24 Şubat Günlük Burç Yorumu

24 Şubat GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

24 Şubat Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dış dünyada oldukça başarılı ve düzgün bir profil çiziyorsunuz. Ancak iç dünyanızda her şey karışmış vaziyette. İşin kötüsü dönüp içinize bakacak zamanınız da yok, bakmak da istemiyorsunuz. Her vakit yaptığınız şeyleri yapmak yerine, belki biraz daha fark konuları tecrübeleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlara dikkat etmek gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnsanların size olan algısını iyice istediğiniz gibi oturttunuz. Başarılarınızın konuşulduğu bir döneme adım attınız. Gelecekle alakalı hala birtakım soru işaretleriniz olmasına karşın, artık farklı adımlar atabilecek güçte hissediyorsunuz kendinizi. Hala birtakım konularda meseleleriniz var. Kayıp temalarında tekamülleriniz var.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğiniz ile ilgili gündemleriniz şu an hayatınızın merkezinde. Belki bir karar vermek, belki de yeni bir adım atmak vaziyetindesiniz. Her şey yolunda. İyi düşünür, duygusal davranmazsanız, evren kararlarınızı destekleyecek. Adli konularda birtakım meseleler mevzubahis olabilir. Ancak onlar için de endişelenmenize gerek kalmayacaktır. 

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zor zamanlar geldiğinde onları Yengeç burçlarının göğüsleme yolu herkesten farklıdır. İçinize kapanmak, kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Sizin için gözlem yapma zamanı. Bu dönem keskin adımlar atmadan, yeni kararlar almadan önce biraz daha önlemli davranmanız gerekiyor. Gözlem müddetlerinizi uzatmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerdeki konuların maddeleri değişebilir. Daha değişik hissediyor, daha farklı davranmak istiyorsunuz. Bazen ummadık taşlar baş yarabilir. Bilhassa olmaz dediğiniz konular varsa bugün onların üzerine gitmeyi tecrübe edebilirsiniz. Kısa, uzun yolculuklar, kaçamaklar söz konusu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu kendinizi akışa bıraktınız. Bu dönem Başak burçlarının en çok kullandığı kelime “hayırlısı”. Siz kendinizi akışa bıraktıkça işler de yoluna girmeye başladı. Meseleleriniz olabilir. Merak etmeyin herkesin var. Siz çalışıp üretmeye, hizmet etmeye devam edin. Ektiklerinizi biçmenize az kaldı.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınız, çocuklarınız ile ilgili gündemleriniz canlanıyor. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara talih verin. Derin derin incelemekten vazgeçin. Seçici olmak tabii ki çok güzel fakat siz seçmiyorsunuz. Artık sizin de biraz daha neşelenmeniz ve hayatın tadını çıkartmanız gerekiyor. Kendinize küçük armağanlar alın, bazı kıyaklar yapın.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi çok yorgun hissediyor olabilirsiniz. İnsanlarla çok fazla içli dışlı olmak istemiyorsunuz bugün. Sosyalleşecek ruhunuz yok. Biraz daha içinizde, sosyalleşseniz de bir kol boyu mesafede olmak istiyorsunuz. Hanenizle alakalı konularla ilgilenebilirsiniz. Ani değişimler istemiyorsunuz. Bugünü daha sakin ve sabit geçirmek niyetindesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hem çok sosyal olmak istiyorsunuz hem de kendi kendinizi sabitliyorsunuz. Biraz değişiklik yapmak, yeni projeler tecrübe etmek yeni yerler görmek, belki de kendinizle alakalı birtakım farklıklar yapmak için çok uygun bir gün. Biraz farklık herkese iyi gelir. Aşk hayatınız veya çocuklarla alakalı konular gündem konusu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Parasal manada pozitif bir hafta sonu sizleri bekliyor. Beklemediğiniz kaynaklardan gelen pozitif haberler keyfinizi yerine getiriyor. Duygusal manada da kendinizi iyi hissediyorsunuz. Daha pozitifsiniz. Boş vermekten vazgeçip hayatın kendisine güvenme haline geçtiniz. Hanenizle ilgili birtakım farklıklar yapabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok mesut olmanız gerekiyor sevgili Kova burçları. Hala kendinizle ilgili birtakım problemler olduğunu hissediyorsanız, sahiden problem var demektir. Sema tüm parlaklığı ile sizi aydınlatıyor Kendinize ait her türlü tasarıyı uygulamaya geçirmek için doğru vakitlerdesiniz. Bir an önce rüzgârın arkanızdan esmesinin avantajını kullanmalı ve aksiyon almalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

24 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu karmakarışık ruh halinize bir gün daha ilave ediyorsunuz. Sizi bu halden ancak aksiyon almak çıkartır. Hareket etmek zorundasınız. Bol bol hareket edecek, zihin enerjinizi somut bir yerlere akıtacaksınız. Meditasyon için çok uygun bir dönemden geçiyoruz. Siz de tecrübelisiniz. En çok size yararı olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri