24 Aralık Günlük Burç Yorumu

24 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

24 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

24 Aralık’ta aşırı duygusalsınız. Dış dünyada gördüğünüz en küçük bir hadise bile sizi kısa sürede hüzünlendirebilir. Gözyaşlarınız sel olabilir ama genellikle bunun anlamlı bir nedeni olmasını beklemeyin. Bu duygusallığı evliliğinize ve partnerinize yansıtmamaya çalışın. Boşuna kavgalar çıkarabilirsiniz.

BOĞA BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eleştirilere açık değilsiniz. Gün boyu çok alıngan olabilirsiniz. Genellikle yaptığınız işler, meydana çıkardığınız sonuçlar ile alakalı en küçük kötü bir söz duymak istemiyorsunuz. Kimseden onay alabilmek mecburiyetinde değilsiniz ama onaylanmayı bekliyorsanız, eleştirilere de açık olmalısınız.

İKİZLER BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayal kırıklığına uğramanızın nedeni her şeyi karşı taraftan bekliyor olmanız. Herkes sizin gibi proaktif olamayabilir. Herkesin bir kapasitesi ve kendine özel bir yeteneği var. Eğer herkesten kendi yansımanızı beklerseniz işte bugün bulunduğu gibi hayal kırıklığına uğrarsınız. Eşinizin düşüncelerine karşı biraz daha toleranslı olabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu ailevi konularda sizi zorlayacak bir gün olabilir. Siz herkese fedakârlık yapar iken karşılığını alamadığınız kanaati sizi derinden yaralıyor. En güzeli mutlu olacağınızdan emin olduğunuz yerlerde ve insanlarla bulunmak. Bazı Yengeç burçlarının çalışmak mecburiyetinde kalacağı bir gün olabilir.

ASLAN BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizdeki ilişkilerden çok çok etkilenebiliyorsunuz. Herkesin teması kendine. Herkesin tipi farklı. Siz diğerlerinde gördüklerinizi eşinizden beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız. Sizin eşinizin, partnerinizin de farklılıkları var ve siz de beraber belki de başkalarının özentisi oluyorsunuz.

BAŞAK BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Bazı Başak burçları soğuyan havalardan nasibini almış, hasta ve dinlenmek mecburiyetinde olabilirler. Diğer bir grubunsa burunları oldukça akmaya, kışlık alerjileri meydana çıkmaya başladı. Dinlenip, direnmemek en doğrusu. Düzgün beslenmeniz önemli. Çok çok fast food yemekten uzak durmalısınız.

TERAZİ BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatta keyif aldığınız şeylere süre ayırma günü. Akışa bırakın kendinizi biraz. Programlamayın zamanınızı. Bırakın bugün de programsız olsun. Zamansız ve sınırsız olsun. Bir güncük bir şeyleri vazife edinmeyin. Deneyin bakın, size nasıl iyi gelecek.

AKREP BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Uzun süredir içinizde biriktirdiğiniz hususları, bilhassa ailenizle alakalı olanları daha çok içinizde saklayamayacaksınız. Bugün hisler sel oluyor. Genellikle Akrep burçlarının bütün öfkeleri bir ağlama fırtınası şeklinde meydana çıkabilir. Yapacak bir şey yok. Onca tuttuğunuz duygunun eninde sonucunda açığa çıkması gerekli.

YAY BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizde “yakın” olarak tanımladığınız birtakım kimseler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kimse ile mücadele etmeyin. Tartışma ve kavga ortamlarından uzak durun. Böyle ortamlar kimseye iyi gelmez ama size çok daha çok zarar veriyor. Siz pozitif enerjinizi kaybettiğiniz an başka bir insan oluyorsunuz.

OĞLAK BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu parasal anlamda yaptığınız seçimlerde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Böyle seçimler bulunduğunda kesinlikle mantıklı karar vermeye ve duygusal davranmamaya çalışmalısınız. Artan rüyalar, aklınıza gelen enteresan fikirler olacaktır. İsterseniz bu fikirleri değerlendirebilir ya da anlamlandırmaya çalışabilirsiniz.

KOVA BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ulaşamadığınız bir yer, bir nokta amacıyla kendinize haksızlık etmeyin. Hayatta başarılar da var başarısızlıklar da. Arada sırada işler ters gider. Arada sırada de her şey yoluna girer. Kendinize iyi davranın. Dinlenin. En son yalnızca kendinize ne yaptınız? Kendinize yeni sene hediyesi alabilirsiniz. Üstelik bunun için evden çıkmanıza bile lüzum yok. Alışveriş siteleri ne güne duruyor.

BALIK BURCU 24 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendi kendinizi üzüyorsunuz. Arada sırada gereğinden çok takıntı yapıyor, durumu hazırda halledilmesi muhtemel hususları bile kendinize dert ediyorsunuz. Sorumluluk alabilmek sizi yıpratıyorsa, sizi yıpratmayacak kadar, üstesinden gelebileceğiniz kadar mesuliyet alın ve kimseye söz vermeyin.