18 Şubat Günlük Burç Yorumu

18 Şubat GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

18 Şubat Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizi baştan yaratmak için enerjiniz var. Bir hayli Koç burcu bu haftalarda imaj farklığına gidebilirler. Neticeleri güzel olacaktır merak etmeyin. Aklınıza koyduğunuzu yaparsınız genelde. Kararsızlıklarınız varsa kuşku etmeyin. Değişmek size iyi gelecektir. Birtakım şeyler değişmek zorunda. Özlem duyduğunuz konuları düşünmelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Boğa burcu çevrenizdeki herkes sizi takdir ediyor. Metotlar ne olursa olsun, konu ne olursa olsun ayakta dimdik, sapasağlam durmaya muvaffak oluyorsunuz. Herkes ne kadar güç sarf ettiğinizin farkında. Siz kendi görüntünüz ile ilgili kimi yanılgılara düşebilirsiniz ancak toplumun sizin ile ilgili kanısı sağlam.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hedeflerinize adım adım erişiyorsunuz. Arada bazı duygusallıklar yaşıyorsunuz. Yükselmeleriniz alçalmalarınız var. İkili ilişkiler, bilhassa uzun müddetli birliktelikler imtihandan geçiyor. Saklı gündemleri olan İkizler burçları ise öyle potlar kırıyorlar ki yakalanmaları an meselesi.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok uzun müddettir hane ile ilgilenen, çalışma hayatını bırakan Yengeç burçları, tekrar çalışma kararı alabilir, bu konularda adım atabilirler. Bugün yeniden sizin için duygusal ve yorucu bir gün olabilir. Aile hayatınızdaki gündemler artıyor. Vaktinizin büyük bir bölümünü ailenize ayırmanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz deyip durdum. Bir hayli Aslan burcu yeni ilişkilerinin tadını çıkarıyorlar. Her ne kadar hala bazı konulardan emin olamasanız, diyalogların bazıları sizi şüphelendiriyor olsa da bu yeni bulutların üzerinde olma halinden hoşnutsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çok fazla konuşmak, duygusal manadaki gereksinimlerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye karşın yine pozitifsiniz. Herkese karşı duygusal, düşünceli ve şefkatlisiniz. İlişkiler ehemmiyet kazanıyor. Sevdikleriniz için aksiyon alacak onları sırtlayabilecek güçtesiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burcu aşkın kapınızı çalması an meselesi. Zaten çalmış dahi olabilir. Bir hayli flört ilişkisini bir arada yaşıyor olabilirsiniz. Evrene yaydığınız enerji çok güzel ve bu enerji karşı cins tarafından hemen fark ediliyor. Dikkatler üzerinizde olduğuna göre, sizin de kendinize daha fazla önem vermeniz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bir iki gündür devam eden negatif tutumunuz bugün düzeliyor. Kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Keyfiniz yerinizde ve bugüne değin gerçekleştirmek istediğiniz tüm hedeflerinizi bitiriyorsunuz. Sizin için hareketli bir gün olacaktır. Kapalı mekanlarda gerçekleştirilecek organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İletişim istikametinde yeni adımlar attıkça etrafınızı de genişletiyorsunuz. Şu dönem hayatınızı aydınlatmak için çevreniz ile olan diyaloglarınızı sıcak tutmanız gerekiyor. Aile içindeki konulara çözüm bulacak, içinizde yara kalmış birtakım konuları İyileştirme fırsatı yakalayacaksınız. Bekar Yay burçları için aksiyon vakti.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sevgi ile harcadığınız zamanlardan, emeklerinizden, severek yaptığınız işinizden para kazanabilirsiniz. Bunun için yeni fikirler aklınıza gelebilir. Fikirlerinizi değerlendirin. Bu dönem aklınıza düşenleri değerlendirin. Her ne kadar nasıl yapacağınızı bilemeseniz de deneyin.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendi kendinizi aydınlatacak kapasiteye sahipsiniz. Kimseye ihtiyacınız yok. Ancak geçmişi çok düşünüyor, çok özlüyorsunuz. Bir takım Kova burçları daha önceki partnerlerine dönebilir, bazıları ise onları bol bol anabilirler. Parasal manada kazancınız yüksek olmasına karşın bu hafta sonu birtakım noktalarda fire verebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat faktörüz gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

18 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İlişkilerdeki konuları toparlamanız gerekiyor. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bu kadar dik kafalı, dediğim dedik olmaktan vazgeçmelisiniz. Kendinize dışarıdan bakabilme özelliğinizi kaybettiğiniz. Kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Toplum önündeki imajınızı kuvvetlendireceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri