20 Aralık Günlük Burç Yorumu

20 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

20 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koyduğunuz hedeflerin karşılığını alacaksınız. Evren ağlarını örmeye başladı. Umarım sonuçlardan memnun olursunuz. Duygusal olarak çok da tatmin olmuş gözükmüyorsunuz zira hayat enerjiniz bir Koç burcuna yakışmayacak kadar düştü. Bu enerjiyi evinize sağlayacağınıza bir eğitimde vakit harcamak amacıyla kullanabilirsiniz.

BOĞA BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğa burçlarında sorunlu süreçler devam ediyor. Hem çift ilişkilerinden hem de anlamsız kayıplardan yoruldunuz. Şu devrede Boğa burçları Zodyak’ın en zorlanan insanları. Günlük hayatın temposu bir yandan, kariyerinizle alakalı kestiremediğiniz konular bir yandan, sizin kendi karamsarlığınız bir yandan… Toparlanmak amacıyla taze bir kana, yeni bir ateşe gereksiniminiz var.

İKİZLER BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu tamamıyla dışa dönük bir gün geçirecek. Son devrede çift ilişkileri, Romantik anlamdaki ya da ortaklık ilişkileriniz hayatınıza damgasını vuruyor. İkili ilişkilerdeki sorunları çözebilirseniz, daha rahat ilerleyebilecek ve sağlam adımlar atabileceksiniz. Değişim süreçlerine, küllerinizden tekrardan doğmaya hazırlıklı olun.

YENGEÇ BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burçlarına ısrarla ufak bir kaçamak ya da mola öneriyorum. Geleceğinizi çok çok göremez ve ideal yollardan yürüyemez durumdasınız. Genellikle uzun süreli birliktelikleri olan Yengeç burçları bu vakitleri daha sakin geçirmeye gayret etmeliler. Bugün iş yerinizde, günlük sisteminizde oluşacak bir grup sıkıntılar canınızı sıkabilir.

ASLAN BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Eğer hala âşık olmadıysanız, bir şekilde hayat enerjiniz değişiyor olmalı. Genellikle birçok Aslan kadını, anneliğe yönelik adımlar atmaya başlamış olabilirler. Doğum ve mucizevi mutluluklara çok açık bir devredesiniz. Enerjiniz yükseliyor. Alacağınız birtakım haberler de enerjinizin artmasına yardımcı olacaktır.

BAŞAK BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arada sırada keyif aldığınız yer, birtakım durumlarda en sıkıldığınız yer oluyor. Abartı hislere çok müsaitsiniz. Kaçıp kurtulmak istiyorsunuz. Kendinizin kısıtlandığınıza dair hisleriniz var. Bir gerçekliği yok maalesef. Siz kendi kararlarınızın sonucunu yaşıyorsunuz. Geleceğe yönelik aksiyonlar alabilirsiniz. İlişkileri düzeltmek için ideal bir gün.

TERAZİ BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yaşam enerjiniz değişiyor. Yaşamınızda bir değişiklik hissediyorsunuz. Hiç hissetmediğiniz hisler hissedebilirsiniz. Yaşamınıza yeni birileri girebilir. Romantik anlamda birtakım yeni haller oluşabilir. İş yerinde kendinize çok yüklenmeyin bugün. Ne kadar yüklenirseniz o kadar kötü olacak her şey. Arada sırada sakınan göze çöp batar biliyorsunuz. Bugün rahat olmayı seçin.

AKREP BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burcu parasal anlamda birtakım sıkıntılar söz konusu. Bu sıkıntılar size ait olmayabilir. Maddi gündemlerle uğraşmak mecburiyetinde kalıyorsunuz diyebilirim. Bir diğer konu olarak finansal konular da canınızı sıkıyor olabilir. Yeni bir sistem oluşturmak, yeniye yer açmak mecburiyetindesiniz. Bundan dolayı da bir mücadele vermeniz gerekiyorsa vereceksiniz.

YAY BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Size göre çok ekstrem, uçlarda ve değişik bir gün olabilir. Kendinizle çok çok uğraşmanız gerekebilir. Dışa ya da içe dönük krizler, patlamalar yaşayabilirsiniz. Yay burçlarında senenin son vakitleri, çok büyük haberlere ve değişik sürprizlere gebe.

OĞLAK BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

20 Aralık ’ta çok etkileyici haberler alacaksınız. Bütün sisteminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu haber hayatınızı değiştirmenize sebep olabilir. Maddi anlamda pozitif ilerlemeler söz konusu. Beklenmedik kaynaklar keşfedebilirsiniz. Aileniz ile alakalı ani ve beklenmedik haller söz konusu olabilir.

KOVA BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geleceğinizi kurmak amacıyla kendinizde yeterli kuvveti bulmaya başladınız. Her ne kadar bu çizdiğiniz yol çok düşüncesel ve fiziksel aksiyon içermese de evren mesajınızı alacaktır. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek amacıyla fırsatları değerlendirmelisiniz. Çevreniz genişliyor. Yeni insanlar ile tanışıyorsunuz. Yaşam size daha çok büyüme olanağı verecek, çalışmaya devam.

BALIK BURCU 20 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazı hayal kırıklıklarınız olabilir. Genellikle kendi kendinizi eleştiriyor, kendinizle alakalı birtakım yanılsamalar yaşıyor olabilirsiniz. Kariyeriniz hususu ile alakalı olgunlaşan ilerlemeler sizi duygusal anlamda diğer düşüncelere itmiş olabilir. En mühim hazineniz arkadaşlarınız. Arkadaşlarınıza sarılın ve her ne oluyorsa onlardan yardım isteyin.