16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU

16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Koç burçları için bugün çok yoğun bir gün olacak. Her zamanki yoğun temponun bile üstünde yorucu bir gün olabilir.  Bugün çok çalışacakınız. Birikmiş bir sürü işiniz var ancak bu sizin için sorun değil. Siz her zaman yüksek enerjiniz ile bu işleri de kolayca halledeceksiniz. Sizin için zorluklar aşılması gereken ufak engeller. Romantik İlişkiniz yolunda istediğiniz sürprizler bir bir gelecek. Sizin için yorucu fakat bol güzel haberler duyacağınız bir gün olacak. 

BOĞA BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Hayat enerjiniz çevrenizin hayran kaldığı bir düzeyde. Fakat hayran kalanların yanısıra sizi kıskananlar da var. Siz Çok çalışıp büyük başarılar elde ettikçe onlar daha da fazla kıskanıyor. Romantik ilişkiniz son dönemlerde biraz zorlama ile devam ediyor. İnsanları kırmaktan çekinmek seni daha fazla kırıyor ve incitiyor. Kararlarına kesinlik eklemek ve uygulamaya geçmek için bugün tam zamanı.

İKİZLER BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İkizler burcu için bugün yakın ilişkiler kurmak ve hali hazırda olan ilişkilerini güçlendirmek için harcanacak bir miktar zaman çok büyük getiriler getirecek. Maddi ve manevi getiriler çok çabuk etkisini gösterecek. Hatta yeni tanışacağınız birinden veya yakın çevrenizden çok iyi bir iş teklifi alabilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Yengeç Burçları bugün telefon ve toplantılardan bir miktar bıkabilir. Fakat kimi kandırıyoruz ki yoğunluk sizin için sorundan ziyade bir yaşam tarzı. Fakat akşam eve gitmeden önce kendinize ayıracağınız birkaç saatlik zaman sizi kendinize getirmek ve ertesi güne hazırlamak için yeterli rahatlamayı sağlayacaktır.

ASLAN BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Sevgili Aslan burçları bu dönem maddi konulara inanılmaz takıntılılar. Para konuşuyor, para konuşuyor, para konuşuyorlar. Siz her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Çalışmak, para kazanmak, para biriktirmek ve yatırım yapmak tabi ki çok güzel ancak enerjinizi biraz da çevrenize harcayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal iniş ve çıkışlar bugün sizi biraz yorabilir. Çevrenizden kötü haberler alabilirsiniz. Siz yine de içinizi ferah tutun. Bu kötü haberler gelip geçici. Çok kısa sürede daha güzel haberler ile tekrardan içiniz ferahlayacak. Merkür Retrosuna kendinizi çok kaptırmayın.

TERAZİ BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Bugün maddi zorluklarınız son bulacak. İşlerin yoluna girdiğini yavaş yavaş göreceksiniz. Aceleci olmak size kötü sonuçlar doğurabilir. Partnerinizle bir takım sorunlar yaşayabilirsiniz. Ama büyütülecek şeyler değil. Her ilişki de bazen böyle iniş ve çıkışlar olabilir.

AKREP BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akrep burçları için müjdemi isterim. Zorlu dönemleriniz Ekim Ayı itibari ile bir nebze de olsa sona eriyor. Yavaş yavaş o kötücül enerjinin üstünüzden gittiğini farkedeceksiniz. Maddi anlamda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hatırlarsanız paranızı dikkatli harcamanızı öneriyordum. Önerilerim işte tam da bu dönem zorlanmamanız içindi.

YAY BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Ekim ayının önümüzdeki kısmı sizin için bir tekamül süreci olacak. Bir miktar zorlanma ile aşamayacağınız sorun yok. Fazlasıyla güçlüsünüz fakat gücünüz birden fazla soruna bölmeye mecbur kalabilirsiniz. Bu aralar kendinize dikkat etmelisiniz. Fazlasıyla güce ihtiyacınız olacak ve kesinlikle gücünüzü korumalısınız. 

OĞLAK BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Duygusal anlamda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Enerjinizin yükseleceği bir güne giriş yapıyoruz. Sorunlar bir bir çözülürken hayretler içerisinde izleyebilirsiniz. Sizin için artık çok güzel günler yakında. 

KOVA BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

İçsel karışıklıklarınız bir miktar daha devam edebilir. Ama bu hafta içinde yavaş yavaş çözülecektir. Kendinizi çok fazla üzmeden bu süreci en iyi şekilde atlatmalısınız. Romantik ilişkileriniz, İş hayatınız, Yakın dostlarınız ile ilişkileriniz bir bir çözüelecek sadece biraz sabır sizi mutlu sona ulaştıracaktır.

BALIK BURCU 16 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Balık burçları için hem karışık hem de çok güzel bir dönem başlıyor. Bugünden itibaren yaşamınızda inanamayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle pek çok Balık burcu partnerlik ilişkilerinde bir sonraki adıma geçebilir.Bugün sizin gününüz olabilir. Ama adımlarınız çok önemli çünkü yanlış adımlar sizi güzel sonuçlarınızdan ulaştırabilir.