18 Mart Günlük Burç Yorumu

18 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

18 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kafanız çok karışık. Haklısınız da. Ne kadar uzun vakittir sabırla kararlarınızın gerisinde duruyorsunuz. Belki de durmamalısınız. Belki de sizi siz yapan eski halinizdir. Bir Koç istediği her şey için ismim atar. Pasif pasif beklemez. Beklerse işte bu tür şişer ve mutsuz olur. İsteyin, ismim atın, elde edin. Bir Koç fakat bu tür mutlu olur.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı insanları çok iyi arkadaşlarınız sanıyorsunuz fakat yanılıyorsunuz. Birçok insan yalnızca kendi çıkarları için yanınızda dolaşıyor. Eski arkadaşlıklarınıza değil ama kısa sürede edindiğiniz yeni arkadaşlıklarınıza ilgi etmeniz gerekiyor. Sizin için her vakitte dengesinde ama yoğun bir gün olacaktır.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İşleriniz hususu ile alakalı meydana gelen marazların iyileşeceğini bir süredir tekrarlıyorum. Fakat aynı şeyi maalesef uzun soluklu temaslar bazında söyleyemiyorum. Yeniye yer açmalısınızdır belki de. İkizler burcu kısıtlandığı hiçbir yerde durmamalı. Özgür olmalı ve sık sık yer değiştirmeli. Başka türlü mutlu olamazsınız.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinize o kadar çok kural koymaya başladınız ki; nerdeyse hafta sonunu bile yapılacaklar listesi ile geçiriyorsunuz. Kendinizi bu kadar sıkar ve yorarsanız sıhhat sorunları yaşamanız an meselesi. Genel anlamda pozitif ve kuvvetli hissediyorsunuz ama vücudunuzun sesini hiç dinlemiyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gelecek için aksiyon almalısınız. Umut kesip kös kös oturmak yok. Planlamak ulaşmanın ilk ismimıdır. Hala etrafınızda sizin bir ismim atmanızı bekleyen bir sürü insan var. Bugün enerjiniz yüksek. Bunu sosyalleşerek değerlendirebilirsiniz. Evlilikle alakalı konularda net kararlar almayın. Hatta olasıysa bu ara öyle kararlar almayın.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burcu evinizde aileniz ile vakit geçirmek size iyi gelecektir. Başarabilir misiniz bilmiyorum. Zira şu ara insan temaslari ile gerektiğince meşgulsünüz. Hayatınızı tamamiyle değiştirebilirsiniz. Her şey sizin elinizde. Zihninizdeki kalıplara takılıp kalmayın. “Onu yapamam, bunu yapamam” bir Başak burcuna yakışan laflar değil.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Terazi burçlarına yaşam aldıklarını geri verecektir. Güzel günler sizi bekliyor. Genellikle Romantik anlamda ve çocuklarınızla alakalı alacağınız kararlarda güvendiğiniz insanlara danışın. Hemen hiçbir şeye balıklama dalmayın. Hayattan keyif almaya bakın. Spritüal konulara biraz vakit ayırın.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hareketli, sevinçli ve bol para harcayacağınız bir gün sizi bekliyor. Arada bir bu tür kaçamaklar güzedir, boş verin. Kendinizi, kendi enerjinizi tedavi etmek için güzel ismimlar atacaksınız. Hayattan keyif alacaksınız. Birçok bekar Akrep burcu Romantik etkileşimler altında.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Dün de önerdiğim gibi ailenizle olmak ya da ev işleriniz ile ilgilenmek size iyi gelecektir. Evinizin içersinde ya da aileniz ile alakalı iyileştirmeniz gereken konular olduğunu biliyorsunuz. Biraz özen ve vakit her şeyin üstesinden gelecektir. Yay burçları için Romantik etkileşimler var. Evli Yay burçları alakalı olmalı.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bir Oğlak olmanın gerektirdiği gibi Piyasa günü bile toplum önündeki imajınızı nasıl daha dayanıklı duruma getirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Siz bir yere amaç koyduğunuzda ona ulaşmamanız nerdeyse imkânsız. Gecikmeler olabilir ama elbet zirveyi de göreceksiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizle olan diyaloglarınızı geliştirmelisiniz. Sizin için bu söylediğim hal geleceğiniz için çok önemli. Birçok konuşmada yer alın. Artık bilginizi satmaktan çekinmemelisiniz. Çünkü siz bir şey ile alakalı düşünce sahibi iseniz sonuna kadar biliyorsunuz demektir. Ailevi konularda talih yanınızda.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

18 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu kendinizi meydana koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Öyle de olmalı. Fakat kimi vakit kendinizi anlatırken aşırıya kaçıyor olabilirsiniz. Bırakın sizi diğerleri anlatsın. Siz yaptıklarınızla önde olun. Maddi anlamda ani ve beklenmedik ilerlemeler söz hususu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri