haber alabilirsiniz. Size yeni bir sayfa açıldı. Bu sayfayı dilediğiniz gibi şekillendirmek üzere sistemli bir sene geçirmenizi tavsiye ediyorum.

BALIK BURCU 25 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balıklar haftaya kararsız ve duygusal bir başlangıç yapıyorlar. Rüzgâr sizin tarafınızdan esiyor. Kendi motivasyonunuzu yükseltip bu rüzgârı kullanmanız gerekiyor. İsteklerinize ulaşabilirsiniz. Bu hafta sizin hayalleriniz amacıyla talihli bir hafta. Aklınızdakileri dile getirmekten ve talep etmekten çekinmemelisiniz.