2 Mart Günlük Burç Yorumu

2 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

2 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bilhassa yakın çevreniz ve her gün birlikte olduğunuz insanlar ile ilgili birtakım aldanmalar, hayal kırıklığına uğramalar ve doğruyu görememe gibi vaziyetler mevzubahis olabilir. Mesafelerle alakalı meseleleriniz var. Kimi şeyler yapmak istiyor fakat mesafelerden dolayı yapamıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatın sizden götürdüklerini öyle güzel dengeliyorsunuz ki; ayakta alkışlanmayı hak ediyorsunuz. Yalnız bu kadar içinize atarak daha ne kadar devam edebilirsiniz. İçinizde savaşlar varken yüzünüzde gülücük daha ne kadar devam edebilirsiniz. Ya destek alacaksınız veyahut ihtiyaç duyulan insanlara içinizi açacaksınız. Yalnız kalmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kariyeriniz ile ilgili aldanmalara, kandırılmaya ve hayal kırıklıklarına uğramaya hazır olun. Bir takım konular tam da istediğiniz gibi gitmeyecek. Tasarıladığınızdan daha fazla güç sarf etmek zorunda kalacaksınız. Oyalanmayın. Hızlı hareket faktörüz gerekiyor. Bir takım insanların değerini küçümseyebiliyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Şayet bir akıntıya kapıldıysanız, en doğru şey su ile beraber akmaktır. Siz mücadele ettikçe daha fazla yara bere alacaksınız. Kimi konular gerçekleştiğinde, gerçekleştiğini kabullenmek gerekir. Siz de kabul edin. Belki hayal kırıklığına uğradınız. Olsun. Siz yine yapılandırırsınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu partnerinizin desteğini arkanıza alıp, bilhassa eğitim ve ülke dışındaki işleriniz konusunda adım atabilirsiniz. Bazen insan yalnızca onaylayacak dahi birini arar. Şimdi o tüm pozitif enerjisi ile sizi destekleyecek. Sabit kalmak isteseniz de hareket etmek size daha iyi gelecek. Çok çalışmaya başladınız ama bu trafik de size iyi geldi.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ayaklarınız yere sağlamca basıyor. Artık hayatın gerçeklerine yeterince alıştınız. Nasıl mücadele faktörüz gerektiğiniz biliyorsunuz. Boşuna duygusallaşmayın. Engelleri aşın, ortaya niyet koyun. O vakit destekleneceksiniz. İş yerinizdeki insanların oyunlarına gelmeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi kendinizi kandırıp duruyorsunuz. O böyle, şu şöyle, yok o öyle değil. Bir dakika. Derin bir soluk. Siz çok zeki insanlarsınız. Konu romantik ilişkiler olunca size bir şeyler oluyor. Neyse ki iş yerinde çok keyifli bir Cuma günü geçireceksiniz, vakit nasıl geçmiş anlamayacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

2 Mart’ta hayatınızda çok ilgi çekici şeyler olabilir. Hayatınızın neşesini, hayattan aldığınız tadı kendiniz bozuyor sonra da kendiniz düzeltmeye çalışıyorsunuz. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünüp durmayın. Sizin başınıza ne vakit en kötü olasılık geldi. Kötü şeyler olmuştur fakat en kötüsü değil.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kimi Yay burçları için anne-baba olma zamanı geldi de çattı. Bir hayli Yay burcu aileye yeni bir aza gelecek olmasını kutlayacak. Bekar Yay burçlarının ise hayatlarında ağır ağır hareketlenmeler başlıyor. Kariyer hayatınızı dengelemek için de güzel fırsatlar yakalayacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Analitik düşünce yapınızı bir miktar kaybettiniz. Günümüzde verdiğiniz tepkilerinizin çoğu duygusal. Duygusal düşünüyor, dolayısı ile duygusal kararlar veriyorsunuz. Bir müddet daha vaziyet böyle devam edeceğe benziyor. Aile içindeki ani çıkışlarınız aile azalarını rahatsız ediyor.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu çok duygularınızla hareket etmeye başladınız. Bu vaziyette sizi hata yapmaya sürükleyebilir. Hiçbir şey için, en azından bu dönem acele faktörüz gerekmiyor. Trafiğiniz yoğun olabilir. Yapılacaklar listenize sadık kalarak telaşsız bir şekilde devam edin. Kimse için fazladan yük almanıza değmez.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

2 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Parasal manada hırslanabilirsiniz. Daha çok para kazanabilmek için aksiyon almak isteyebilirsiniz. Özgüven de geliştiriyorsunuz. Belki çok sağlam bastığınızı hala hissedemiyorsunuz ancak bastığınızda bir tesir bıraktığınızdan eminsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri