20 Ekim Günlük Burç Yorumu

20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 Ekim Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Enerji Düzeyiniz uzun süredir sizi yansıtmıyor. Şu an ki enerji düzeyiniz sizin kapasitenizin çok ama çok altında. Çevrenizdekilerde bu durumu fark etmeye başladılar. Disiplinli ve düzenli bir çalışma ile enerjinizi tekrardan toplayabilirsiniz. Aldığınız kararlara sadık kalmalısınız.

BOĞA BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya yoğun ve stresli bir başlangıç yaptınız. Artık bir bitirilecek işler listeniz var fakat listeden herhangi bir maddeye tik koyacak gücü kendinizde hissetmiyorsunuz. Bugün uzun süreler boyunca oturtmaya çalıştığınız dengeniz bozulabilir. Kendinizi yıpratmamaya özen gösterin.

İKİZLER BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son dönemde durumlar karışık ucu görünmeyen bir karmaşa sizi endişelendiriyor. Fakat sonunda bir dönüm noktasına geldiniz. Burada yapacağınız seçimler ile yolunuzu kendiniz belirleyeceksiniz. Yolun sonunda güzel günleri bulmak için bir takım seçimler yapmalı ve istikrarlı olarak çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk yaşamınızda sınandığınız yetmiyormuş gibi, iş yaşamınız ve günlük rutinlerinizde de düzen değişiyor. İkili ilişkilerdeki garipliğinizi hiç konuşmayalım. Siz gittiniz diğer bir siz geldi. Özgür olmaya çalışmalar, özgür bırakma mottoları, nereye kadar sürecek bilemiyorum. 

ASLAN BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son dönemde artık öfke duygunuz sizi ele geçirmiş durumda. Sizi kızdıranlar gazabınızla mı karşılaşacak yoksa onları uğraşmaya değer bulmayacak mısınız? Sanırım Çoğu aslan burcu için cevap çok açık :)

BAŞAK BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya yoğun ama istikrarlı bir başlangıç yapamadınız. Fakat dün artık geçmişte kaldı. Dünkü halinizden bugün eser yok. Pazartesi sendromu bitti yeriniz salı enerjisi aldı bile. Bugün ekstra efor göstererek hızlıca eksik işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

TERAZİ BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hiç dinlenmemiş gibisiniz. Hiç işe gidesiniz gelmedi. Hatta yataktan kalkasınız gelmedi. Yorgun olduğunuz için değil, ruhen yorgun olduğunuz için. Sizin sıkıntılı enerjinizi bir biçimde değiştirmeniz ve diğer bir noktada tüketmeniz gerekmektedir. Yoksa bu biçimde her gün iş yerinizde kendinizi yaralamaya devam edeceksiniz.

AKREP BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Planlarınız bu hafta hızla değişiklik gösterebiliyor. Dış etkenler özenle hazırladığınız ajandanızı yap-boz tahtaya dönüştürdü. Tek bozulmayan maddi planlarınız düzenli ve istikrarlı maddi planlar sizi yarı yolda bırakmayan tek plan ağacınız.

YAY BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Şans bu hafta sizden yana gibi görünüyor. Haftaya hızlı bir başlangıç yaptınız. Planlarınız sizin hesapladığınızdan hızlı bir şekilde tikler ile doluyor. Yarının işleri bile bugün bitiyor. Arkanıza aldığınız rüzgar ve bir miktar şans ile bu haftayı iyi değerlendirmenizde fayda var. 

OĞLAK BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazı konuları 2021'e bırakmanız bir zaafınız değil daha önemli işlere odaklanmanız için kendinize yarattığınız fırsatlar. Duygusal Konuları ertelemek size maddi konuları hızlıca çözme gücü verecek. İş hayatınıza odaklanıp başarıları ardı ardına sıralayacağınız 2 aydan fazla süreniz var. 

KOVA BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya şanslı başlayan bir diğer burç, Kova burcu. Haftaya hızlı bir giriş ile işlerinizi olabilecek en yüksek süratte tamamlıyorsunuz. Bu haftayı verimli tamamlamak kova burçlarına bir çok yeni fırsat doğuracak.

BALIK BURCU 20 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burcu gündeminiz yalnızca işiniz olmaya başladı. Sorun değil, dönüşüm yakında. Bir süre sonra rahatlayacaksınız. Sadece sorumluluklarınız açısından değil. Aslında sorumluluklarınız artacak ama sizin yaptığınız işte huzurunuz daha doğru olacak. Keskin konuşmalardan kaçınmanız şimdilik yeterli olacaktır.