22 Mart Günlük Burç Yorumu

22 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Değişik hisler hissedebilirsiniz. İçinizden hiç yapmadığınız şeyleri uygulamak gelebilir. Arkadaşlıklarınız konusu ile ilgili dikkatli olmalısınız. Bazı iyi insanları kaçırıyor, başka taraftan gerçekten size hiç destek olmayan insanları sanki dünya tatlıları gibi yaşamınıza sokuyorsunuz. Düşüncelerinizi disiplin altına almaya çalışın. Aşırılıklarınızı törpüleyin. Yaptığınız yolculuklar size iyi gelecek.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sosyal ortamlardaki trafiğiniz çok yoğun. Artık bir vakit daha bu türsünüz. Bir güne beş kapı yeni yaşam felsefeniz. Bazı konularda büyük sıkıntılarınız var. Üzüldüğünüz, derinden dert ettiğiniz konular... Bir vakit daha bu konularla uğraşmak halinde kalacaksınız. Zamanla geçecek.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal olarak kendinizi değişik hissediyorsunuz. Duygularınız çok karışık. Pozitifsiniz ama yaşamının düzenini anlamaya çalışır bir haliniz var. Normalde bu tür detaylar ile uğraşmazsınız ama bugün biraz daha değişik. Sosyal ortamlarda geçirdiğiniz vakit artacak. Ay burcunuzda ilerlediği için evrene daha uyumlu hissedebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burcu çok güzel arkadaşlarınız, çok güzel dostluklarınız var. Fakat siz kimseden destek istemiyorsunuz. Esasında bir adedini arasanız bu yalnızlığınız son bulacak. Kendinizle çok çok baş kafaya vakit geçiriyor ve ne dilediğinizi, ileride neler olacağını düşünüp duruyorsunuz. Daha çok insanla değil, daha çok gerçek dostlarınızla birlikte olmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin enerjiniz ne kadar düşük olursa olsun, tekrar siz hepimizden daha tatlı ve sıcakkanlı olursunuz. Çevreniz, iş arkadaşlarınız büroya ya da organizasyonlara güneş gibi doğmanızı özledi. Yeni bir şeyler keşfetmelisiniz. Yeni bir yol bulmalısınız. Bir grubu bir araya toplayacak aktiviteler içine girmelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçlarının yaşam enerjilerini ve pozitif iradelerini kıskanır olduk. Sizlerin de çoğu problemi var. Fakat siz bu pozitif enerji ile her şeyin üstesinden gelirsiniz. Bahar ayı en çok Başak burçlarına yarayacaktır. Büyük dönüşümlere, yaşamınızın güzel yerlere evirilmesine hazır ve açık olun.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burçlarının bütün iş birlikleri için aksiyon alma güçleri artıyor. İkili ilişkiler hem de Romantik ilişkilerde iş birliği çeşididir. Romantik anlamda ismim atabilecek, eğlenceyi ve belki de dilediğiniz bireyi ayağınıza getirtebilecek enerjidesiniz. Yaşamınızın bir bölümü lüzumtiğince monotonlaşmış olsa da lüzumlu cesareti yakaladığınızda onu da değiştirebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle yakın etrafınız ne kadar kuvvetli olduğunuzu yeteri kadar deneyimledi. Siz de bundan sonra farkına varın. Siz dilerseniz bütün taşlar yerinden oynar. Siz anca önde gidersiniz ve önde gittiğinizi katiyen belli etmezsiniz. Arkada olmak size yakışmaz. Böyle hisleriniz, öz itimat kayıplarınız varsa, bir an evvel imaj tazelemenizde yarar var. 

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim konularında çok talihli bir gün sizi bekliyor. Bu sebeple bir vakitdir kurmak dilediğiniz bağlantılar varsa, özel yaşamınız ya da iş yaşamınız ile ilgili, 22 Mart’ı tercih edebilirsiniz. Beklemediğiniz şekilde güzel ve sürprizli neticeler alabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu hayallerinizde çok çok vakit geçirmemelisiniz. Zirve hayal kurmakla elde edilmez. Çalışmak ve tırmanmak tek çareniz. Duygusal anlamda kuvvetli bir gün. Kendinizle olan iletişiminiz yüksek. Kendinizi daha iyi anlarsanız, arzularınız için daha basit ismim atabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Genellikle parasal anlamda dilediğiniz noktalara gelememiş olabilirsiniz. Esasında hayalini kurduğunuz gelirleri elde etmek için çok az vakitiniz kaldı. Şans sizinle birlikte. Bahar size çoğu projeyi yanında getirecektir. Esasında geçmişe bakarsanız ne kadar çok ismim attığınızı fark edeceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

22 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim trafiğiniz giderek artıyor. Daha dayanıklı konuşmalar yapıyorsunuz. Eskiye nazaran daha politik ve daha az tansiyonlusunuz. Kimse için canınızı sıkmanıza lüzum yok doğru yoldasınız. Maddi anlamda sürpriz ilerlemelere hazır olun. Güzel ilerlemeler sizi bekliyor. Yaşadığınız hayal kırıklıklarına da çok takılmayın, geçecek.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri