24 Ekim Günlük Burç Yorumu

24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

24 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni bir ilişkiye başlamadan önce ruhen hazırlanmanız gerekmekte. İdeal partneri bulmuş dahi olsanız sizin hazır olmamanız her şeyin kötü bitmesine sebep olabilir. Hayat bazen sıfırlamadan devam etmek için çok zor olabilir. Hayatınızın değiştirmek istediğiniz kısmını tamamen silip yeni bir hayata atılmak size iyi gelecek. 

BOĞA BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çalışmak, Daha çok çalışmak ve yılmadan yoluna devam etmek... Son dönem de her sabaha bu inanç ve mantık ile kalkıyorsunuz. Fakat sizden götürdükleri manevi olarak doldurulamaz olabilir. Siz hayatınızı daha ileriye götürürken daha fazla stres ve çalışma yükü ile yaşlanıyorsunuz. Arada sırada ufak tatil ve kaçamaklar size iyi gelecektir. Şartlar yerine geldiğinde çok daha ileriye gitmek için ufak bir gerileme iyi gelebilir. 

İKİZLER BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yakın çevreniz ile sorunlar yaşıyor ve bazı anlaşmazlıkların ortasında kendinizi buluyor olabilirsiniz. Dikenli yolların sonu genellikle gül bahçesine çıkar fakat dikenler ile uğraşmak gülleri görmenizi engelleyebilir. Hayata daha olumlu bakan ve sizi yormayan bireylerle yola devam etmek ufkunuzu açar ve size hep daha ilerisini görmeniz için fırsat tanır. Hayat stres için çok kısa. 

YENGEÇ BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınız son dönemde size daha farklı görünebilir. Fakat sizin düşündüğünüzün aksine bu iyiye doğru bir dönüşüm olabilir. Üstleriniz farklı bakış açılarına sahip olsa da aralarından sizin yükselişinizi ve çalışma azminizi ödüllendirmek isteyenler var. Bunu size belli etmeseler bile her hareketiniz ile daha fazla gözlerine girebilirsiniz. Fakat attığınız adımlara dikkat etmelisiniz bugün verebileceğiniz yanlış bir tepki sebebiyle ellerindeki tüm kozları yok edebilirsiniz. 

ASLAN BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün iş arkadaşlarınız ile ufak bir sürtüşme yaşayabilirsiniz. Genel olarak her zamanki sorunlar olsa da bugün olay bir miktar daha kötüye gidebilir. Sizin haklı olduğunuz herkes tarafından onaylanmayabilir. Partneriniz ile ilişkiniz ise biraz daha durağan gitmekte. Size hak ettiğiniz ilgiyi artık göstermeli. Eğer göstermiyorsa gerekli tepkileri vermek gerekebilir.

BAŞAK BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün çok enerjik ve neşeli olarak güne merhaba dediniz. Bugün enerjiniz ile ev ve iş hayatınıza hızlı bir giriş ile bir süredir sizi bekleyen işleri hızlı hızlı halledebilirsiniz. Enerjinizi doğru yönlendirmek sizin için çok önemli olacak. Akşam ilişkinize verdiğiniz değeri gösteren güzel bir yemek ile partnerinizi karşılamak pastanın üstündeki çilek olarak gününüzü taçlandıracak. 

TERAZİ BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Siz hep tutumlu olarak bilindiniz fakat son dönemde kenarda istediğiniz miktarlarda maddi güç yoktu. Yeni gelen veya gelecek olan para bu miktarı tamamlayabilir. Fakat bu parayı kendinize güzel bir tatil ısmarlamak için kullanabilir veya sevdikleriniz ile güzel vakitler geçirmek için kaynak olarak kullanabilirsiniz. Her seçeneğin kendine göre artıları ve eksileri olabilir. Güzel bir karar ile size en uygun olanı seçmelisiniz. Unutmamak gerekir ki dinlenmeden yola çıkan yolcu, yarı yolda kalmaya mahkumdur. 

AKREP BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınızı düzene sokmanız için çok bir süre kalmadı. Belki bir sınavı, belki bir ilişkiyi, belki de bir iş hayatı atılımı bekliyorsunuz. Fakat süre her ne kadar olursa olsun yola odaklanmak sizi hedeften saptıracaktır. Hedefinize emin adımlarla giderek mutlu sona ulaşabilirsiniz. Hayat yanlış odak noktasını çoğunlukla affetmez.

YAY BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayat son dönemde hep çeşitli stres yükleri ile kapınızı çalıyor olabilir. Hayata bakış açınızı kötü etkileyip enerji düşüklüğüne sebep olabilir. Hayatınızı yoluna sokmak için gerekli adımları atmanız için gerekli planları yapmak ve bu yolda ilerlemek sizi rahatlatacak.  Hayatınızı yeniden yönlendirmek sizin elinizde. Ve artık ipleri elinize alıp yola çıkma vakti geldi. 

OĞLAK BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partnerinizle güzel bir akşam yemeği ve romantik ilişkiniz için güzel adımlar sizi çok farklı bir geleceğe götürecek. Hayatınızın bir alanındaki düzen diğerlerine yansıyacak ve enerjinizi yükseltecek. Her duruma karşı bir B Planı olarak yüksek enerjiniz size yardımcı olacak.  Bir noktadan başlayıp tamamına yaymak sizin için çocuk oyuncağı hamlelerinizi yapın ve yola devam edin. 

KOVA BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi sorunlarınıza bir çözüm aramak sizi kötü etkiliyor fakat çok yakında güzel haberler kapınızı çalacak. Maddi sorunlarınız çözülebilir. Hayat size güzel kapılar açacak ve kendinize çizeceğiniz yolda sizi güzel günler bekliyor. Hayata hep olumlu ve ılımlı bakmak sizi stresten uzak tutacaktır. 

BALIK BURCU 24 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal kişiliğiniz sizi yine birçok farklı sorun ile yüzleştirecek. Moraliniz bozuk ve enerjiniz düşük olduğunda hayat size daha da sert vurmak için yollar arayacak. Bu sebeple durumun gidişatı ne kadar kötü görünse bile siz daha iyi ayağa kalkıp sorunlarınız ile yüzleşmelisiniz.