19 Mart Günlük Burç Yorumu

19 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

19 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Koç burcu aylardır aklınızda biri var. Belki eski sevgiliniz, belki eşiniz, belki eski bir arkadaşınız. Fakat geçmişte yaşamınızı sisteme sokmuş ya da sistem bozmuş birisi. Neden aramıyorsunuz? Neden bir ismim atmıyorsunuz. Sadece “özledim” ya da “merhaba” demek bile kimi zaman insana çok iyi gelir. Siz bu konularda mantığınızla hareket etmezdiniz ne oldu.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal anlamda çok zorlandığınızı hissediyorsunuz. Kendinize fazlaca yüklendiniz. Dik durmak demek her şeyi içinize atmak değildir. İnsanlar anlamasın diye kaskatı oldunuz. Lütfen sevdiklerinizin yanında ağlayın. Sevdiklerinizden bir şey saklamayın. Gerçek dostlarınız sizi katiyen yargılamazlar.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tüm temizlikleri yaptınız. İşlerinizi yoluna koydunuz. Neler eksikti, neler çoktu incelediniz. Nisan ayı yaklaşıyor. Bundan sonra işlerinizin nasıl hızlandığını göreceksiniz. Kontrolün elinizden gitmemesi için şu andan ipleri sıkı tutmalısınız. Kötü bir şeyler olursa korkmayın. İyi-kötü hep bizim algılarımız. Her şeyin bir niçini var.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sonunda Yengeç burçları da kariyerleri için bir adım atmaya karar veriyorlar. Genellikle kariyeriniz ile ilgili haberler alabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz ilerlemeler söz hususu olabilir. Toplum önündeki imajınızı ilgilendiren her türlü hususta sürprizlere açık olun. Güzel ilerlemeler yakında.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan demek güç demektir. Ne yazık ki Aslan burçları bir süredir güç kaybettiler. Esasında kaybettikleri güçleri değil. İçlerindeki enerji ve ışık. Eskisi kadar pozitif hissetmiyorlar. Yeni bir şey lazım sevgili Aslan burçları. Tebdili mekânda ferahlık vardır. Bunlar hep sabitlikten. Yeni bir aşk, yeni bir iş, tekrar gülecek bir niçin lazım.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçları haftaya ani evlilik kararları, sürpriz ilerlemeler ile başlıyorlar. Eğer sevgiliniz yoksa, başka biri ile bir olma zamanınız gelmiş demektir. Artık birini sevmeye gereksiniminiz var. En mühimi karşılıksız ve olduğunuz gibi sevilmeye gereksiniminiz var. Hayatınız dönüşecek. Fakat sizin de bu dönüşüme izin vermeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burcu haftaya kararlı bir başlangıç yapıyorsunuz. Kim nerede durmalı yaşamınızda, karar verdiniz. Uzun süredir etkileşim sorunları yaşadığınızı söylüyorum. Söylediklerime tek bir pencereden bakmayın. Etkileşim sorunu demek illa insanlarla anlaşamıyorsunuz demek değil. Belki konuşmayı tercih etmiyorsunuz. Sosyalleşmiyorsunuz…Her Terazinin yaşamı aynı konularda değişik şekilleniyor. Çok çalışın, karşılığını alacaksınız.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftaya biraz yorgun ama kararlı başlıyorsunuz. Genellikle parasal anlamda yükselişler söz hususu olabilir. Hayattan aldığınız keyfi, tek bir insana ya da tek bir mevzuya bağlamamalısınız. Hobilerinizi arttırın. Kendinize özel vakitler yaratın ve olasıysa bunu bugün yapın. Ertelemeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize kurallar koyarak başlıyorsunuz yeni haftaya. Süper fikir! Uzun süredir disiplinli olmayı öğrenmeniz gerekiyordu. İnsanlar hayal kurdukları değil, uğruna çok çalıştıkları şeyleri elde ederler bunu unutmayın. Ailenizin de desteğini arkanıza alarak güzel adımlar atacaksınız. Bazı dostlar da aile gibidir.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda hatalı kararlar almamak için, bilhassa bu devre bütün yatırım planlarınızı güvendiğiniz kimselere danışmanızda yarar olacaktır. Harcamalarınıza da en az yatırımlarınız kadar ilgi etmeniz gerekiyor. Oğlak burçları yaş tahtaya basma eğilimindeler. Risk almaktan kaçınmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi değerlendirme haliniz dışında her hususta gayet iyi gidiyorsunuz. Kendinizi niçin bu kadar küçümsediğinizi bilemiyorum. Fakat insanların sizi gördüğü yer ile sizin kendinize baktığınız yer arasında dağlar kadar fark var. Güzel şeyler yapıyorsunuz, vazgeçmeyin.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

19 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizin devrenizi kapayıp Koç burçlarının devresini başlatırken, bütün Balık burçlarının kendilerini temizlemek istedikleri konularda temizlenmiş olmaları gerekiyor. Yeni ayınızı da atlattığınıza göre, tamamıyla soru işaretlerinden ve hatalarınızdan temizlenmiş olmalısınız. Artık sizin de ismim atma vakitleriniz geliyor. Bugün iç sesinizi bir dinleyin bakalım, size neler söyleyecek.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri