21 Aralık Günlük Burç Yorumu

21 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

21 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

21 Aralık'ta kariyer hayatınızla alakalı beklenmedik ilerlemeler yaşanabilir. Siz daha evvelce ilgilenmediğiniz bir alana ilgi duyabilirsiniz. Hayatınızla alakalı bir grup majör ilerlemeler göz önüne gelebilir. Hareketli, sosyal ve dışa dönük olduğunuz, olmaya devam edeceğiniz bir dönemdeyiz. Kendinizi rahat ve konforlu hissediyorsunuz.

BOĞA BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğa burçlarının hayatlarında zorlu bir dönemden geçtiğini, her istediklerini basit bir şekilde elde edemediklerini vakit vakit hatırlatıyorum. Bir anlamda, hayatınızın belli temalarında sınavlar veriyorsunuz diyebilirim. Sabırlı olmak, umut beslemek ve sabitlikten kurtulup yeni yönler saptamak bu vakitte size yardımcı olabilir.

İKİZLER BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayallerinizin bir çırpıda gerçek olmasını istiyorsanız çift ilişkilerinize daha çok özen göstermelisiniz. İnsanları anlık olarak rahatlatıp, umut verip sonra gerisinde durmazsanız itimat kaybedersiniz. Sözlerinizi tutmalı, vaatlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Aşk hayatınızda uzun vakittir saklanan birtakım gerçekler meydana dökülebilir.

YENGEÇ BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu bir yeri toparlarken, başka yerin dağıldığını, hayatınızın trafiğine yetişemediğinizi fark edebilirsiniz. Hem gövde sağlığınıza hem de ruh sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Güzel haberler alacaksınız. Yeni sene ile birlikte işlerinizin sürat kazandığını ve var olan problemlerinizin çözüldüğünü fark edeceksiniz. Şunun şurasında yeni seneye ne kaldı ki?

ASLAN BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük rutinlerinizde marjinal değişimler yaratmak ile alakalı hevesli olabilirsiniz. İş yerinizde gün boyu duygularınız değişiyor. Sizden daha eski çalışanlardan rahatsız olabiliyorsunuz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Beklenmedik ilerlemeler olabilir. Sürprizli uzak seyahatlere hazırlıklı olun.

BAŞAK BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aileniz, eviniz, yuvanız ile alakalı ani ilerlemeler yaşanabilir. Yeniden yapılanma temaları gündemde. Yeni bir ev sahibi olabilir, evinizi tadilata sokabilirsiniz. Maddi anlamda hırslanan Başak burçları canla başla çalışmaya devam ediyorlar. Çalışma temponuz sizi vakit vakit sarsabilir. Hafta sonlarını iyi dinlenerek değerlendirmelisiniz.

TERAZİ BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda kazançlarınız artacak fakat gelirlerinizi piyasadan toplarken ya da teslim ettiğiniz işlerin ücretini alırken zorlanmalar yaşayacaksınız. Yakın çevrenizden hayallerinizi yapmak üstüne destek alabilirsiniz. Çevrenizdeki birçok şahıs size karşı iyi niyetli. İş yerinizde sanki birtakım insanlar size karşı gibi fark edebilirsiniz ama bu doğru değil.

AKREP BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda toparlanmaya başlamıştınız. Şimdi ise yeni bir prosese dahil olacaksınız. Hayatta değer verdiğiniz, madde dünyadaki bütün gerçeklikler ile alakalı yeni sınavlarınız başlıyor. Ancak merak etmeyin; hiçbiri sizi geride bıraktığımız sene kadar zorlamayacaktır. Ailenizle alakalı konularda arada kalırsanız, hislerinizi dinleyin.

YAY BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda pozitif beklenmedik ilerlemeler olabilir. Güne umutsuz başlayıp, günü umutla bitirebilirsiniz. Sosyalleşmek amacıyla ideal vakitler değil. Ancak daha ileri tarihlerdeki organizasyonları planlamaya yönelik gerektiğince ideal bir gün. Eşinizin gelirlerinde artış olabilir.

OĞLAK BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu duygusal olarak dengesiz bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi ana odağa koymak ile alakalı tedirginlikleriniz olabilir. Her şeye karşın yaratıcı bir gün olacaktır. Maddi anlamdaki belirsizlikleriniz bir vakit daha devam edecek olsa da 21 Aralık bu anlamda da talihli bir gün olacaktır.

KOVA BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

21 Aralık duygusal olarak zorlayıcı, evinize ve kendinize dönmeyi dilediğiniz bir gün. Kendinize vakit ayıramamaktan şikayetçi olabilirsiniz. Yurt dışı, yükseköğrenim ve hukuki konularda birtakım bulanıklıklar olabilir. Ancak sonu pozitif olacaktır. Umutsuzluğa kapılmak yerine, bir seçim yapıp yola devam etmelisiniz.

BALIK BURCU 21 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Güzel haberler uzaklardan gelebilir. Hayalleriniz ile alakalı yeni bir yol çizebilir, daha marjinal kararlar verebilirsiniz. Maddi anlamda beklenmedik ama pozitif ilerlemeler olacaktır. Kariyer hayatlarında bir yukarıya çıkacak olan Balık burçları, basamak atlamak yerine yer değiştirmeyi tercih edebilirler.