17 Aralık Günlük Burç Yorumu

17 Aralık GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

17 Aralık Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Arkadaşlarınız konusunda hayal kırıklıkları yaşıyorsunuz. Belki daha da fazlası. Belki aldatıldınız. Belki geleceğe olan umudunuzu kaybettiniz. Hepsi normal, hepsi gökyüzünde olanlar. Bir an evvel geleceğe odaklanmanız gerekiyor. Dönem pes etme dönemi değil, devir daha çok adım atma devri. Bulduğunuz her fırsata saldırın. Her açık kapıyı aralayın.

BOĞA BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Değişmekten, etrafınızdaki karmaşadan sıkıldınız. Kendinizi iyi de hissetmiyorsunuz. Bu ara hepimiz biraz bu şekildeyiz. Yalnız değilsiniz. 17 Aralık gününü arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle, belirli organizasyonlar, kalabalıklar içerisinde geçirmeyi tercih etmelisiniz. Bu devir eve kapanmak size iyi gelmeyecektir.

İKİZLER BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kafası karışıklardan bir tanesi de sizsiniz sevgili İkizler burçları. Onca verdiğiniz emekten sonra, sonuçların bu tür olması sizi çok üzdü. Belki yeni umut kapıları, ihtimaller de getirdi. Fakat genel olarak yorgunsunuz. Size şu an en iyi istikbal yeni bir aşk ya da ilişki. Heyecanınız azaldı ve tazelenmeye gereksiniminiz var.

YENGEÇ BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç burcu hesap kitap süresine girdiniz. Bu vakte kadar belki parasal anlamda zorlanmamıştınız. Belki tekrar zorlanmayacaksınız. Fakat belli düzenlemeleri aksatmadan yapmanız gerekiyor. Evinizde bolluk bereket sürecek. Kaybettiğiniz bir paranızı bulabilir ya da cebinizde unuttuğunuz bir kaynak yakalayabilirsiniz.

ASLAN BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bu kadar kurcalarsanız elbet elinize bir şey geçecekti. Geçmişi kurcaladınız, şimdi önünüzde. Ne geçti elinize. Mutlu musunuz? Bence değilsiniz. Fazladan bir sürü şey düşünmek ve kurmak mecburiyetinde kaldınız. En güzel çözüm iletişimdir. Ortalama ses desibelleri içerisinde birtakım hususları konuşabilmelisiniz.

BAŞAK BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Günlük hayatınızda bir pirhanaya dönüşmüş olabilirsiniz. Sakın ha, çevrenizde biri bir hata yapmaya görsün. Geleceğinizi etkileyecek herhangi bir karşı harekete karşı aşırı duyarlı ve tepkili haldesiniz. Kimse oluşturduğunuz düzeni bozsun istemiyorsunuz. Kilo almaya meyilli olmaya başladınız. Yediklerinizi kontrol etmek için tam günündesiniz. Cumartesi Astrolojik olarak rejime başlamak sizin için en ideal gündür.

TERAZİ BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hem kendi hislerinizi kendiniz coşturuyorsunuz hem de sonra duygusal olarak yaralanıyorsunuz. Bazı hususları çok düşünmeyin, komplo teorileri kurmayın. Bir şey olursa siz fark edeceksiniz zaten. Aileniz ile ne oluyorsa da oluyor. Olmak mecburiyetinde. Akışına bırakın ve dönüşümün gerçekleşmesini bekleyin.

AKREP BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Maddi anlamdaki tekamülünüz devam ediyor. Hem parasal olarak potansiyel taşıyorsunuz; yatırımlara ideal bir devredesiniz, hem de maalesef para yumuşak karnınız durumuna geldi. Çok yoğun bir hafta geçirdiniz. Genellikle iletişimsel olarak. Dinlenmeye ve ruhunuzun okşanmasına gereksiniminiz var. Her kimse o ruhunuzu okşayabilecek, vaktinizi onunla geçirmeyi tercih etmelisiniz.

YAY BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yay burçları tamamıyla içlerine döndüler. Dışarıdan çok sosyal ya da çok eğleniyor gibi gözükebilirsiniz. Fakat dışı bizi içi sizi. Hala kendiniz ile alakalı öğrenmeniz ve geliştirmeniz gereken konular var. Hayattan ne istediğinizi algılama ve fark etme devresindesiniz. Gelecekteki kariyer fırsatları ve şu an kariyerinizde var olan sıkıntıları çözmeniz gerekiyor.

OĞLAK BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Oğlak burcu yavaş yavaş güzel devrelere girmeye başlıyorsunuz. Son birkaç senedir en çok hırpalanan burçlardan biri siz olduğunuza göre, bundan sonra mutlu olmak ve hayatın keyfini çıkartmak sizin de hakkınız. Geleceğe umutla bakmalısınız. Bırakın ikinci üçüncü planları. Evren size yönelik planlarını oldukça yaptı. Siz şu anın keyfini çıkarmaya bakın.

KOVA BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sevgili Kova burçları, bugün Cumartesi! Siz hala çalışıyor musunuz? Çalışmasanız bile kariyerinizle alakalı konular ile uğraşıyorsunuz. Dinlenmek en çok size lazım ama maalesef siz de bu türsünüz. Gerçekten size tatil öneriyorum. Lütfen yeni seneyi değerlendirin. Varsa izinlerinizi kullanın ve imkanlarınızı zorlayın. Ruhunuzun okşanmasına ve rahatlamaya en çok sizin gereksiniminiz var.

BALIK BURCU 17 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Kafa karışıklıkları, yaşanan hayal kırıklıkları, geleceği planlayamama, geleceği görememe… Yine mi aldatıldınız sevgili Balıklar. Yoksa tekrar mı hayal kırıklığına uğradınız. Yoksa Merkür ile birlikte geçmişte kalan tekerrür mü ediyor. Bütün bunları bir kıyıya koyun. Evet üzgün, kızgın, yorgun ya da tatminsiz olabilirsiniz, ancak şu an kendinize çalışmanız gerekiyor.