22 Aralık Günlük Burç Yorumu

22 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

22 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal olarak bilmediğiniz, anlayamadığınız bir şekilde titiz olabilirsiniz. Gün boyu sık sık değişebilir duygularınız. Kendinizi dış dünyanın enerjilerinden daha rahat etkilenirken bulabilirsiniz. Yeni bir şeylere yönelmek ile alakalı daha hevesli olacağınız kesin. Ve her Koç, ilişkisi yaşamına göre değişmekle birlikte bir konuda yeni bir yöne gidecek.

BOĞA BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bir hususta patlama anı yaşayabilirsiniz. Artık canınıza tak eden bir konuyu, bir insanı, bir şeyi yaşamınızdan çıkartmak istiyorsunuz ve birkaç gün içerisinde de bunu yapacaksınız. İlişkinizle alakalı kafanız karışabilir. Bu konularda ani hareket etmemelisiniz. Birikmiş konular gündeminizde.

İKİZLER BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni yerler görmek, her vakit bulunduğunuz konfor bölgenizden çıkmak ve alışkanlıklarınıza karşı hareket etmek isteyebilirsiniz. İsteklerinizin, yaşamınızın ve bilinçaltınızın yoğunluğu göz önünde. Kendinize vakit ayırmanız gerekiyor ama telefon ve iş trafiğinden bunu da yapamayacak gibisiniz. Biraz yavaşlamaya çalışın.

YENGEÇ BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İşlerin sık sık ters gittiği hissine kapılıyor olabilirsiniz. Haklısınız da zira küçük sorunlar üst üste geldi. Bu sorunlar gerçekte parasal anlamda kendinizi toparlayıp, yeni bir yol çizmek durumunda bulunduğunuzu kavramak amacıyla işaretler. Adım atmaktan korkan durumunuz son buluyor ve çoğu Yengeç burcu, konfor alanını bozmak pahasına farklılıklar yapıyor.

ASLAN BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu evliliğiniz ve ortaklıklarınızla alakalı değişen duygu ve düşüncelerinizi diğer bir vakit tekrardan düşünmek üzere köşeye kaldırın. Hayatınız, bilhassa bekar Aslan burçlarının aşk yaşamı gerektiğince değişecek. Adım atacak, mutlu olmayı hak ettiğinize dair inancı sağlayacak olan değişimler için enerjiyi kısa sürede yakalayacaksınız.

BAŞAK BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çalışan Başak burçlarının iş yaşamındaki konforunun bozulduğu zor olan etkilerin bulunduğu bir gün olacaktır. Kendinizi çok zorlamamalısınız. Hiç kimse ya da hiçbir şey canınızdan değerli değil. Siz elinizden geleni yapın yeter. Herkese hizmet etmek mecburiyetinde değilsiniz. Her çağrıya ilk koşacak insan da siz olmak mecburiyetinde değilsiniz.

TERAZİ BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yakın çevrenizde bir temizlik, bir farklılık yapma ihtiyacındasınız. Belki ailenizin yanından taşınmak istiyorsunuz. Eviniz, aileniz ile alakalı sıkıntılar önünüzde olabilir. Fakat bunlar sizin sorunlarınızdan çok size sorun olarak yüklenen konular. Taşıyabileceğinizden çoğunu taşımamalısınız.

AKREP BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

22 Aralık'ta çevrenizle sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Herkes kendini düşünürken siz herkesi düşünüyorsunuz. Bu sebeple çevrenizdeki insanlarla ters düşmeniz normal. Anlamayana iyilikten vazgeçin. En azından bir vakit. Sizin de ilgilenilmeye ve bilhassa sevilmeye gereksiniminiz var.

YAY BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Satürn’ün Oğlak burcuna hareketi ile rahatlamaya başlıyorsunuz ama mucize de beklemeyin. Bir anda sihirli sopa ile düzelmeyecek hiçbir şey. Fakat yavaş yavaş rahatlayacak, yaşamınızın daha olumlu bir prosese doğru aktığını fark edeceksiniz. Şu aşamada, işler yoluna girdiğinde nasıl bir yol çizeceğinizi planlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kendinizle uğraşmaktan diğerlerine vakit bulamayacaksınız. Kafanız biraz dağınık. Bilinçaltınız yoğun. Şimdiden yeni seneyi planlamaya başlamış bile olabilirsiniz. Birkaç güne bu karışıklıklarınız da son bulacak, atmak dilediğiniz adımlar hızlanacaktır. Maddi anlamda beklentilerinizi karşılayamıyor olabilirsiniz.

KOVA BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burcu kendi kendinize yaptığınız kuruntular var. Esasında gerçekleşmemiş hala vadesi olan işlerde kendinizi sıkıştırmaktan vazgeçin. En azından vazgeçmeyi deneyin. Sosyalleşmek amacıyla ideal vakitler. Dışarıda daha çok vakit geçirmeyi deneyebilirsiniz. Çok çalışmanızın bir karşılığı da olmalı.

BALIK BURCU 22 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

22 Aralık'ta kariyer yaşamınızda yeni bir prosese girmeye hazırlanıyorsunuz. Bugünden itibaren bir vakit yeni yükümlülükleriniz duyurulabilir ya da siz durumu hazır bu yükümlülükleri üstlenebilirsiniz. Maddi anlamda bir nebze de olsun rahatlayacaksınız. Şansınız yardımcı olacak ve attığınız adımlardan dolayı ödüllendirileceksiniz.