22 Kasım Günlük Burç Yorumu

22 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşinizle yaşadığınız tartışmalardan sonra aranıza soğukluk girdi. Bu vaziyeti en kısa vakitte çözmeye çalışın. İş yerindeki yoğun baskıdan dolayı stres düzeyleriniz çok yüksek. Unutmayın ki hayattaki hiçbir şey kendinizi üzmeye değmez. 

BOĞA BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aitiz problemli vakitlerden geçiyor ancak merak etmeyin, her şey yoluna girecek. Finansal olarak deşarj olacağınız bir döneme girdiniz. Doğru kararı vermekte zorlanıyorsanız, kalbinizin sesini dinlemek size yardımcı olabilir.

İKİZLER BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni tanışacağınız biriyle ihtiraslı bir ilişkiye girmeye hazır olun. Şu anki bulunduğunuz iş konumundan ve gelir düzeyinizden gayet hoşnutsunuz. Bir takım kötü alışkanlıklarınızı bırakıp daha sıhhatli beslenmeye başlamanız gerekiyor.

YENGEÇ BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Nihayetinde hoşlandığınız kişiden pozitif bir cevap aldınız ve sevgili olma yolunda ilerliyorsunuz. En güvendiğiniz insanlara karşı güveninizi kaybedip, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Para harcadığınız şeyler ile ilgili dikkatli davranın. 

ASLAN BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yalnızca partneriniz istiyor diye kendinizi değiştiremezsiniz. Finansal vaziyetiniz iyi bir hal alacak ve kendinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz. İç dünyanızda yaşadığınız kaygıları ve negatif düşünceleri bir kenara atın. 

BAŞAK BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Nihayetinde hayallerinizdeki gibi bir eş adayıyla karşılaştınız ve aitiz ile ilgili ehemmiyetli kararlar alıyorsunuz. Yeni tanıştığınız insanlar ile ilgili ön yargılı olmamaya özen gösterin. Beslenme programınızı değiştirmenin vakti geldi.

TERAZİ BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tüm negatif enerjilerinizden kurtulun ve partnerinize sıkıca sarılın. Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan insanlar var, kendinizi onlardan savunun. Hayatta karşınıza çıkan bütün zorluklara karşı kuvvetli bir duruş sergilemelisiniz. 

AKREP BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eşiniz ile yaşadığınız gergin dönemlerden sonra yine birbirinize ihtirasla bakmaya başladınız. Kaygı ve stres düzeyleriniz normalinden çok daha yüksek. Bunu azaltacak aktivitelere yönelin ve bolca dinlenmeye çalışın.

YAY BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz ile birbirinize çok inanıyorsunuz ve güveniyorsunuz. İş yerindeki çalışma azminiz ve başarınızdan dolayı patronunuz tarafından takdir ediliyorsunuz. İş arkadaşlarınızla birlikte yemeğe çıkmak için mükemmel bir gün.

OĞLAK BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evlilik mesuliyet, sevgi ve saygı gerektirir. Yeni ve ehemmiyetli bir karara varmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. İş hayatınızda sakinliğinizi savunmaya çalışın ve sizi üzen insanları hayatınızdan çıkarın.

KOVA BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Partneriniz ile olan ilişkinizde daha enerjik ve ihtiraslı olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızın alay eden bakışlarına ve kötümser sözlerine aldırış etmeden, yolunuza devam edin. Bugün yedikleriniz konusunda daha dikkatli olmaya çalışın.

BALIK BURCU 22 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınızı sıkıcı rutininden çıkarın ve eşinizle beraber romantik bir gece tasarlayın. Parasal konularda attığınız adımlara dikkat edin ve etrafınızdaki her insana güvenmeyin. Neşeli ruh halinizi her daim savunun.