19 Aralık Günlük Burç Yorumu

19 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

19 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk kapınızı çalıyor ve siz onu görmezden geliyorsanız, kesinlikle kendinize göre bir nedeni vardır. Siz yanmayı, parlamayı severdiniz eskiden. Şimdi ise sıradan ve monoton olmayı seviyorsunuz. Umarım bu ruh haliniz geçtiğinde pişman olduğunuz kararlar vermemiş olursunuz.

BOĞA BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sorumluluklarınız yaşamınız durumuna geldi. Oldukça yoğun bir güne başlıyorsunuz. İkili ilişkileri yönetmekte zorlanıyorsunuz. Değişmeye gereksiniminiz var ama siz sırf sisteminiz bozulmasın diye ayak diretiyorsunuz. Birçok Boğa burcu, birkaç sene içerisinde yer değiştirebilir ve yurtdışına taşınabilirler.

İKİZLER BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayatınız karışmış durumda. Günlük rutinlerinizi oturtmakta zorlanıyorsunuz. Kendinizi günlük ortamınızda pek konforlu hissetmiyorsunuz, ya da tam tersi günlük ortamınız dışında hiçbir yerde konforlu hissetmiyorsunuz. Aşka gereksiniminiz var artık. Genellikle de sistem değiştirmeye gereksiniminiz var. Uçmaya değil, yanmaya gereksiniminiz var.

YENGEÇ BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İlişkinizi darmaduman edecek konular ile ilgilenmekten kaçınmalısınız. Dünya tatlısı insanlar olmanıza rağmen, birtakım durumlarda dilinizin kemiğini kırıyorsunuz. Karşı yönü yaralamak size bir şey kazandırmayacak. Ya kabuğunuza kapanıyorsunuz ya da yakıp yıkıyorsunuz. Yengeç burçları da tatil önerdiğim burçlardan. Haftanın son günü tatilden bahsetmek acayip olabilir, fakat yeni seneye girerken bir soluk almaya gereksiniminiz var.

ASLAN BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu 19 Aralık ‘da yaşam enerjiniz eksik. Kendinizi eskisi gibi sevinçli hissetmiyorsunuz. Birçok insan değiştiğinizin farkında. Neden azaldı neşeniz? Kendinize bunu sormanız, öğrenmeniz ve en mühimi kendinizi dinlemeniz gerekiyor. Hayatınızı endekslediğiniz, merkez durumuna getirdiğiniz hususlar neler? Neden birtakım hususları duymak bile istemiyorsunuz? Sorular benden, cevaplaması sizden.

BAŞAK BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya, haftayı planlayarak başlamanız yararlı olacaktır. Sizi gerektiğince yoğun bir hafta bekliyor. Önleminizi Pazartesi gününden alabilmek işlerinizi kolaylaştıracaktır. Evdeki sorunlarınızı işinize taşımamaya gayret etmelisiniz. Hizmet pazarında çalışan Başak burçlarını başarılı bir gün bekliyor olacaktır.

TERAZİ BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Terazi burcu parasal anlamdaki endişeleriniz sizi biraz yoruyor. Eğer bu tarz hususlarda sık sık sıkışıyorsanız, ayın başında önleminizi almalısınız. Kılık kıyafetinize düşkün olduğunuzu biliyorum fakat yeteri kadar kıyafetiniz var. Arkadaşlıklarınızda eskide kalan konular tekrar gündeme gelebilir.

AKREP BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. İnsanlar ne kadar sizden çekinirse çekinsin, sizin en büyük derdiniz kendiniz ile. Sizi en çok yaralayabilen tekrar kendinizsiniz. Maddi anlamda, kazanç hususlarında yeni ilerlemeler sizi bekliyor olabilir. Bu hususlarda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz.

YAY BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burçlarına duygusal anlamda çok zor olan bir hafta başlangıcı olacaktır. Herkesin söyledikleri size batabilir. Alıngan olmaya çok uygun olabilirsiniz. Çok gergin, çok kırılgan olabilirsiniz. Düzen değiştirmek mecburiyetinde kalabilirsiniz. Uzlaşmaya çalışın. Gerekli olmadıkça da kimseye açıklama yapmayın.

OĞLAK BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda rahatlayacaksınız. Gelecekte ödenecek paralar ya da ileride elde edilecek gelirler yapılacak teminatlar sizi rahatlatacak. Kafanız çok karışıyor. Düşünceleriniz ve bilinçaltınızdaki birtakım kalıplarla kendinizi yoruyorsunuz. Siz çok çalışmalı ve boş kalmamalısınız.

KOVA BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlıklarınızda pozitif ilerlemeler olacaktır. Geçtiğimiz sene ve bu sene, arkadaşlıklarınızla ilgili birtakım sorunlar yaşamıştınız. Şimdi bu sorunları toparlıyorsunuz. Çevreniz genişleyecek. Fırsatlara açık olun. Yeni ve köklü bir değişime kendinizi hazırlayın. Akışta zorlansanız da bu da bir devre ve geçecek.

BALIK BURCU 19 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burcu her ne yaşanıyorsa elinizle bir köşeye itin. Onun ile tekrar ilgilenmek mecburiyetinde kalacaksınız zaten. Dün de belirttim ısrarla yazacağım; şu an mühim olan sizlersiniz. Kendinizi hedefinize kilitleyin ve geleceğinizin fırsatını kaçırmayın. Günlük yaşamınız da bu yeni dinamizmle kendisine gelecektir.