17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün hızınıza yetişmekte sizi takip etmekte herkes zorlanacak. Üstleriniz endişeli ve yerini korumaya çalışacak. Kıskançlık ile bir miktar saygı bugününüzün özeti olacak. Bugün çok erken kalkabilir geç saatlere kadar uyumayabilirsiniz. Partnerinizle yaşadığınız ufak bir problemi bugün çözeceksiniz.

BOĞA BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

O eski günleri çok özleyebilirsiniz, sosyal etkinliklerin birinden diğerine koştuğunuz, ortamlarda aranan kişi olduğunuz günler bazı sebeplerle bir miktar askıya alındı. Ama oralarda yeriniz hala sağlam siz kendinizi hazır hissettiğinizde tekrar o günler gelecek. Acele etmeyin, hayatınızın odaklandığınız kısımlarını hallettiğinizde geri dönüp tekrardan ortamları sallayacaksınız. Partnerinizle yaşadığınız sorunlara kesin çözümler üretmek biraz zor olsa da artık zamanı gelmiş olabilir. Unutmayın "Dünya hassas ruhlar için bir cehennemdir!"

İKİZLER BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Özellikle iş hayatınız ile ilgili kesin ve fevri fikirlerinizi bugün uygulamak size kötü sonuçlar doğurabilir. Bugün duygusal olarak kendi kararlarınıza güvenebileceğiniz bir gün değil. Bir süredir beklediğiniz ama karşılığını bulamadığınız bir ilişkiden yeşil ışık yanabilir. Fakat ilişkiler hakkındaki tabularınızı gözden geçirmek sizin için mutlu sona giden yolda büyük bir adım olabilir.

YENGEÇ BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Düşünceleriniz birbiri üstüne çöreklenen eski üzücü olaylar ile kavga ediyor. Kendinize sizi üzecek olayları sürekli hatırlatmak çözüm değil! Bulunduğunuz durum şu an için memnuniyet yaratıyor fakat eski üzücü günlerden bugüne duygu taşımak durumu kötüleştiriyor. Anda olmak, anı yaşamak en önemli beceri! Duygusal serserilik sadece sizden kaynaklı değil aynı zamanda merkür retrosu da bu duruma sebep olmakta. Fakat bunu aşabilecek güç sizde mevcut!

ASLAN BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aslan Burçları bugün sinir bozucu olayları peş peşe yaşayacak. Yine işten anlamayan ekip arkadaşları, verilen görevleri yerine getiremeyen stajyer, nasıl bir hayat istediğinizi anlamayan ebeveynler veya sizin anlattığınızı anlamamakta ısrarcı dostlarınız, birer birer değil zincirleme olarak sizi kızdıracaklar. Fakat bu karışık durumun ortasında bir aşk gümbür gümbür kapınızı çalmaya gelebilir.

BAŞAK BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ah Başaklar! Siz Duygulara bağlanıp kalan, sürekli üzülen fakat yılmayan, üzülmek için en masum fakat en çok terch edilen burçsunuz. Hayat hep sizi üzebilir, kırabilir. Yılmayacak tekrar ve tekrar ayağa kalkacaksınız. Hayatın size dayattıklarını değil kendi hayatınızı yaşayacaksınız. Tamam bir müddet daha üzülün sonra en güçlü halinizle ayağa kalkın!

TERAZİ BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal iniş çıkşılarınız olan bi dir gün daha 5 dakika önce arzuladığınız şey şu an size hiçte cazip gelmeyebilir.  Bugün duygularınız ile hareket etmek size kötü sonuçlar doğurabilir. Romantik ilişkilerinizdeki hayal kırıklıkları sizi daha da kötü bir hale getirebilir. Rasyonel bakış açınız bugün sizinle gelmeyebilir. Kendinizi toparlayıp işinize odaklanmak tek çare!

AKREP BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamdaki gücünüzü arttırmak, bu konu daki yetkilerinizi, sınırlarınızı genişletmek istiyorsunuz. Bunun için yanınıza güvendiğiniz bir-iki kişi almanız gerekmektedir. Evinizle ilgili bazı konuları kafanıza takıyorsunuz. Bu konularda ani fikir değişiklikleri yapabilirsiniz, o yüzden hızlı bir şekilde aksiyon almamanızda fayda var. Romantik anlamda bugün bir hayli duygusalsınız.

YAY BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Aileniz konusunda biraz endişelisiniz fakat onlarla bir miktar daha vakit geçirmek, ilgilenmek size iyi gelebilir. İş dünyası bugün güzel sonuçlar getirecek bir kaç olayı barındırıyor. Dikkatli kararlar verirseniz hiç beklemediğiniz bir kararınız sizi farklı sonuçlara götürebilir. Hayatın ne getireceğini bilmek çok güç olabiliyor.

OĞLAK BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün çok fazla konuşup çevrenizi bıktırabilirsiniz. Aslında sizin bir suçunuz yok. Siz yalnızca yakın çevreniz sizi anlasın istiyorsunuz. Evinizde meydana gelebilecek kazalara dikkat etmelisiniz. Gaz ile çalışan ocaklara dikkat etmek gerekmektedir. Bugün pek çok konu da hayat size ikinci bir şans sunabilir.

KOVA BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün kendinizi üzgün ve tedirgin hissedebilirsiniz. Sebebi sizden mi kaynaklı yoksa iş yada okul hayatından mı, aile ilişkileriniz mi? Hayır, Sebebi dünya dışından ! Merkür retrosu sizi de etkisi altına almış durumda. Daha rahat ve özgüvenli bir ruh hali yakında gelecek. Sadece kendinize inanın! Hayat size ne verirse versin siz onu çiçekli güzel günlere çevirebilirsiniz.

BALIK BURCU 17 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün yapacaklarınız ve söyleyecekleriniz konusunda bir miktar temkinli olmakta fayda var. Yapacaklarınız ve söyleyecekleriniz ile etrafınızdaki kişileri incitebilir ve kırabilirsiniz. Bugün sinirleriniz bir miktar süngere dönebilir. Akşam oturup düşündüğünüzde üzülmeyeceğiniz sözler söylemeye dikkat edin! Romantik ilişkiniz tehlike altında özellikle bugün daha dikkatli olmakta fayda var.