21 Mart Günlük Burç Yorumu

21 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

21 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyer hayatınız hususu ile ilgili bugün çok talihlisiniz. Beklemediğiniz ilerlemeler söz hususu olabilir. Normalde yaptığınız işten diğer mevzulara yönelebilirsiniz. Bazı Koç burçları sektör değiştiriyor olabilirler. Her şeye karşın sizin kendi kafanız çok karışık. Bilinçaltınız çok yoğun. Bu sebeple çok çok rüya görüyor, uykuya dalmakta zorluk çekiyor olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Genellikle arkadaşlarınız ve kariyeriniz manasında talihli bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar, anlayamadığınız mevzular olmasına karşın geleceğiniz için adım atmaktan da geri kalmıyorsunuz. Günlük rutinleriniz gerektiğince yoğun. Kafanıza takılan birtakım sorular var.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İkizler burcu hayatımızın bir dengesi var. Bir yerlerde yeni kazanımlar elde eder iken diğer taraftan birtakım mevzularda kayıplar hayat sürdürmek halinde kalıyoruz. Bitiş ve başlangıçlar hayatımızın bir gerçeği. Her bitiş bir transformasyondur. Bir dönüşümdür. Dönüşüme ayak uydurmak, yeni gelene hazırlıklı olmak demektir.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Birçok Yengeç burcu evliliğinde, temaslarında sorunlar yaşıyordu. Bu sorunlar biraz tavan yapabilir. Duygusal kararlar vermeyin. Fakat mantığınız bir şeyler söylüyor ise, ona da kulak kapamayın. Arada sırada sonlar hayırlıdır. Yeni bir alan yaratır. Uzun süredir çok düşünüyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burçları için yolculuk vakti. Birçok Aslan burcu şu andan yolculuk, tatil planları yapmaya başladı. Görünen o ki; sezonu ilk açan Aslanlar olacak. Kariyeriniz yönünden talihli bir gündesiniz. Birden çok yerden iş öneriyi ya da pozisyon öneriyi alabilirsiniz. Aşk yakında. Belki de gittiğiniz o kursta ya da çıkacağınız o yolculukta.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yavaş yavaş aşkla dönüşüyorsunuz. Duygularınızın zirvesindesiniz. Bekar Başak burçları hiç üzülmesin. İki senedir Başak burçlarını evlendiriyorum, size de kısmet çıkartırım. Şaka bir yana, Başak burçları duygusal dönüşümler yaşayacaklar. Bu dönüşümleri de aşk vasıtası ile yaşayacaklar.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşamınızın her anını dengelediğiniz gibi kendinizi de dengeleseniz. Hiçbir sorun kalmayacak. İç dünyanız büyük sınavlardan geçti. Fakat şimdi sınavların sonunda büyük okullara yerleşme vakti. Ruhun geçtiği sınavlar sizi büyüttü. Artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Siz biliyorsanız, bundan sonra evren de biliyordur.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burçları yer değiştirmek, taşınmak halinde kaldılar. Yer değiştirmeyenler de kesinlikle bir değişim içerisine gireceklerdir. Değişim yaşadığınız her ne mevzu varsa şansın sizinle birlikte olduğunu unutmayın. Maddi anlamda sıkıntılarınız olabilir. Önemli olan bir ileri vakit için planlarınız.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yay burcu temel olarak ciddi parasal sorunlarınız var. Elinize bir şekilde para geçiyor olabilir fakat elinizde kalmadığı da kesin. Evin reisi siz misiniz? Tek başınıza yaşıyorsunuz ve denetim sizde mi? O vakit sorun yok. Fakat ortak bir hayat alanınız varsa, parasal anlamda kendinizi daha iyi denetim edebiliyor olmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yeni bir etrafınız olacak. Belki taşınıyor, belki yer değiştiriyor, belki de departman değiştiriyorsunuz. Her ne oluyorsa mühim olan sizin daha yürekli bir bölge içerisinde bulunacak olmanız. Bu değişim hayatınıza her manada iyi gelecek. Tedirgin olmayın. Her vakitte gibi yola devam edin.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Uzaklaşma isteğiniz var. Fakat bunun yanı sıra bir sürü de sizi bağlayan mevzu var. Yeni etrafınızla dayanıklı bağlar kurmanız gerekiyor. Hiçbir atılımdan çekinmemelisiniz. Önemli olan disiplinli bir şekilde yapılacaklar listenize sadık kalmanız. Kendinizi sürükleniyor gibi hissetmeniz tamamıyla Neptün’ün suçu.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

21 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşamınızın çok talihli bir dönemindesiniz. Bence siz de bunu farkındasınız. Yaşam bu tabii ki bir yerler çok iyi olunca diğer yerler zayıflayabiliyor. Genellikle temaslar ve Romantik temaslar birtakımnda bütün şansınıza karşın istediğinizi alamıyor olabilirsiniz. Belki de yeteri kadar vakit ayırmadığınız için, kimbilir?

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri