19 Ocak Günlük Burç Yorumu

19 Ocak GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

19 Ocak Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlıklarınız ehemmiyet kazanıyor. Kendinizi yakın arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile daha huzurlu ve yaratıcı hissediyorsunuz. Kimi konularda hayal kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Bilhassa eşinizin ve partnerinizin gelirlerinin artacağı ve sizin de bu gelirlerden pozitif manada yararlanabileceğiniz zamanlar.

BOĞA BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evliliğiniz, yuvanız, ailenizdeki gelirlerin artış göstermesi olası. Ailenize kattığınız değer de artabilir. İlişkinizi yeni bir boyuta taşımak için aksiyon alabilirsiniz. Bu ilişkide olan Boğa burçları için izdivaç etmek olabileceği gibi, evli Boğa burçları için çocuk sahibi olmak manasına da gelebilir.

İKİZLER BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayallerinize giden yolda yanlış bir taktik seçmiş olabileceğinizi düşündünüz mü? İşler çok sarpa sardı ise bunu düşünmeniz gerekiyor. İnsana değer vermediğiniz, kişilerin öz becerilerini kullanmadığınız sürece başarılı olamazsınız. Ferdi bir iş yapıyor dahi olsanız, insanları yönetmeyi, hak ettiklerini vermeyi öğrenmeniz gerekiyor.

YENGEÇ BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Korkularınız, kafanızda hiçbir zaman olmaz dedikleriniz sebebi ile, evrende çoktan sizin için yola çıkmış olasılıkları rötara uğratıyorsunuz. Pozitif düşünün pozitif olsun diyorum sizlere bir müddettir. Tecrübe ederseniz, yalandan da olsa, “mış” gibi yaparsanız yararını göreceksiniz. Partneriniz size yeni kapılar açılmasına vesile olabilir.

ASLAN BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu inatla, hırsla, aşkla yaptığınız her şeyin karşılığını kat kat alabileceğiniz bir dönem. Muvaffakiyet kaçınılmaz. Bilhassa gayretli Aslan burçları için kötü gözüken her vaziyet bir anda pozitife dönecektir. İnovatif olmaya yapılmayanı yapmaya çalışın. Memur anlayışı Aslanlara yaramayacaktır.

BAŞAK BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İş hayatınızda yarattığınız farklılıklar sizin de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Parasal manada zorluklar yaşıyorsanız hayatın sürprizlerle dolu olduğunu anımsatmak isterim. Gönül koyduğunuz, emek koyduğunuz konularda ilgi çekici gelişmeler mevzubahis olabilir. Kimseyi boş yere kırmayın.

TERAZİ BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusallığınız üzerinizde. Bilhassa partneriniz ve eşinize karşı çok alıngan olabilirsiniz. Kalbiniz kırılınca kalp kırma yoluna gitmeyi seçebilirsiniz. Normalde huyunuz değildir fakat bugün kinci bir davranış takınabilirsiniz. Günlük hayatınızda bir takım beklenmedik vaziyetlerle karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bazen inat faktörünün hiçbir yararı olmaz. 19 Ocak da öyle bir gün. Birtakım konularda boşa inat etmeyin. Biraz eğilip bükülmeye tahammülünüz olsun. Esnemeyen kırılır, bunu unutmayın. Sonra da insanlar hep hatalıymış gibi düşünmeye meyil ediyorsunuz. Pozitif ve verici olmaya çalışın.

YAY BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Etrafınıza ve sevgilinize karşı değişik bir davranış sergileyebilirsiniz. Bugün heyheyleriniz üzerinizde. Size ters gelen bir şeyleri sırf iyi niyetle kabullenmek istemediğiniz bir gün. Hiç kimse kusura bakmasın fakat bugün kimseyi alttan alamayacak, saatlerce dinleyemeyeceksiniz. Bir gün de herkes sizi alttan alsın.

OĞLAK BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Parasal manada beklenmedik, ani, fark gelişmeler söz konusu olabilir. Hislerinizin değil mantığınızın peşinden gidin. Elinize beklenmedik bir para geçebilir. Bir şekilde hibe alabilirsiniz. Ailenizden destek görebilirsiniz. Sürpriz bir armağan ile karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burcu fiziksel görüntünüzü değiştirmek üzere istekleriniz var birkaç gündür. Bugün aksiyon almayı tercih edebilirsiniz. Talihlisiniz ama diğer insanlardan farklı bir talihiniz var. Size gelen talih bile değişik geliyor. Becerileriniz parasal kazanca dönüşecek.

BALIK BURCU 19 OCAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınızda sürprizler, ani başlayan birliktelikler söz konusu olabilir. Aşk hayatınızın hareketleneceğini önceden de söylemiştim. Lakin vaadi uzun şeyler beklememek gerekiyor. Daha çok yaşadığınız andan keyif almaya çalışmalısınız. Sürpriz kazançlar ortaya çıkabilir. Bilhassa borsa, eşinizin kaynakları gibi konularda değerlenmeler olacaktır.