18 Aralık Günlük Burç Yorumu

18 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

18 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aşk hayatınızda geçmişte kurduğunuz hayaller gerçek oluyor ve siz nedense mutlu olmuyorsunuz. Her vakit dilediğiniz şey ya yapılıyor ya da yakında gerçekleşecek. Fakat siz beklediğiniz kadar mutlu olmuyorsunuz. İleride pişman olabilirsiniz sevgili Koç burçları. Düşünerek hareket etmeye çalışın.

BOĞA BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Geleceğinize yönelik ilk adım olarak kendinize vakit ayırmalısınız. Bulunduğunuz fanus ortamında hareket etmeye çalışırsanız, eninde sonunda sınırlara çarpıp duracaksınız. Hayatınızı sabitlediniz güzel, hoş. Fakat bu hal sizin gelişmenizi engelliyor. Statik yapınızdan bir an evvel kurtulmanız gerekiyor.

İKİZLER BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkili temaslar hala sizi en çok zorlayan konulardan bir tanesi. Artık ilişkinizin zenginliği ya da yokluğu, günlük hayatınızın dengesini bozmaya başladı. Sizin gibi zihin enerjisi yüksek, hayatını mantığı ile yaşamaya çalışan bir insan bile duygusallaşmaya başladı. Kendinizi biraz serbest bırakmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burçlarına 18 Aralık zor bir gün olabilir. Hayatınız bu devrede çok karışık. Hiçbir karışıklık yoksa bile kendinizi garip hissediyorsunuz. Sanki hiçbir şeyden keyif alamıyorsunuz. Sanki bir şeyler eksik hayatınızda. Bu aralar sinirleriniz biraz sorunlu olabilir. En güzel çözüm dinlenmek ya da anda kalmak.

ASLAN BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan burcu ilişkinizin geleceğini gözden geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Tam her şey güzel gidiyor diye düşünürken bir sorun çıkıveriyor. Şefkat duymaya ve kendinizle ilgili, ilişkinizdeki payınız ile ilgili güzel şeyler duymaya gereksiniminiz var. Belki de bu gereksiniminizi sakince paylaşmalısınız.

BAŞAK BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Birçok Başak burcu maalesef şifayı kaptılar. Söyledim ama. Dikkat edin kendinize dedim. Şimdi istirahat edin ve iyileşin. Fakat kendinize özen göstermeye devam edin. Sağlıklı ve bildiğiniz besinleri tüketin. Çünkü hala birtakım rahatsızlıklara bedenen çok açıksınız.

TERAZİ BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda birtakım kaygılarınız olabilir. Genellikle özgüven sorunlarınız olabilir ve bu sorunlar parasal birtakım konularla kesişiyor olabilir. Sözlerinize özen gösterin. Aman kimseyi kırmayın. Çünkü Terazi burçları, kendi özelliklerinin tam aksine, çok uzun vakittir etkileşim konusu ile ilgili dengeyi kuramıyorlar.

AKREP BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aileniz ile ilgili karışıklıklar ya da kırgınlıklar her ne ise, koskoca bir günü berbat etmesine izin vermemelisiniz. Ciddi anlamda yas tutmanız gereken bir hadise olmadı ise, olması gerekiyormuş deyin ve devam edin. Bugün çok çok komplo kuramı geliştirmeye uygunsunuz.

YAY BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamda tekrardan yapılandırmanız gereken konular olduğunu biliyorsunuz. Sizin sınırınız yoktur. Ya harcar bitirirsiniz ya da hiç harcamazsınız. Merkür gerilerken, hesaplarınızdaki paraların aniden ortadan kaybolmaması amacıyla gerçekleştireceğiniz harcamalara ve internet alışverişlerinize özen göstermeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sizi görkemli bir gün bekliyor. Zaten sizin devrenize giriş yaptığımızdan, kendinize daha tabiat ile barışık, dışarıda olmaya uygun hissediyorsunuz. Bir çoğumuz “hava berbat” derken siz keyfini çıkarmayı biliyorsunuz. Bu gece bir film, bir kahve ne güzel olur değil mi? Bir de en kötüyü düşünmeseniz, harika olacaksınız.

KOVA BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kova burcu 18 Aralık günü parasal anlamda çok güzel bir kazanç elde edebileceğiniz gibi, harcamalarda ipin ucunu da kaçırabilirsiniz. Bugün talih oyunlarında talihinizi deneyebilirsiniz. Risk almadan ufak yatırımlar yapabilirsiniz. Su, su ürünleri, denizcilik ile uğraşan Kova burçlarının özenli olması gerekiyor.

BALIK BURCU 18 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Uzaklaşmak istiyorsa canınız, uzaklaşın. Bahaneler üretmeyin. Çünkü siz bir şeyi gerçekleştirmek dilediğinizde, o an gerçekleştirmek istersiniz ve aslında istiyorsanız hiçbir bahane size engel olamaz. Eğer hareket etmiyorsanız nedeni sizsiniz demektir. Bugün sizin için büyük bir gün olacağından, yeteri miktarda dinlenmenizi öneririm.