24 Mart Günlük Burç Yorumu

24 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

24 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burçları adım atmak için her türlü enerjiye sahipler. Üstelik bu aralar çok da temkinli oldukları için daha dayanıklı aşamalar atlıyorlar. Görünen yüzünüzün gerisinde bir yüzünüz daha var. Derinde düşünen ve kimsenin bilmediği hususları kafasına takan. Kendinizle alakalı çok çok ani kararlar vermemelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerçek dostluklar size iyi davrananlar değil, sizin kötü gününüzde de yanınızda olanlar ve size iyi gelenlerdir. Yurt dışı ile bağlantılı konularda birtakım aksiyonlarınız ve dönüşümleriniz olabilir. Kariyer hayatınız ile alakalı birtakım endişeleriniz ve baş kaldırışlarınız olabilir. İnsanların işinize burnunu sokmasından pek hoşlanmıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burçları bilhassa kariyer ömürlerine odaklandılar. Belki bu cumartesi günü bile işinizle alakalı birtakım hususları araştırıyor olacaksınız. Hazırdaki kaynaklarınızı iyi saklayın. Önümüzdeki devre yatırımlarınızda gereksiniminiz olabilir. Mutsuz olduğunuz konular var. Kabullenmek yerine değiştirmeye çalışmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi biraz tedirgin hissedebilirsiniz. Alışık olmadığınız hisler yaşayabilirsiniz. Bir yanınız sorumluluklarınız ve alışkanlıklarınız ile donanmışken başka taraftan özgür olmak ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Her şeye karşın bugün sizin gününüz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal anlamda pozitif fakat enerjisel anlamda düşük olabilirsiniz. Haftanın yorgunluğunu hissediyorsunuz. Dinlenmek ve belki ardından akşam için bir uygulama gerçekleştirmek daha doğru olabilir. Bu devre doğru beslenmeli ve benliğinize çok zarar vermemelisiniz. Güzelleşmek gerek, bahar geliyor.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu günlük yaşamdan kaçıp uzaklaşmak istiyorsunuz. Bedenen bulunduğunuz yerde ruhunuz bulunmak istemiyor. Her ne oluyorsa çevrenizde, çok dikkatli incelemelisiniz. Hata yapmamaya çalışın. Bazı kimseler hatalı yağmanızı bekliyorlar. Bazı Başak burçları için evlilik vakti.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burçlarının en iyi gerçekleştirdikleri işlerden bir tanesi çöpçatanlıktır. Bu hafta sonu sizi bu tür bir iş bekliyor. Çöpçatanlık deyince illa Romantik temaslar aklınıza gelmesin. İki küs bireyi barıştırmak olabilir, insanları bir araya getirecek organizasyonlar olabilir, yeni ortaklıklar için vesile olmak olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aşk hayatınızda süratli ilerlemeler söz hususu olabilir. Yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi anlamda ise talihli bir gündesiniz. Elinize sıcak para geçmese bile, haberleri ile mutlu olabilirsiniz. Ailenizle vakit geçirmeye ve ailenizden şefkat almaya gereksiniminiz var.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Son dönemde ev enerjisini çok çok sever oldunuz. Sizin ateşli olmanız gerekiyor. Enerjinizi başkaleri ile paylaşmanız gerekiyor. Sizin pozitif enerjinize gereksinimiz var. Hadi, gereksinimi olduğunu bildiğiniz dostlarınızla birlikte olun. Onlarla iyi süre geçirin.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Siz, çevreniz, aileniz ve parasal kaynaklar tam manası ile hayatınızın merkezinde. Peki ya aşk? Arkadaşlıklar? Kariyer? Hazır yeni ayın ilişkisi kendini düşünmekken, sorumluluklarınızdan çoğunu düşünün. Garip istekleriniz, iç sesinizden gelen değişik çağrılar olabilir. Kulak verin, kulak tıkamayın.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddiyat hepimiz için mühim fakat yaptığımız işin sayısal değeri her vakit ne kadar kazanç sağladığı değil. Bu konulara çok takıldınız. En azından hafta sonu kendinizi rahat bırakın. Kendinizi parlatmak istiyorsunuz gayet normal. Yeterince çalışıyorsunuz ve gereken parıltıya sahipsiniz. Çalışma hayatınızla alakalı şüpheleriniz varsa değişim içim çözüm aramalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

24 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu bu aralar egonuz o kadar şişkin ki; egonuzun yüksekliğinden kendinizi doğru dürüst göremiyorsunuz. İyi işler yapıyorsunuz, doğru platformlardasınız, şunlar doğru. Fakat etrafınızda olup biten hiçbir şeyi farkında değilsiniz. Farkındalığınızı geri kazanmanız gerekiyor. Yoksa siz fark etmeden gelişecek birtakım şeyler ve siz yalnızca seyirci kalacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri