23 Mart Günlük Burç Yorumu

23 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

23 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI



KOÇ BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Siz de biliyorsunuz başınız hala biraz karışık. Bu devre bir şeylere irade gösteriyor, uygulamak istediğinizdense olması gerekenleri ilk sıraya alıyorsunuz. Eski hareketliliğiniz bir süredir durağanlığa dönüştü. Neyse ki; doğum günleriniz ile birlikte enerjiniz yükselecek. Kendinizi rüzgara bırakmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel Özellikleri



BOĞA BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerçek dostlarınızı ayırt etmelisiniz. Herkesi aynı kefeye koyarsanız tekrar üzülen siz olursunuz. Yine yoğun bir Cuma günü ile hafta sonuna giriş yapacaksınız. Genellikle iş hayatınızdaki değişimler sizi mutlu edecek. Özgür bir şekilde çalışmayı seviyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel Özellikleri



İKİZLER BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Her giden, her kayıp bir dönüşümdür aslında. İnsan yıkılanın yerine yenisini yapar. Beden bile hayatta kalmak üstüne programlanmıştır. Siz de her şeye karşın ayakta kalmalısınız. Genellikle kariyer hayatınızdaki yeni girişimler başarılı sonuçlanacak. İlk denemede olmadı diye, vazgeçmemelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel Özellikleri



YENGEÇ BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ani ilerleyen hadiseler ve art arda alacağınız teklifler hayatınızı değiştirebilir. Aşk hayatınızda evliliğe giden bir prosese girebilirsiniz. Her Yengeç burcu için değil tabi ki. Derin aşklar yaşam sürdüren Yengeç burçları kendilerini biliyorlar. Maddi düzenlemeler önemli. Alışverişin ucu kaçmış olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel Özellikleri



ASLAN BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok muhabbet çok insan mottosu ile güne başlıyor, yetmiyor hafta sonuna da aynı motto ile devam ediyorsunuz. Seyahatler söz hususu olabilir. Birtakım eğitimler ya da yabancılar ile iş birlikleri söz hususu olabilir. Yurt dışını ilgilendiren evrak işleriniz olabilir. Hukuki konulara da dikkat. Çalışma arkadaşlarınızdan biri ile diğer bir yola çıkabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel Özellikleri



BAŞAK BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu iş yerinizde olabilecek ilginç gelişmeler, size kendinizi daha özgür hissettirecek. Hafiften her şeye isyan etme modunuzda olsanız da genel pozitif havanız devam ediyor. Bugün karamsarlık köşede otursun. Hafta sonu partneriniz ile güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel Özellikleri



TERAZİ BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Romantik ilişkilerde beklemediğiniz acayip çıkışlarınız olabilir. Yine size karşı da beklenmedik hareketler içinde bulunanlar olabilir. Genel baş karışıklığınız en çok çift ilişkilerde vuruyor sizi. Herkese akıl verirken şahanesiniz de iş kendi söküğünüze gelince ata sözünün altını çiziyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel Özellikleri



AKREP BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları günün en sevinçli insanları olabilirler. Hayata dair yepyeni planlarınız sizi heyecanlandırıyor. Uzun süredir baharı bekleyenlerdensiniz. Gözünüz aydın. Nedendir bilinmez Akrep burçları kışı pek sevmezler, soğuk havayı hiç. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız, bilhassa de iş yerinizde.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel Özellikleri



YAY BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle ailenizin desteğini aldığınız şu zamanlarda birlikte güzel olabilmek hoşunuza gidiyor. Fakat diğer eksiklerinizi, duygusal anlamda olanları, tamamlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Dışarıdan belki mutlu gözükmeye çalışıyorsunuz ama taktığınız maskenin de son kullanma tarihi geçmek üzere.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel Özellikleri



OĞLAK BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burçları bahara taşınarak giriyor olabilirler. Bazı Oğlak burçlarını hafta sonu taşınma telaşı bekliyor. Yer değiştirmek tekrar topraklanmak size iyi gelecek. Gerçekten de tebdili mekânda ferahlık bulacaksınız. Maddi anlamda dikkatli olmanızda, paranızı boşa harcamamanızda yarar var. Genellikle bu devre yaptığınız alışverişlerden çok pişman olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel Özellikleri



KOVA BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda çok talihli bir gün sizi bekliyor. Yeni yeni projeler, yeni yeni kaynaklar üretebilecek güçtesiniz. Aynı şekilde hem kazanç elde etmek hem de daha çok çalışıp daha çok iş yürütmek özgüveninizin de yükselmesine sebep olacak. Çevreniz çok kuvvetli ve sizi destekliyor.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel Özellikleri



BALIK BURCU

23 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok talihli olduğunuz bir gerçek. Fakat talih insanı bir yere kadar getirir. Her ne olursa olsun, birtakım konular emek ister. Lafla peynir gemisi yürümez. Eğer bir beklentiniz varsa evvel siz toprağa bir şeyler ekmelisiniz, sulamalısınız. Sonra bitki size meyvesini verecektir.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri