23 Aralık Günlük Burç Yorumu

23 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

23 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlarınızla sosyalleşmeyi tercih edeceksiniz. Genellikle sizden rastgele bir hususta yardım isteyen bir arkadaşınıza yardım etmek üzere planlar yapmış olabilirsiniz. Etrafınızı kendinizden daha çok düşüneceksiniz. Gün boyu yardım meleği gibi çalışabilirsiniz.

BOĞA BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Dışarıdan nasıl algılandığınızı düşünüp ona göre hareket etmekten kendinizle yeteri kadar ilgilenemiyorsunuz. Asıl siz ne istiyorsunuz? Siz neler gerçekleştirmekten keyif alıyorsunuz? Biraz dinlenmek ve içe dönüp kendinizle ilgilenmek amacıyla ideal bir hafta sonu. Birikmiş işlerinizi tamamlayıp yalnızca kendinizle ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz.

İKİZLER BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sizi eğlenceli bir gün bekliyor olabilir. Hayallerinizi şekillendirmek, uzun süredir gerçekleştirmeyi dilediğiniz birtakım işleri tamamlamak ve yeni hobiler edinmek amacıyla ideal bir gün olacaktır. Maddi anlamda şanslısınız. Bir şekilde hanenize para akışı oluyor. Belli bir düzende hayatınıza devam ediyorsunuz. Daha çoğu için ortaklı işler ehemmiyet kazanıyor.

YENGEÇ BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bir şeyleri kaybediyormuşsunuz hissi ya da kendinize merhamet hissi bugün de göz önünde olabilir. Kendinize boşuna yüklenmeyin. Herkesin hayatında belirli sürelerde benzer hisler oluyor. Havuza girmek, buhar banyosu gerçekleştirmek, saunada vakit geçirmek ve masaj yaptırmak size çok iyi gelebilir. Denemenizi tavsiye ederim.

ASLAN BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sevgilinizle, eşinizle vakit geçirmek hem ona ilgi göstermek hem de sizinle ilgilenilmesi size iyi gelecektir. Partneriniz varsa kesinlikle onunla vakit geçirmeyi günlük programınıza eklemeniz gerekiyor. Bekar Aslan burçlarınınsa küçük gezilerde ya da eğitimlerde karşılarına potansiyel sevgilileri olabilecek yeni bir insan çıkabilir.

BAŞAK BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başak burcu hastalıklara karşı açıksınız. Her vakitten daha yorgun, halsiz ya da vücudunuzu dinlemek için ideal zamanda olabilirsiniz. Fazla duygusal yaklaşımlardan ve uç heveslerden kaçınmanız gerekiyor. Kendinize iyi bakın. İnsanları düşünün ama kendinizi de arka plana atmayın.

TERAZİ BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burçlarına eğlenceli bir Cumartesi olacaktır. Kendi hobilerinize ve sosyal faaliyetlerinize vakit ayırabileceksiniz. Beklemediğiniz Romantik bir yakınlaşma olabilir. Maddi anlamda size destek olma ihtimalini düşündüğünüz bir projeden haber alabilirsiniz. Kendinizle, bilhassa fiziksel görüntünüzle çok uğraşmamalısınız.

AKREP BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ailenizle güzel süre geçirebilirsiniz. Genel olarak ev içerisinde gerçekleştirmeyi dilediğiniz ama fırsat bulamadığınız konularla uğraşabilirsiniz. Maddi anlamda, değer verdiğiniz konularda yeni ilerlemeler olabilir. Yeni bir şey inşa etmek ya da başlatmak üstüne heves duyabilirsiniz.

YAY BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yakın çevrenize süre ayırabilir, onlarla birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Yay burçları gerçekleştirdikleri her işte başarılı olabilecekler. Öne çıkmak istiyorsanız yola çıkmanız ve emek vermeniz gerekir. Yeni ve güzel ilerlemelerin mutluluğu ile rehavete kapılmamanızı öneririm. Aşk hayatınızdaki ani değişimlere de dikkat!

OĞLAK BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda beklenmedik ilerlemeler olabilir. Sizin daha evvel alakanız olmayan bir hususta birtakım hevesleriniz olabilir. Değer verdiğiniz insanlarla olmayı, onlara destek olmayı tercih edebilirsiniz. Kendinizi aşağı çekecek, size iyi gelmeyecek konuşmalardan uzak durmalısınız.

KOVA BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ay’ın burcunuzda seyrediyor olması kendinizi daha huzurlu hissetmenize sebep olacaktır. Kariyer hayatınızda birikmiş heveslerinizin yansıması olarak yeni hayaller kurabilirsiniz. Hayallerinize ulaşma hususu ile ilgili verdiğiniz çabalar ve sınavlardan sonra vakit, yükselme vakti.

BALIK BURCU 23 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burcu su enerjisinin gökyüzündeki azlığı sizi rahatsız ediyor, anlamsız git-geller yaşamanıza sebebiyet veriyor olabilir. Uzun sıcak duşlar, masaj ve hamam size iyi gelecektir. Hayallerinizde çok marjinale kaçmamanız daha az hayal kırıklığı yaşamanızı sağlayacaktır.