17 Kasım Günlük Burç Yorumu

17 Kasım GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

17 Kasım Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koçlar işiniz söz konusu olduğunda biraz daha fazla heyecana ihtiyacınız olduğunu hissediyorsunuz. O zaman sizi motive edecek yeni ödüllere odaklanın. İyi şansı yöneten Jüpiter, size iyi hisler gönderiyor. Ne yaparsanız yapın her konu da şansa sahipsiniz.

BOĞA BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Boğalar tam olarak aşk havasındasınız. Ancak siz yine de şehvetli Akreplerden mümkün olduğunca uzak durun. İstediğiniz tam olarak onlar olmayabilir. Sağlığınız gayet iyi durumda. Bugün böcek ısırıklarına karşı temkinli davranın.

İKİZLER BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler bugün daha sağlıklı ve enerji dolu hissediyorsunuz. Partneriniz ile aranızdaki samimiyet azaldıysa daha sık görüşmeye başlamalısınız. Para harcamak söz konusu olduğunda araba gibi büyük yatırımlardan kaçının.

YENGEÇ BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeçler konu ne olursa olsun eşinizin size gösterdiği nezaket ve hoşgörü bitmiyor. Eşlerinizin değerini bilmelisiniz. Kalorisi yüksek ve şeker ya da yağ oranı yüksek yiyeceklerden uzak durun. Eski kilonuz çok da uzağınızda değil.

ASLAN BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslanlar yalnız değilsiniz. Sevdiğiniz insanlarla konuşun. Depresyon ya da kaygı ile mücadele ederken zihinsel bir hapishanede gibi hissedebilirsiniz. Eşinize dokunma ve gülümsemelerini göremediğiniz için eksiksiniz.

BAŞAK BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Başaklar ilişkinizin kriz modunda olduğunu hissediyorsunuz. Fakat bu hiç doğru değil. Sadece geçmişte yaşananları kolay kolay unutmuyorsunuz. Bugün sarı rengi sizin uğurlu renginiz. Sarıları kuşanın ve partnerinizle yakınlaşın.

TERAZİ BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün işle ilgili çok önemli bir telefon ya da e-posta alabilirsiniz. Bu, kariyer yolunuzda tam bir oyun değiştirici olabilir. Partnerinize olan sevginizin sınırı olmasa bile biraz ağırdan almak sağlıklı olacaktır.

AKREP BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bekar Akrepler yalnızken biraz paranoyak olabiliyorsunuz. Geçmişte birinin size zarar vermesi, aşka inanmayı bırakmanız gerekli olduğu manasına gelmez. Yakın arkadaş grubunuzdan biri bugün kusursuz haberler verecek. Bu kesinlikle ruh halinizi en olumlu şekilde etkiler.

YAY BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Son zamanlarda finansal durumunuz çok kararlı. Gayrimenkul ya da araç satın almayı düşünüyorsanız, bunu diğer bir gün için yeniden planlayın. İlişkiler konusunda kafanızı birden çok kişi karıştırıyor. Kiminle olacağınızı seçerken dikkatli olun ve acele etmeyin.

OĞLAK BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Parasal konularda şans sizden yana değil. Bu yüzden yatırımlardan kaçınmalısınız. Partnerinizin de sizin de endişelendiğiniz şeyler var. Bugün çocuk sahibi olmak hakkında konuşmak için iyi bir zaman değil.

KOVA BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Evli Kovalar, hayat son dönemde bir hayli durağan geçiyor ve hayatınızda yeni bir heyecan arayışındasınız. Bu durumda çocuk sahibi olmayı düşünebilirsiniz. Ancak şu aralar partnerinizin canı sıkkın ve kafası farklı problemlerle dolu. Bu durumda onları sıkıştırmamalısınız.

BALIK BURCU 17 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün Başak burcundan biri ile parasal konularda iletişime girebilirsiniz. Özellikle paraya ihtiyacı olan bir arkadaşınız sizden destek olmanızı isteyebilir. Eğer güveniyorsanız neden olmasın? Bugün annenizle bol bol konuşun, size şans getirecek.