20 Mart Günlük Burç Yorumu

20 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ummadığımız taş baş yarar sevgili Koç burçları. Beklenmedik ilerlemelere açık olun. Bu arada olasıysa bir de kendinize lüzumsuz sınırlamalar koymayın. Neyin iyi neyin kötü olacağını bilmeden akışına bırakmak da biraz çok cesurca. Sonra tekrar aklınızı vurmayın bir yerlere. Ortasını bulmaya çalışın.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burcu karamsar tutumlarınıza karşı gerektiğince talihli bir gündesiniz. Kendinizi inançlarınız tarafında hareket ettirebilecek güçte hissediyorsunuz. Ani düşünce değişiklikleriniz olabilir. Genellikle güzellik, kozmetik ve şahsi bakım konularında ani kararlar vermeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bundan sonra izleyin ve görün. Genellikle kariyer hayatınızda çok güzel ilerlemeler olacak. İlk hareketi bugün yarın fark edebilirsiniz bile. Düşüncelerinize, duygularınıza göre hareket etmeyin. Her hususta eksperine danışın. Zira bu ara sizin doğru karar verme mekanizmanız gölgeler altında.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçları iş değiştiriyor olabilirler. Biraz ani gelişecek olsa da neticeleri güzel olacaktır. Kendinizi kısıtlanmış, başka çareniz kalmamış gibi hissediyor olabilirsiniz. Hiç üzülmeyin. Siz bir şey uygulamak isterseniz, her yerde yapabilirsiniz. Gücünüzü küçümsemeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni tanıştığınız insanlar hayatınızın dengelenmesine yardım edecekler. Bu sebeple bol bol yeni çevreler içine girmeli, çağrı edildiğiniz hiçbir organizasyonu reddetmemelisiniz. Uzaklardan gelen ya da bir eğitim esnasında tanıştığınız bir insan birden hayatınıza katılabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları kesinlikle talihlerini denemeli! Maddi anlamda sürprizlere çok açıksınız. Bir bilet alabilir, daha güzeli neticesi derhal belli olacak talih oyunlarını deneyebilirsiniz. Şansınız bol olsun, diyeceğim ama esasen bol! Yüzünüz gülecek hiç merak etmeyin. Bunu nerdeyse bir yıldan çoktur söylüyorum. Hala etkisini hissedemediyseniz kanaat sistemini denetim etmeniz gerekiyor demektir.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınız gittikçe güzelleşecek. Baharla birlikte siz de çiçek açacaklardansınız. Kafanız karışıyor, arada bir bunalımlara giriyor olabilirsiniz şu ara gayet normal. Fakat vakitle hayatınız değişecek. Bu yaz sizin için çok güzel bir yaz olacak ve bahar da bu güzel yazın başlangıç menüsü gibi olacak.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Akrep burcu birtakım karışıklıklarınız var ama genel anlamda hayatınızın güzel ve değişik bir döneminden geçtiğinizi söyleyebiliriz. Günlük hayatınızın temposu sık sık değişiyor. Bir saat sonra neler olma ihtimalini öngöremiyorsunuz artık. Sizin kadar sabit bir insan için vakit vakit zor olan olabilse de genel olarak alıştınız. Güvendiğiniz insanları etrafınızda tutmak hususu ile ilgili ısrarcısınız ama dikkatli olmanız gerekiyor. 

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişte yaptığınız hatalılardan ders çıkartmanız gerekiyor. Yeni yatırımlarınızda, yeni işlerinizde ya da yeni aşklarınızda, aynı seçimleri, aynı hataları, aynı tutumları sergilerseniz netice da natural olarak birebir benzeri olmasa da benzeri olacaktır. Pozitif olmak ayrı, sık sık boş vermek ayrı bir şey. Bu arada birtakım şeyler sizin katiyen başınıza gelmezmiş gibi durabilir. Çok emin olmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Tüm çalışkanlığınıza ve disiplininize karşın etkileşim hususu ile ilgili çok eksiksiniz. Doğru etkileşim ile lüzumsuz samimiyet değişik şeyler. Bu ara etrafınız ile çok iyi geçindiğinizi sanıyor olabilirsiniz. Fakat tersi şekilde sıksık netice merkezli gelişen etkileşiminiz ve davranışlarınız etrafınızi rahatsız ediyor. 

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evren etrafınızda dönüyor. Fakat sizin gözlerinize o kadar perde indi ki; neyin doğru neyin hatalı olduğunu görseniz bile karar almakta zorlanıyorsunuz. Akıntıya kapılmış bir dal parçası gibisiniz. Maddi anlamda güzel etkileşimler altındasınız. Bu hafta güzel haberler alacaksınız. Çevreniz değişiyor. Ne istediğinizi çok daha rahat farkına varacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

20 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Güne dayanıklı başlıyorsunuz. Oldukça kararlısınız ve bilhassa kariyer hayatınızda ne istediğinizi biliyorsunuz. Bu ara evren tamamiyle sizin etrafınızda dönüyormuş gibi davranmanız dışında bir sorununuz yok. Düştüyseniz düştüğünüzü kabul etmeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri