17 Mart Günlük Burç Yorumu

17 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

17 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mesafeler canınızı sıkıyor olabilir. Kendiniz kural koyamadığınızda biraz kızgın oluyorsunuz. Fakat kimi vakit de başkalarının kurallarına uymanız gerekir. Sadece sizi alakadar eden konularda güzel ilerlemeler söz hususu olacaktır. İç sesinizi çok dinlemeyin. Bu aralar biraz gereğinden çok öfkelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle bu Cumartesi partnerinizle geçirebilirseniz kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Genel olarak pozitifsiniz. Bazı kişiler gelip istikbal planlarınıza çomak sokmadığı prosese de pozitif kalacaksınız. Hareket gücünüz yerinde. Planlarınız için ismim atabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Karar alma mekanizmanızın zayıfladığının bilincinde olmalısınız. Çünkü yoruldunuz ve dinlenmeye çok gereksiniminiz var. Bütün yaşadıklarınızdan sonra sizce de ağız tadı ile bir tatili hak etmiyor musunuz? Hazır tatil hevesi ile hiçbir yer kalabalıklaşmadan, rahat rahat  aklınızı dinleyebileceğiniz kaçamaklar yapabilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle öğrenmek, değiştirmek ve bilinçlenmek dilediğiniz konuların üzerine gitmelisiniz. Bu devre siz Yengeç burçları için birtakım eğitimlere katılmak, yeni diller öğrenmek için çok ideal vakitlar. Hayatınızın kısıtlandığını düşündüğünüz noktaları değiştirmek için aksiyon almanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Ailenizin desteği size çok iyi gelebilir. Bu sebeple bilhassa hem bugünü hem de yarını, şayet fırsat bulabilirseniz aileniz ile geçirmenizi tavsiye ediyorum. Aşk yaşamınızda kendinize sınırlar koymayın. Aşkın nereden geleceği ve nasıl birine benzeyeceğini şekillendirmeyin. Aşk bu adı üzerinde; tesadüfleri sever. Geldiği vakit da birtakım tabular yüzünden onu kendinizden uzakta tutmayın.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Birçok Başak burcu, uzun soluklu temasını bir ileri ismima taşımak için ismimlar atacaktır. Başak burçlarının evlenme devreleri çokdan geldi. Bazı Başak burçlarınınsa bir temasa başlama vakitı. Marazlı temaslari olan ve bundan sonra onları iyileştiremeyecek halde olan Başak burçları içinse ayrılık çanları çalıyor. Çok yalnızlar yeni temaslar için, çok marazlılar ise bir vakitlik yalnızlıklar için hazırlıklı olmalı.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Süper bir Cumartesi günü sizi bekliyor. Bir vakitdir yaşam üstünüze üstünüze geliyorduysa da bundan sonra haller değişiyor. Bugün özgüveniniz çok yüksek. Hayalinizi kurduğunuz her şey için ismim atabilirsiniz. Ani ilerlemeler olabilir; bilhassa de çift temaslar birtakımnda. Kimse ile sert diyaloglara girmeyin. Bırakın kendi kendilerini yesinler.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bol sürprizli ve keyifli bir gün sizi bekliyor. Çocuklarınızla alakalı ve Romantik anlamda güzel ilerlemeler söz hususu olacaktır. Beklemediğiniz sevinçler yaşayabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek her konuda; bilhassa dünyevi konularda aksiyon alma gücüne sahipsiniz. Çok çalışmak size çok iyi geliyor.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Özellikle eviniz ve aileniz ile alakalı konular ön plana çıkıyor. Fiziksel olarak dinlenmek istiyor olabilirsiniz. Fakat içiniz kıpır kıpır. Bekar Yay burçları için bir vakit daha Romantik anlamdaki etkileşimler devam ediyor. Fakat kimse kapınızı çalmayacak. Bunu bilmeniz gerekiyor. Sosyalleşmek şart.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Çevrenizdeki insanları çok çok sorgular oldunuz. İnsanlara güvenemiyorsunuz. Bu hale nasıl geldiğiniz bilinmez ama bir an evvel bu sorunu çözmeniz gerekiyor. Yoksa yakında etrafınızda kimse kalmayacak ve üstelik de bu sizin seçiminiz olacak. Bazı Oğlak burçları için taşınma ve yer değiştirme vakitı.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Maddi anlamda güçleniyorsunuz. Jüpiter gerilemesi nedeni ile şimdilik tesirlerini hissedemiyor olsanız da bilhassa Mayıs ayının sonundan itibaren kazançlarınızda pozitif ilerlemeler olacaktır. Kazancınız arttıkça kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yurt dışı seyahatler söz hususu olabilir.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

17 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Balık burcu kendinizi iyi hissediyorsunuz. Güne pozitif başlayacaksınız. Bazı yolculuklar söz hususu olabilir. Bazı planlar, geleceğe yönelik incelemeler yapabilirsiniz. Aklınıza çok çok güvenmeyin. Bilinçaltındaki birtakım konular, aldığınız kararlarda yanılmanıza nedeniyet verebilir. Bu ara aldığınız kararları, olasıysa güvendiğiniz insanlara da danışın.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri