16 Mart Günlük Burç Yorumu

16 Mart GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 Mart Günlük Burç Yorumu
gunluk-burc

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Derin bağlılıklar kurmak istiyorsunuz. Kim bilir belki de kurdunuz. Karşı taraftan aradığınız ilgiyi alamadığınızda derin yaralar alıyorsunuz. Uzun süredir sabrettiğiniz mevzular bundan sonra bir noktadan kırılacak. Ya sizin için iyi bir dönüşüm olacaktır ya da dolup taşıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Koç Burcu Genel ÖzellikleriBOĞA BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Günlük rutinlerin çoğunluğu bugün sizi bir oran bunaltabilir. Daha kendinizle olmak dilediğiniz bir gün. Çevrenizdeki insanları gözlemliyorsunuz. Şüphe içinde olduğunuz haller var. Arkadaşlarınızın üstünde baskı kurmaktan ve onları yönetmeye çalışan davranışlar sergilemekten kaçınmalısınız. Çevreniz bu tutumunuzdan rahatsız.

Bunu da Görmelisiniz: Boğa Burcu Genel ÖzellikleriİKİZLER BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün hayatınızda beklemediğiniz kayıplar söz hususu olabilir. Hayattan keyif almadığınızı, hayatınızda bir boşluk olduğunu, bilhassa partnerlik manasında eksikleriniz olduğunu hissedebilirsiniz. Yarın bambaşka hissedeceksiniz. Duygularınız gelip geçici. Düşünceleriniz sizi yanıltıyor olabilir. Yüzünüz gülüyor ama gerisinde bir şeyler saklıyorsanız, bunu en iyi siz biliyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: İkizler Burcu Genel ÖzellikleriYENGEÇ BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evinizle ilgili birtakım mevzularda tedirginlikleriniz olabilir. Son dönemlerde genel anlamda pozitifsiniz. Yine genel anlamda kendinizi bir yandan da kıstırılmış, kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. Geçmiş ve istikbal arasındaki dengeyi kurmanız gerekiyor. Partneriniz ilgisizliğinizden rahatsız ya da tam tersi siz onun ilgisizliğinden rahatsızsınız.

Bunu da Görmelisiniz: Yengeç Burcu Genel ÖzellikleriASLAN BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aslan burcu parasal anlamda sizi dengeleyecek ilerlemeler söz hususu olacaktır. Hayatınızdaki kayıp temaları sizi çok zorluyor. İşinize ve geleceğinize odaklanmanız gerekiyor. Zaten yeteri kadar çalışıyorsunuz ama hakkınızı alamadığınızı düşünüyorsanız bunu mevzuşma vakitınız gelmiş demektir. Daha çok çalışıp aynı maaşı hak ediyor olamazsınız.

Bunu da Görmelisiniz: Aslan Burcu Genel ÖzellikleriBAŞAK BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geçmişe takılıp kalmasanız, geleceğe yönelseniz hayatınızda o kadar güzel şeyler olacak ki. Ailenizle iyi geçinin. Sonra bu olanlara da üzülürsünüz. Bazı kararları almakta zorlanıyorsunuz. Çevrenizdeki, bilhassa iş yerindeki insanlar yönünden kandırılmaya açık bir dönemdesiniz. Etrafınızla ilgilenmekten kimi vakit kendinize yeteri kadar eleştiri yapamıyorsunuz.

Bunu da Görmelisiniz: Başak Burcu Genel ÖzellikleriTERAZİ BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kendinizle olan bağlantınız çok kuvvetli. Ne dilediğinizi farkındasınız. İkili ilişkilerde aksiyon almanızın vakitı geldi. Bekarsanız bir sevgiliniz olmalı bundan sonra. Buna hazırsınız. İlişkiniz varsa bir ileri adıma taşınmaya hazır. Çok çalışmalısınız. Akıntıya kapılıp gitmekten vazgeçmelisiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Terazi Burcu Genel ÖzellikleriAKREP BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Haftanın son iş gününü eğlenceli bir şekilde sonlandırıyorsunuz. Sürpriz ilerlemeler söz hususu olabilir. Kendinize olan güveninizin belli sınırlar içinde zorlandığını hissedebilirsiniz. Kendinize ait birtakım mevzularda dönüşümler koşul gözüküyor. Bazı arkadaşlarınızın, dostlarınızın desteğinize gereksinimi var. Yanlarında olmalısınız.

Bunu da Görmelisiniz: Akrep Burcu Genel ÖzellikleriYAY BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Siz de haftayı eğlenceli şekilde kapatanlardansınız. İş yerindeki birtakım ilerlemeler yüzünüzü güldürecek. Maddi anlamdaki dönüşüm süreciniz devam ediyor. Yeniden yapılandırmanız gereken çoğu mevzu var. Sosyal mecralarda vakit harcamalısınız. Kontrolü kaybettiğinizi düşündüğünüz noktalar varsa tekrar ele almanız gerekiyor.

Bunu da Görmelisiniz: Yay Burcu Genel ÖzellikleriOĞLAK BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İletişim gücünüz yüksek fakat çok çok duygularınızla hareket ediyorsunuz. Bu sebeple de vakit vakit çevrenizdeki, bilhassa sizin çok yakın insanları kırıyorsunuz. Ailevi mevzularda beklenmedik ilerlemeler söz hususu olabilir. Eviniz için bir şeyler yapabilir, değişim enerjisi ile kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Bunu da Görmelisiniz: Oğlak Burcu Genel ÖzellikleriKOVA BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burcu özgüveninizi biraz yitirmiş hissedebilirsiniz, bilhassa de işlemiş ilişkilerinize karşı. Kendi değerinizi mevzumlandırmakta zorlanıyorsunuz. Esasında insanlar sizi ulaşılamaz bir noktada görüyorlar. Duygusal anlamda pasif-agresif davranışlar sergileyebilirsiniz. İçinizdeki kırgın yerler var. Bir an evvel iyileştirmeniz gerekiyor. Çünkü gerçekten sizin sandığınızdan çok daha iyi bir noktadasınız.

Bunu da Görmelisiniz: Kova Burcu Genel ÖzellikleriBALIK BURCU

16 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Oldukça duygusal bir gün. İçinizde işlemişi tırtıklama gereksinimi var. Biraz intikam gibi duygularla dolabilirsiniz. Kendinizi o kadar çok önemsiyorsunuz ki; başkalarına olan öfkeniz büyüyor. Kendinizle iyi geçiniyor olmanız güzel ama biraz körleşmiş olabilirsiniz. Siz insanları ne kadar kırıyorsunuz hiç düşündünüz mü.

Bunu da Görmelisiniz: Balık Burcu Genel Özellikleri